Rüyada “Para Almak” Görmek

Para Almak
Rüyada para almak, iş hayatında verdiğiniz emeklerinizin karşılığını alacağınıza, sıkıntı çekmeden geçiminizi daha kolay sağlayacağınıza yorumlanmaktadır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine ve bolluk bereket içerisinde yaşayacağına işaret eder. Rüyada birinden para almak ömrü boyunca hep güzel günler görmeye, sağlığının çok iyiye gideceğine rivayet edilir. Eline geçecek bol miktarda paraya, o parayla borçlarını kapatmakta kolaylık sağlayacağına en büyük sıkıntı ve dertlerinin ortadan kalkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hırsının ve azminin sonunda rahata ereceğine, geçim sıkıntısı çekmeden kolaylıkla geçimini sağlayacağına ve esenlik bulacağına işaret eder.

İmam Nablusi: Rüya sahibinin büyük bir mirasa konacağına, yaşı ilerledikçe geçen günlerinin daha sağlıklı geçireceğine geçmiş hayatında yapmak isteyip de yapamadığı bir çok şeyi şuan ki yaşamında yapacağına ve pişmanlık duymayacağına rivayet eder.

Diyanet: Hayırlı işlere girişeceğine ve bu işlerin kendisine çok iyi geleceğine, huzur bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin ideallerine yavaş yavaş yaklaştığına hayallerine kavuşacağına işaret eder.

İslami Tabiri: Maddi ve manevi olanaklarının artmasına ve hem kendisi için hemde çevresindekiler için güzel hayırlı işler yapmasına, tüm borçlarını kapatarak rahat bir yaşama kavuşmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tanıdık Birinin Para Vermesi

Rüyada tanıdık birinin para verdiğini görmek, elindeki paraların, eşyaların kıymetini bilmediğine sürekli her yere borçlandığına hayatının hep sorunlu geçtiğine, sıkıntılarının günden güne artmasına ve hiç bir işi yaparken mantıklı düşünemeyen bir kimse olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Bozuk Para Almak

Rüyada bozuk para aldığını görmek, uzun zamandır almak için uğraşını lan artık kişiye bile yeter dedirten bir borcunu alacağına sonunda feraha ereceğine işaret eder. Kişinin büyük atılımları olduğuna biran önce gerçekleşmesini istediğine sabırsız bir kimse olduğuna yorumlanır.

Rüyada Demir Para Almak

Rüya sahibinin kendisi için çok büyük beklentilerinin ve ciddi projelerinin olduğuna bunların gerçekleşme heyecanı ile yaşadığına işaret eder. Kişi bazı atılımlara gireceğine ve başarısız olacağına tatsız olaylar yaşayacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Kağıt Para Çalmak

Rüyada kağıt para çaldığını görmek, istemeden yaptığı hataların pişmanlığını anlayıp, kısa süre içerisinde telafi edeceği bir fırsatın eline geçmesine işaret eder. İş hayatında büyük başarılara imza atacağına takdir etrafındakiler tarafından takdir edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Akrabadan Para Almak

Rüyada akraban para aldığını görmesi, hasta ziyaretleri yapacağına gittiği yerlerden dua alacağına bu duaların da kişinin hayatını olumlu yönde etkilemesine işaret eder. Uzun bir iş seyahatine çıkacağına orada kişiyi bekleyen güzel haberlere maceralı günlere yorumlanır.

Rüyada Para Almak ve Saymak

Çok önemli olmayan kısa sürede geçecek olan bir hastalığa yakalanacağınız ve psikolojik men çökeceğiniz anlamına gelir. Rüya sahibinin geleceği için birikim yaptığına, bu birikiminin kişi için kurtuluş yolu olduğuna fakat helal para olmadığına tabir edilir.

Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada ölüden para alan bir kimse, tek başına işler yapmaya kalktığına ama her seferinde eline yüzüne bulaştırdığına, kendi başına büyük sorunlar açtığına yorumlanır. Rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından tepki göreceğine yolunda giden işlerinin bir anda tersine döneceğine delalet eder.

Rüyada Para Teklifi Almak

Rüyada para teklifi aldığını görmek, hiç beklemediği bir anda dileklerinin gerçekleşeceğine yüksek bir makamda iş teklifi alacağına, bu iş teklifinin kendisi için çok hayırlı olacağına bu sayede yuvasını kuracağına ve çoluk çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Para almakla ilgili ayrıntılı yorumlarınızı özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca