Rüyada “Ölüyü Diri” Görmek

Ölüyü Diri
Selim yaş 21 İZMİR'den rüya sordu? Ben askerim vefat etmiş annemi ve babamı rüyamda gördüm ağlıyorlardı. Rüyamı İslami usullere uygun yorumlar mısınız? Hakkari de askerlik yapmaktayım 3 gündür rüyamda ölmüş annem bana sesleniyor ve bağırarak ağlıyordu sebebi nedir ?

Rüyada Ölüyü Diri görmek

Rüyada Ölüyü Diri Görmek; hayır ile yorumlanır, mutluluk ve sevinçtir. Bazı tabircilere göre rüyada ölmüş birini görmek, o kimseyi hayır ve dua ile anılmasına veya kendisi için sadaka, bağış gibi şeylerin yapılmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş bir yakınını diri görmek, dua, hayır ve murattır. Rüyada ölmüş birini namaz kılarken görmek, o kimseyi yakından tanıyorsa ele geçecek bir dünyalık ile tabir edilir. Rüyada ölüyü genç görmek, Uzun zamandır beklediği birinin gelmesine ve müjdeli haber alıp huzur ve refaha ermesine tabir edilir. Rüyada ölü birini diri olarak görmek, kısaca hayır ile anılmaya, sevilip sevilmeye ve hakkında iyi düşünülen kimseye delalet eder.

İslami Tabirleri; rüyada ölü birini diri görmek her şekilde İslami kaynaklara göre o kimsenin sizden dua istemesi, hakkında hayır ve bağış beklemesi gibi yorumlanabilir. Rüyada ölü bir yakınını diri görmek yapacağınız iyilikler ve hayırların artmasına işaret eder.

Diyanet Yorumları; rüyada ölüyü diri görmeyi diyanet şu şekilde yorumluyor, bu kimse anne veya babası ise ve gerçekte vefat etmiş ise onların hakkında hayır işlemesi gerektiğine ve hani derler ya onları iyi anmalıyız bizlerden dua isterler dua edelim gibi düşünebiliriz.

İmam-ı Nablusi Tabiri; rüya alimi mübarek rüyanız hakkında kısaca yorumu şöyledir. Rüyada ölü anneyi diri görmek, eşinin ve kendisinin selametine, rüyada ölü babayı diri görmek hayır ve hasenatın artmasına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Diri Görmek

Rüyada Ölmüş Birini Diri Görmek; rüya sahibini maddi açıdan sıkıntılı günler yaşayacağını ve işleri ile ilgili sorunlarında yardım alarak toparlanacağına işarettir.

Rüyada Ölüyü Hasta Görmek

Rüyada Ölüyü Hasta Görmek; hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin yanlış işler yapmasına ve dinden uzaklaşıp inançları kaybetmesi ile yorumlanır.

Rüyada Ölüyü Namaz Kılarken Görmek

Rüyada Ölüyü Namaz Kılarken Görmek; sadık ve dürüst bir kişi olması ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin günlük işlerine ara vermesine ve İslamiyete yönelmesine yorumlanır.

Rüyada Ölüyü Diri Görmek ve Sarılmak

Rüyada Ölüyü Diri Görmek ve Sarılmak;  güzel şeylerin habercisidir. Rüya sahibi için sıkıntılı günlerinin geride kaldığını, yeni iş kapılarının açılmasına ve bol kazançla tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek; maddi ve manevi açıdan rahatlamaya işlerinin güzel olmasına ve hayırlı kazançlar sağlamasına yorumlanır.

Rüyada  Ölmüş Biriyle Konuşmak

Rüyada  Ölmüş Biriyle Konuşmak; sıkıntılarından ve dertlerinden biriyle konuşarak sorunlarını anlatarak kurtulmasına ve mutlu olmasına delalettir.

Rüyada  Ölmüş Birinin Ağladığını Görmek

Rüyada  Ölmüş Birinin Ağladığını Görmek;  ölmüş olan kişinin günahlarından kurtulamadığını ve tövbe edemediğini acı ve ızdırab içinde olduğuna tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Busra dedi ki:

    Merhaba cok yakin bir arkadasim beni ruyasinda olmus oldugumu duymus ve demisler ki busra son iki gununde cok kuran okudu bu yuzden eti yumusak ve beyazdi bunun anlami ne olabilir. Ramazaninda vasitasiyla son gunlerde biraz ibadetimi arttirmaya calistim bunla alakasi olabilir mi. Tesekkur ederim

  2. nuray dedi ki:

    slm ben büyük babamı rüyada diri ve vakka suresini okurken gördüm ama leyen varmış leyeni çeşmenin altına koyup su dolduryomuşum ama dolmuyomuş su yok olyomuş dedeme dede bak dolmuyo onun içinde oğlumu yıkayacam su lazım diyomuşum sonra vakka süresini okuyomuş ve leyen dolyomuş diyer taraftada babam bize bakyomuş babam sağ dedem rahmetli lütfen bu ruyamı yorumlarmısınız cokkk merak edyorum ve ruyada geçen oğlumdan ayrıyım

  3. Leyla dedi ki:

    Merhaba ben ölmüş annemi rüyada gördüm onunla anemin torunlarından birinin hasta olduqu konuşdüm deşm onu hekime aparak yoxsa öleçek Annem ise heç ne demedi ben ağladımki neden aparmaq istemiriz iz gelin aparak o ölse ben yaşıyamam dedim ve ağladım

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca