Rüyada “Papağan” Görmek

Papağan
Rüyada papağan görmek rüya sahibi erkekse eğer namuslu iffetli bayan ile tanışmaya kadınsa eğer neşeli esprili efendi kişi ile birlikte olmaya delalet eder.

Rüyada papağan görmek rüya sahibi erkekse eğer temiz namuslu iffetli bir bayan ile tanışmaya kadınsa eğer neşeli esprili efendi kişi ile birlikte olmaya delalet eder. Rüyada papağan gören üstün zekalı, güler yüzlü, akıllı ve karşısındaki insanı kendine hayran bırakan kişiye işaret eder. Rüyada papağan görmek İslami tabiri kişinin dinden çıkacağına ve gayrimeşru işlere girmeye teşebbüs edeceğine tabir edilir. Rüyada papağan görmek İmam nablusi İmam nablusi yorumu ilim ve irfan öğrenmeye bazende alim kişiler ile birlikte olmaya yorumlanır. Rüyada papağan görmek diyanet hayırlı kısmete nail olmaya, evlilik yolunda güzel bir adım atmaya işarettir.

Rüyada Papağan Görmek ne demek?

Rüyada papağan görmek hayırlı bir kısmet ile karşılaşmaya ve o kişiyle yuva kurmaya işaret eder. Rüyada konuşan papağan görmek hayatında her şeyin inişli çıkışlı olacağına, ne iyi ne kötü orta seviyeli bir hayat yaşayacağına yorumlanır. Rüyada kafeste papağan görmek duyguları bastırılmış, içine kapanık ve karamsar kişiye işaret eder. Rüyada papağan beslemek gelişim çağında yaşadığı üzüntülü olayların etkisinden kurtulmaya ve selamete ermeye delalet eder. Rüyada papağan ölmesi kişinin duygu yoğunluğu yaşamasına, gönül ilişkisinde alacağı yara ile uzun bir zaman toparlanamamasına rivayet edilir. Rüyada papağan satın almak kötü işler ile uğraşan, yasa dışı işlere meyil eden kişiye yorumlanır. Rüyada papağan yakalamak kısmetinin açılmasına, hayırlı bir aşk ilişkisi yaşamasına delalettir. Rüyada papağan yavrusu görmek rüya sahibinin ticarette ufak atılımlarda bulunmaya, getirisi çok yüksek işler yapacağına işaret eder. Rüyada papağanın ısırması, gönül ilişkisinde yaşayacağı olumsuzluklara işaret eder. Rüyada sarı papağan görmek kişinin yaşayacağı tatsız olaylar karşısında, gücünün tükeneceği ve hastalıktan yataklara düşmesine işarettir.

Rüyada Papağan Almak

Rüyada papağan almak fitne ve fesat çıkaran merhametsiz, kötü kalpli kimseler ile birlikte olmaya işaret eder. Rüyada papağan aldığını görmek kötü sözler duymaya, dolandırıcı insanların tuzaklarına düşmeye delalet eder.

Rüyada Beyaz Papağan Görmek

Rüyada beyaz papağan görmek sağlık sorunlarından kurtulmaya, kaza ve belalardan korunmaya işaret eder. Rüyada beyaz papağan sevmek, rüyayı gören kişinin iş ve özel hayatında karşısına çıkacak olan fırsatları, iyi yönde değerlendirdiği takdirde eline geçecek olan nimetlere işaret eder. Rüyada beyaz papağan yakalamak, haram veya çalıntı maldan uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada Kırmızı Papağan Görmek

Rüyada kırmızı papağan görmek, rüya sahibinin yaşayacağı tatsız ve üzücü olaylara işaret eder. Rüyada kırmızı papağan yakalamak, helal ve bol kazanca, başarı ve mutluluğa, güler yüzlü bir eşe yorumlanır. Rüyada rengarenk papağan görmek, mal ve mülkü çok olan, makamı yüksek, iyi kalpli bir kimse ile yorumlanmaktadır. Rüyada kırmızı kuyruklu papağan görmek, yakın zamanda alacağı hayırlı bir habere ve çok sevinçli günler göreceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Papağan Görmek

Rüyada yeşil papağan görmek orta seviyeli zenginlik, hayırlı kısmet, yüksek başarı ile tabir edilir. Rüyada yeşil papağan yakalamak, düşmana karşı elde edilen zafer, ferah ve esenlik elde etmeye delalet eder. Rüyada yeşil papağan almak, bol nimet ve rızk, ağız tadı ile huzurlu bir aile ortamına işaret eder.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada papağan yakalamak hayırlı kısmete delalet eder. Rüyada papağan yakalamaya çalışmak, rüya sahibinin elde edeceği kazanca ve yaşayacağı ilişkide ilk adımı atmasına ve ciddi bir ilişki yaşamaya işaret eder. Rüyada papağan yakalayıp konuşmak, rüya sahibinin eline geçecek olan fırsatlara ve duygusal anlamda gelişecek olan güzel olaylara işaret eder.

Rüyada Papağan Öldürmek

Rüyada papağan öldürmek rüyayı gören kişinin orta gelirli bir bütçeye sahip olmasına ve bütçesinden kaybedeceği gereksiz giderlere işaret eder. Rüyada papağan öldüğünü görmek, aşk hayatında yaşayacağı sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Papağan Yumurtası Görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek çoğu zaman hayırlı zevce ile tabir edilir. Rüyada papağan yumurtası görmek, temiz kalpli, merhametli, iffetli, namuslu bir bayana işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca