Rüyada “Palyaço” Görmek

Palyaço
Rüyada palyaço görmek, yaşadığı zorlukları hane içinde yansıtmamaya delalettir. Rüyada palyaço görmek yakınları tarafından zor duruma düşürülmeye işarettir.

Rüyada Palyaço görmek, neşeli görünmeye çalışan ve fakat aslında hüzünlü olan bir kişiye delalet eder. Rüyada palyaço gören kimse, sıkıntılarını dertlerini, sorunlarını kimseye belli etmeyen bir kişiye işaret eder. İslami yorumu, rüya sahibinin yakınları tarafından alay konusu olacağı ve kendisi ile eğleneceği bazı olaylarla karşı karşıya kalacağı anlamına gelir. Dini ve Diyanet yorumu, yakınları tarafından gelecek müjdeli bir habere sevineceğine rivayet eder.

Rüyada palyaço görmek hakkında, Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki ; üzüntü, keder, bela ve büyük bir felaketle karşılaşacağına delalet eder. Rüyada palyaço görmek bazı yorumculara göre, mutlu ve huzurlu günler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek, rüya sahibinin çektiği zorluklara rağmen çevresindeki kişilere sıkıntılarını belli etmemeye delalet eder. Rüyada palyaço gören kimse, kısa sürede hayatının alt üst olmasına rağmen, yakınlarına hiç bir şey olmamış gibi davranmasına işaret eder.

Rüyada Palyaço Olmak

Rüyada palyaço olmak, rüya sahibinin plansız yaptığı işler sonucu maddi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Rüyada palyaço görmek, kısa sürede sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına ve hane içinde huzursuzluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Palyaço Kıyafeti Görmek

Rüyada palyaço kıyafeti görmek, rüya sahibinin özel hayatında yaşayacağı sıkıntılı problemlerini çevresindeki kişilere belli ettirmemeye çalışacağına delalet eder. Rüyada palyaço kıyafeti gören kimse,yakın zamanda hane içinde mutlu görünüşünün altından sıkıntılar ve problemli günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Oyuncak Palyaço Görmek

Rüyada oyuncak palyaço görmek, rüya sahibinin içinde yakınlarına karşı kötülük, art niyet ve fesatlık düşünmemesine delalet eder. Rüyada oyuncak palyaço gören kimse, kısa süre içinde yakın bir  dostuna maddi ve manevi yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Palyaçodan Korkmak

Rüyada palyaçodan korkmak, rüya sahibi için iyi günler geleceğine, mutlu ve huzur içinde yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada palyaçodan korkan kimse, yakın zamanda alacağı bir habere sevinç göz yaşları dökmesine işaret eder.

Rüyada Ağlayan Palyaço Görmek

Rüyada ağlayan palyaço görmek, rüya sahibinin pişmanlık yaşayacağı bir olaya tövbe ederek manevi huzura kavuşmasına delalet eder. Rüyada ağlayan palyaço gören kimse, uzun zamandır gerçekleştirmek istediği hayallerine, arzularına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Palyaçodan Kaçmak

Rüyada palyaçodan kaçmak, rüya sahibi için hayırlı ve bol bereketli kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada palyaçodan kaçan kimse, yakın zamanda çevresindeki kötülüklerden ,tehlikeden, kazadan ve beladan uzak kalacağına işaret eder.

Rüyada Palyaço Makyajı Yapmak

Rüyada palyaço makyajı görmek, rüya sahibinin uzun süre etkisinde kalacağı aşk hayatı yaşayacağı ve mutlu olacağına delalet eder. Rüyada palyaço makyajı yapan kimse, yakın zamanda çevresindeki kişiler tarafından haksızlık ve ihanete uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Kukla Görmek

Rüyada kukla görmek, rüya sahibinin yaptığı projelerin yakınları tarafından alay konusu olacağına delalet eder. Rüyada kukla gören kimse, yakın zamanda iyi niyetinden faydalanmaya çalışacaklarına işaret eder.

Rüyada Maskot Görmek

Rüyada maskot görmek, rüya sahibi hane içerisinde mutsuz ve huzursuz günler yaşayacağına delalet eder. Rüyada maskot gören kimse, yakınları tarafından gelecek bir habere canının sıkılmasına ve moralinin bozulacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca