Rüyada “Paspas” Görmek

Paspas
Rüyada paspas görmek, çaresiz kişiye yardım etmeye delalet eder. Rüyada paspas gören kimse, iftira, kul hakkı, vicdansızlık ve aldanmaya delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Paspas görmek, kötülük karşısında haksızlığa, yolsuzluğa, vicdansızlığa, iftiraya ve sessiz kalmasına karşı durmaya tabir edilir. Rüyada paspas gören kimse, sessiz kaldığında o kötülüğe ortak olacağını düşünen, cesur ve akıllı kişi anlamına gelir. Rüyada paspas İslami anlamına göre yorumu, İmamı Nablusi Rahmetullah demiştir: hakkı yenmiş, ezilmiş bir insanın sorunlarını dinleyeceğinize delalet eder.

Rüyada paspas görmek hakkında Ebu Said’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: ömür boyu bir kişi veya kişilere minnettar kalacağına ve  dualarını esirgemeyeceğini işaret eder. Rüyada paspas görmek bazı yorumculara göre, haksızlık, kul hakkı, iftiradan uzak durmasına delalet eder. Rüyada paspas görmenin dini anlamı, üzüntüsünden kurtulacak, hayatını düzene gireceğine huzurlu günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Paspas Görmek

Rüyada paspas görmek, kişinin yolsuzluk, haksızlık ve iftiradan uzak durmasına işarettir. Rüyada paspas gören kimse, yakın zamanda yaşayacağı sıkıntılardan sessiz kalması anlamına gelir.

Rüyada Paspas Almak

Rüyada paspas almak, işlerinin artması ve yorgun,halsiz, uykusuz kalmasına delalet eder. Rüyada paspas alan kimse, iş hayatının düzene girmesi için gece gündüz çalışacağı anlamına gelir.

Rüyada Paspas Bulmak

Rüyada paspas bulmak, aile yaşantısının ve iş hayatının düzene girmesi ve feraha çıkmasına delalet eder. Rüyada paspas bulan kimse, iş hayatında yükseleceğini ve zorlu sıkıntılı günlerini geride bırakacağına işarettir.

Rüyada Paspas Yapmak

Rüyada paspas yapmak, yakın bir kişinin veya kapısına gelen zor durumdaki kişiye yardım etmesine delalet eder. Rüyada paspas yapan kimse, zor durumda olan bir kişi veya kişilere yardım etmesi anlamına gelir.

Rüyada Araba Paspası Görmek

Rüyada araba paspası görmek, maddi ve manevi rahata ermesine ve işlerinin düzelmesine işarettir. Rüyada araba paspası gören kimse, istediği bir işi başarmasını ve feraha çıkmasına delalet eder.

Rüyada Evde Paspas Görmek

Rüyada evde paspas görmek, hane içinde yaşadığın sıkıntılardan feraha çıkmana işarettir. Rüyada evde paspas gören kimse, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla arasının düzelmesine delalet eder.

Rüyada Balkondan Paspas Silkelemek

Rüyada balkondan paspas silkelemek, aile yaşantısı veya iş hayatında yaşadığı sıkıntılardan kurtulması anlamına gelir. Rüyada balkondan paspas silkeleyen kimse, hane içinde olan göz ve nazardan uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada Paspas Kovası Görmek

Rüyada paspas kovası görmek, kişinin hastalıktan kurtulup mutlu huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada paspas gören kimse, hasta ise yakın zamanda sağlığına kavuşacağına işarettir.

Rüyada Kirli Paspas Görmek

Rüyada kirli paspas görmek, durumlar ve şartlar ne gerektirirse doğru yoldan ayrılmayıp zalimlik peşinden ayrılmamasına işarettir. Rüyada kirli paspas kovası gören kimse, disiplinsiz davrandığına bir çok sorun yaşadığına sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kapı Önünde Paspas Görmek

Rüyada kapı önünde paspas görmek, yaşadığı sıkıntıları atlatıp bolluk kazanç elde edeceğine işarettir. Rüyada kapı önünde paspas gören kimse, işlerinin yola girmesi ve maddi manevi feraha kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Örgü Paspas Görmek

Rüyada örgü paspas görmek, yakın zamanda doktor kontrollerini aksatılması sağlığınızın kötüye gitmesi anlamına gelir. Rüyada örgü paspası gören kimse, sağlıklı hayatının bir anda kötüleşmesine işaret eder.

Rüyada örülmüş paspas görmek

Rüyada örülmüş paspas görmek, yoğun iş hayatından dolayı sağlığını önemsemeyip hastalanmaya işarettir. Rüyada örülmüş paspas gören kimse, iş temposuna kapılarak sağlığından olmasına delalet eder.

 Rüyada Paspas Sermek

Rüyada paspas sermek, iş hayatınız düzene girmesine delalet eder. Rüyada paspas seren kimse, sıkıntılarınızdan kurtulup feraha çıkacaksınız.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca