Rüyada “Öpüşmek” Görmek

Öpüşmek
Rüyada öpüşmek, Mal ve para sahibi olmaya işarettir. Rüyada öpüşmek çevresinin genişlemesine yorumlanır. Rüyada öpüşmek saygınlık ve itibara delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada öpüşmek, Mal ve para sahibi olmaya işarettir. Rüyada öpüşmek çevresinin genişlemesine yorumlanır. Rüyada öpüşmek saygınlık ve itibara delalet eder. Rüyada öpüştüğünü görmek güç ve saygınlığa işarettir. Rüyada dudaktan öpüşmek İslami tabiri, mal ve mülk sahibi olmaya rızkının genişleyeceğine tabir olunur. Rüyada öpüşmek diyanet, çevresindeki insanların takdirini toplamaya ve saygı değer biri olmasına yorumlanır. Rüyada öpüşmek İmam nablusi, samimiyete ve rüyada öpüştüğü kişiyle bir araya gelmeye işaret eder.

Rüyada Öpüşmek Ne Demektir

Rüyada dudaktan öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin çevresinde değer verdiği insanlara sevgisinin artmasına işaret eder. Rüyada tanıdık biriyle öpüştüğünü görmek, iş hayatındaki çalışmalarına ara vermeden hızla devam etmeye ve karşısına yeni iş fırsatları çıkmasına yorumlanmaktadır. Rüyada erkek erkekle öpüşmek, iş hayatında manevi bir destek görmeye ve attığı her adımın ses getirip rüya sahibini çok iyi yerlere getireceğine rivayet edilir. Rüyada dudaktan öpülmek, aile içinde birlik ve beraberliğin sürmesine ve hayırlı bir ilişkiye işarettir.

Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Rüyada dudaktan öpülmek, maddi sıkıntılarının son bulacağına işaret eder. Rüyada dudaktan öpmek hayırlı bir kısmete ve dünya evine girmeye yorumlanır. Rüyada dudaktan öpüşmek, uzakta olan bir yakınıyla bir araya gelip hasret ve özlem gidermek ile tabir edilir. Rüyada tanımadığı biriyle öpüşmek, güzel bir eşe ve evliliğe adım atmaya işaret eder. Rüyada tanıdığı biriyle dudaktan öpüşmek, o kişi ile arasına soğukluk gireceğine yorumlanır.

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Rüyada bayan bayana dudaktan öpüşmek, rüya sahibinin hayatında her şey yolunda giderken, beklenmedik bir anda yaşayacağı maddi sıkıntılara delalet eder. Rüyada kadının kadını öpmesi, yaşayacağı talihsiz olaylardan dolayı ikamet ettiği yerdeki insanlar tarafından eleştiri yağmuruna tutulacağına yorumlanır.
Rüyada kızın kızla öpüştüğünü görmek, rüyada kızın kızla öpüşmesi, rüyayı gören kişiye her anlamda destek olan kişilerin anlamsızca sırt çevirmesine işaret eder.
Rüyada iki kızın öpüşmesi, sıkıntılarının artmasına ve beklenmedik bir maddi zarar ile karşılaşmaya bütçesinin sarsılmasına tabir edilir. Rüyada iki kadının öpüşmesi, rüyayı gören kişinin ufak bir kaza atlatmasına ve bu kazadan sonra daha temkinli hareket edeceğine yorumlanır.

Rüyada Erkek Erkeğe Öpüşmek

Rüyada erkek erkekle öpüşmek, iş hayatında manevi bir destek görmeye ve attığı her adımın ses getirip rüya sahibini çok iyi yerlere getireceğine rivayet edilir. Rüyada erkek erkeğe öpüştüğünü görmek, elinde bulunan maddi imkanlarının azalmasına işaret eder. Rüyada erkek erkeğe öpüşmek, eline geçen fırsatları kaçırmaya ve hatalarından ders almaya yorumlanır.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüştüğünü görmek, şan ve şöhret sahibi olmaya işaret eder. Rüyada ünlü birisiyle dudaktan öpüşmek, adından söz ettirecek güzel işlere yapmaya yorumlanır. Rüyada ünlü bir erkeği öpmek, bolluk içinde bir yaşam sürmeye ve hayatında başarılar elde etmeye işaret eder. Rüyada ünlü birini dudaktan öpmek, ailesine fitne fesat sokmak isteyen kişilerin def edilmesine yorumlanır. Rüyada ünlü birini yanağından öpmek, iş hayatında kötüye giden bir projenin başına geçmeye ve ardından elde edilecek olan kazançlara delalet eder.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada sevgiliyi yanaktan öpmek, rahatlık ve mutluluk dolu bir hayat yaşamaya delalet eder. Rüyada sevgilisiyle öpüştüğünü görmek, büyük sürprizler ile karşılaşmaya işaret eder. Rüyada sevdiğin kişiyle öpüşmek, kendisine fayda sağlayacak bilgiler edinmeye işaret eder. Rüyada sevgiliyle gizli gizli öpüşmek, iş dünyasının önde gelen liderlerinden biri olma yolunda ilerleyen biri tarafından destek görmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgilisiyle öpüştüğünü görmek, geçmiş zamanda tanıştığı bir arkadaş ile bir iş ortaklığına girmeye işaret eder. Rüyada eski sevgilisiyle öpüşürken yakalanmak, rüya sahibinin hiç beklemediği bir başarı elde etmesine yorumlanır, Rüyada eski sevgilisiyle dudaktan öpüşmek, makam ve mevki sahibi olmaya delalettir. Rüyada eski sevgilisiyle öpüşmek sevişmek, zorlu geçen bir sürecin sona ermesine ve hayırlı işler yapmak için bir arkadaşının desteğine ihtiyaç duymaya delalet eder. Rüyada eski sevgilisiyle öpüşmek sarılmak, rüya sahibinin mücadele ettiği sağlık sorunları ile tedavisinin başlamasına yorumlanmaktadır.Rüyada eski sevgiliyi dudağından öpmek, yeni bir iş hayatına atılmaya ve burda tanışacağı kişiler ile çeşitli işler yapmaya işaret eder. Rüyada eski sevgilisiyle çılgınlar gibi öpüşmek, girdiği yeni bir ortamda temiz kalpli merhametli insanlar ile tanışmaya yorumlanır. Rüyada eski sevgilisiyle öpüşmek İslami tabiri, rüya sahibinin iş için çıkacağı bir şehir dışı yolculuğuna ve bu yolculuk sonucunda adından çok söz ettirecek işler yapmasına delalet eder

Rüyada Ölmüş Eşiyle Öpüşmek

Rüyada ölmüş eşiyle öpüşmek, geçmiş hayatında çok yardımını gördüğü bir kişinin içinde bulunduğu üzüntülü ve kederli duruma bir vefa borcu misali karşılık vereceğine işaret eder.
Rüyada ölmüş eşini öpmek, kararlı bir ilişkiye başlamak adına ettiği duaların kabul olacağına rivayet edilir.

Rüyada Birini Şehvetle Öpmek

Rüyada birini şehvetle öptüğünü görmek, rüyada şehvetle öptüğü kişiden kişinin en zor zamanında, maddi ve manevi anlamda o kişiden çok büyük destek ve yardım göreceğine rivayet edilir. Rüyada birini şehvetli öpmek ve şehvetsiz öpmek arasında hiç bir fark yoktur ikisi de aynı yorumlar ile yorumlanıp hayırlı ve güzel şekilde tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca