Rüyada “Ölüyü Öpmek” Görmek

Ölüyü Öpmek
Ebru yaş 32 Bartın/Amasra'dan yazıyorum. Rüyamda ölü olan eski sevgilimi yanağından öptüğümü gördüm. Rüyada ölüyü dudağından öpmek ne anlama gelir?

Rüyada Ölüyü öpmek

Rüyada Ölüyü öpmek; yanağından öpmek ele geçecek paraya, dudağından öpmek sevineceği bir habere işarettir. Rüyada ölmüş birini öpmek, rüya sahibin hak ettiği hayatı yaşamasıdır. Rüyada ölmüş bir yakınını öpmek, yeni yapılacak olan bir iş’de çok umutlu olarak başlanması ve sonunda hayal kırıklığı yaşamasına neden olan olaylar yaşanacak olmasıdır. Rüyada ölüyü öpmek ağlamak, üzüntü ve keder içinde olan bir kimse ise, ızdırabın dinmesi, üzüntülerden halas olmak ve ihtiyaçların giderilmesi, yardım görmek anlamına gelir.

Rüyada ölmüş arkadaşını öpmek, kişinin umudunu kaybetmeden çalışmaya devam edip sorunları çözecek olmasıdır. Rüyada ölüyü öptüğünü görmek; sevinç mutluluktur. Rüyada birinin ölüyü öptüğünü görmek, huzur ve refaha kavuşmaktır. Rüyada ölüyü öpüp sarıldığını görmek; maneviyatın ve keşif esrarlarının ilim ve irfanının yükselmesine işaret eder.

Rüyada Ölüyü Öptüğünü görmek

Rüyada Ölüyü Öptüğünü görmek; nasip ve kısmettir. Rüya sahibinin çok isteyip elde edemediğin şeyin olacak olması ve bunun onun için hayırlı olmasıdır.

Rüyada Birinin Ölüyü Öptüğünü görmek

Rüyada Birinin Ölüyü Öptüğünü görmek; aile içinde ve iş hayatında huzurunu sağlamaya kazancını helalinden kazanma ile tabir olur.

Rüyada Ölüyü Elinden öpmek

Rüyada Ölüyü Elinden öpmek; kendine olan güveni ve öz güvenin gelecek olması ve kendinden emin olarak işler yaparak başarılı olacak olması ile tabir olun.

Rüyada Ölüyü Yanağından öpmek

Rüyada Ölüyü Yanağından öpmek; hayatında yaşanan olumsuzlukların bitmesi ve huzuru bulmasıdır. Sevineceği kendini iyi hissedeceği işlerin olacak olması ve rüya sahibinin bundan memnun olacağıdır.

Rüyada Ölüyü Alnından öpmek

Rüyada Ölüyü Alnından öpmek; başlanılan bir işin Allah tarafından kısmet edilerek bitirmesine ve bu iş’den alnının akı ile çıkacak olmasıdır. Bu işin ona bolluk, bereket ve bol kazanç sağlayacak olmasıdır.

Rüyada Ölüyü Dudağından öpmek

Rüyada Ölüyü Dudağından öpmek; kısmettir. Rüya sahibi bekar ise hayırlı ve kısmetlerinin olması gönül işlerinin yolunda gidecek olmasıdır.

Rüyada Ölüyü Gözünden öpmek

Rüyada Ölüyü Gözünden öpmek; yapılan bir çok hatayı görmezden gelmek ve hataya devam edecek olmaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda ölmüş arkadaşımı öptüğümü gördüm. Rüyada ölüyü öpmek ne anlama gelir? ( Ercan ) dedi ki:

  Rüyamda geçen ay çok sevdiğim bi arkadaşımı kaybettim trafik kazasında öldü rüyamda biçilmiş buğday içinde ikimiz beraberdik bn onun öldüğünü biliyodum gülüyudu keyfi yerindeydi sonra gel seni öpüm dedim oda gülerek geldi önce o beni öptü sonra bn onu öptüm oyandım.onun hayrına mezarlığına bi çeşme yaptım daha önce onunla bi alakası varmıdr.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Ercan, rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah. Rüyada ölüyü öpmek, sevineceği müjdeli bir haber alarak mutlu olmaya ve işinde ise istikrarlı bir şekilde çalışmaya tabir edilir.

 2. çiğdem dedi ki:

  rüyamda tanımadığım kişiyi öldüğünü bilmeden öptüm sonra öptükten sonra ölü olduğunu anladım
  ne anlama gelir

 3. sevda dedi ki:

  Rüyamda ölmüş abimi gördüm babam ben ve eşi mezarının başında eeşi ayrıldı abim mezar dan çıktı ben ona sarılıp öptüm onu cok özledigimi söyledim

 4. Nurten jonsan dedi ki:

  Ruyamda olmus teyzemi hosgeldin teyze diye yanagindan opdum. Tesekurler

 5. Hülya dedi ki:

  Merhaba, babamı 2 yıl önce kaybettim.

  Rüyamda babam ölmüş defnedilecek bende kabrin başında bekliyorum. Babamın tüm vücudu kefenli yanlız yüzü açık ve çok güzel bir ifadesi var. Bende tam defin esnasında yaklaşıp babamı gözünden öpüyorum ve sonra kabre indiriyorlar… Bu şekilde gördüm tabir edebilirseniz çok sevinirim..

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca