Rüyada “Paça” Görmek

Paça
Şayet rüyanızda paça yediğinizi görmek, namuslu ve yetim bir kişinin malını yemeğe, paça temizlemek zahmetli bir işten kurtulmakla ile rüyanızın İslami yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

Rüyada paça görmek, Rüya sahibi rüyada paça görmesi ve bu paçayı yediğini görürse; o kişinin yetim malını kendine kullanacağına işarettir. Bazen de paça yediğini görürse, insanların en şerefli olanlarının mallarını kendine harcayacağına işarettir.

Rüyada Paça Temizlemek

Rüyada paça yüzmek yada rüyada paça temizlediğini görmek; Rüyada çiğ paça, tatsız ve pek çok kişiyi huzursuz edecek bir konudur. Rüyada paça temizlemek, sıkıntılardan kurtulmaya dertlerden de feraha çıkmaya delalet eder. Rüyasında eti yenen bir hayvanın paçasının derisini yüzdüğünü görmek, Rüyayı gören kişi gurbete gidecek ve sevdiği kişilerden ayrılarak ailesine hasret günler yaşayacağına, bu durumdan dolayı özlemi artarak üzücü boyutlara erişecek ve bu ayrılık kendisini çok bunaltacaktır.

Rüyada Paça çorbası Görmek

Rüyada paça çorbası içtiğini görmek, rüyada paça çorbası görmek ve bu çorbadan içmek, eğer kişi hasta ise şifa bulmaya işaret eder. Paça çorbasını lezzetli bulmak ve çorbadan tadında kıvamında içtiğini görmek, bir hastalık illetinden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada kelle paça almak

Rüyada kasap dan kelle paça almak,  Hayvan eti satan bir yerden paça almak, Rüya sahibi için iyi geçime ve işlerde hayra yönelik çalışmalara girişmeye ve kazancında iyi gelişmeler yaşamasına ve karşısına pek güzel kısmetler ve hayırlı bereketli gelir kapısı açılacağına delalet eder.  Rüyanızın İslami yorumu bu şekildedir.

Rüyada Kelle Paça Yemek

Rüyada Kelle paça yemek, Yakınları ve ailesinden ya da yakın dostlarından çok varlıklı, kuvvetli bir kişi ile olmaya ve bununla hareket ederek rütbe ve makam mevki bulmaya, ve ona sırtını dayayarak yardım görmeye, kısa zamanda tıpkı o kişi gibi kendisi de çok zengin biri haline gelecek demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Miraç Karayiğitoğlu dedi ki:

    Rüyamda kız kardeşimin babamın ısrarıyla kelle paca sattıgını gordum tuvalet gıbı bır yerın onundeydı daha sonra kardesımı gondererek kelle pacayı ben satmaya basladım ama bu sefer unıversıte ders aldıgım fakultenın onundeydım yorumlarsanız sevinirim.

    1. Rüya Yorumu dedi ki:

      Rüyada kız kardeşi görmek, sevinç ve neşe ile tabir olunur. Rüyada aile büyüğünüzün ısrarıyla paça sattığını görmek, mala ve tüccar kimselerden göreceğiniz desteğe yorumlanır. Rüyada kelle paça satmak bir mirasa ve gelecek bir mala yada tahsil hayatınızın hayırlı bir şekilde bitirdikten sonra yapacağınız atılımlarda başarılı ve kazançlı olacağınıza yorumlanır.
       
      Ders aldığınız fakültenin önünde olmak, arzu ettiğiniz şekilde tahsil hayatınızı tamamlamaya ve bazende tekrara alamettir.

  2. Hafize dedi ki:

    Rüyada anneannemlerde kalabalık bir ortam vardı amma oraya gelenlerin sıkıntısı vardı yemeği serince herkez aldı sadece bize kalmadı yorumlarsanınz sevinirim..

    1. Rüya Yorumu dedi ki:

      Hayırlı günler görmüş olduğunuz rüyada rızkınızın bölüneceğine yorumlanır.Saygılar

  3. Şükran dedi ki:

    Rüyamda mezarlıkta kelle paça yedigimi gördüm bide eşimin başkası ile evlendiğini ve hamile olduğunu gördüm tartışmalar çoktu

  4. Senem dedi ki:

    Ruyada komsum kellepaca ve et kazanda pisiriyordu bende yardim istiyordu

  5. Yasemin dedi ki:

    Rüyamda balkonda misafirler oturmuş yemek yiyorlar bende eve girmeden diğer balkonda oturan ailemin yanına gidip neden ön balkona aldınız insanları diye söyleniyordum. Sonra bizimkilerde yemek yiyorlar bakıyorum paça pişirmişler ben normalde hiç yemem ama rüyamda yediğimi ve lezzetli olduğunu görüyordum. Kalan bütün paçayı servise alıp misafirlere götürüyorum lutfen yorumlar mısınız

  6. Gülistan dedi ki:

    Rüyamda eski evimiz de gibiydik teyzem bie yemek yapmıştı ve yemeğinde kele paça ve mehir çorbası vardı yemeğe oturmadan önce evli kuzenimden gizli onun parfümünü sıktım ve kokunun onun olduğunu anladı benim parfümüm dedi evet dedim parmağında yürüzk olan kuzenim yüzüğü çıkarmış eliyle oynuyodu bende onun görümcesine her sinirlendiğinde böyle yüzüğü çıkarır mı diye sordum cevap alamadım neyse daha sonra teyzem yemeği bıraktı misafirleri falan vardı onunda yemeğe oturdum bi kaşık mehir çorbası yedim başkasının tabağından ekmeğimi kele paça suyuna bandırıp bi kaç lokma yedim doymadığım için kendime tatab getirmeye gidecektim teyzemlerin evinde metal olan tabaklar vardı onu alıp bırakacaktım karıncalar tabakta vardı alamadım tabağı kuzrnimle böyle bi konuşma geçti aramızda evlerinde yemek bulunmadığı için karıncalarda böyle aç kaldıkları için tabağın etrafında bulunuyor dedik kele paça yemeğini yiyemedim daha sonra rüyada bunları görmüştüm açıklar mısınız?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca