Rüyada “Ölüyle Konuşmak” Görmek

Ölüyle Konuşmak
Mahir yaş 35 Eskişehir'den rüya yazıyorum. Rüyamda ölüyle telefonda ölüyle konuştuğumu gördüm. Rüyamda ölmüş annemle ve babamla konuşmak nedir?

Rüyada Ölüyle konuşmak

Rüyada Ölüyle konuşmak; rüyayı gören kişinin şansının vede kısmetinin açık olacağına ve hayatında yaşayacağı değişimler olmasıdır. Rüyada ölüyle sohbet etmek, Bütün sıkıntıların ve üzüntülerin bitmesi ve yerini bolluk, berekete bırakmasıdır. Rüyada Ölüyle konuştuğunu görmek; huzur ve refahtır. Rüyada mezardaki ölüyle konuşmak; dileklerinin ve isteklerinin kabul olmasıdır. Rüyada ölü olan anneyle konuşmak, güler yüzlü ve sevinçli ve güzel bir konuşma ise rüya hayır ve ferahlık demektir.

Rüyada ölü olan babayla konuşmak, babanızı sevinçli gördüyseniz bu sizin için hayır ve ferahlık ve bolluk habercisidir. Rüyada ölü olan kardeşiyle konuşmak, güvende olmaya ve korkularından emin olmaya tabir edilip yorumlanır. Rüyada ölü olan arkadaşla konuşmak, çevresinin genişlemesine ve dostlukların artacağı ve kuvvetleneceği hayırlı bağlar kuracağınız bir ortama delalet eder.

Rüyada Ölüyle Konuştuğunu görmek

Rüyada Ölüyle Konuştuğunu görmek; çalışmalarının sonucunu alarak sevinmeye ve mutlu olmaya kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayacak işler yapmasıdır.

Rüyada Mezardaki Ölüyle konuşmak

Rüyada Mezardaki Ölüyle konuşmak; çok uzakta olan bir akrabanızın yada sevdiğiniz birinin gelmesi ile mutlu olmaya ve sevinç göz yaşları dökme ile tabir olur.

Rüyada Telefonda Ölüyle konuşmak

Rüyada Telefonda Ölüyle konuşmak; rüya sahibinin uzun zamandır beklediği haberin olumlu olarak sonuçlanacak olması ve hayır, iyiliktir. İş için yeni atılımlarda bulunacak olması ve bunların başarı ile sonuçlanacak olmasıdır.

Rüyada Camide Ölüyle konuşmak

Rüyada Camide Ölüyle konuşmak; kalbi bütün olup İslama yakın olan ve vazifelerini yerine getiren biri olarak tanımlanır.

Rüyada Evde Ölüyle konuşmak

Rüyada Evde Ölüyle konuşmak; iki şekilde tabir olur. Kalabalık bir topluluğa girecek olmasıdır. Bir rivayete göre evinde yapılacak olan bir toplantıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda ölmüş biriyle konuştuğumu gördüm. Rüyada ölmüş biriyle konuşmak ne anlama gelir? ( Ömer ) dedi ki:

  3 seferdir 9 ay önce ölmüş olan çok yakın bir akrabamı görüyorum . Her seferinde mekanlar farklıdır. Rüyamda ölen akrabam diriliyor hiç birşey olmamış gibi görünüyor ve ölümden döndüm diyor ve ölümden sonra neler olduğunu anlatıyor ama o anlattıklarını hatırlamıyorum.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Ömer, Rüyada tanıdığı biriyle telefonla konuşmak, dertlerinin ve sıkıntılarının son bulmasına, talihinin ve bahtının açık olmasına hayatında bazı değişimler olmasına ve mutlu olacağı haber almaya ve bekar bir kimse için evlilik ile yorumlanır.

 2. Rüyamda ölüyle konuştuğumu gördüm. Rüyada ölüyle konuşmak ne anlama gelir? ( Buse ) dedi ki:

  Rüyamda 6-7 ay önce ölen yakın bi tanıdığımızla telefonda konuşuyordum bi akşam saatiydi. Olmuş olman lazım diyordum ama ölmedim ben öyle soylemek zorunda kaldım size seni çok özledim diyordu karanlik dar bir sokakta yapıyorum bu konuşmayı sonra onun olduğuna ınanmayip korkup kapatıyorum telefonu annemle birlikte Eve koşuyoruz bu şekilde uyandım

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Buse, Rüyada ölüyle konuşmak, sıkıntı ve sorunlarından kurtulmaya şansının, kısmetinin ve talihinin açık olmasına hayatınızda büyük değişimler olacak olması ile bol kazançlı ve bereketli işe sahip olma ile yorumlanır.

 3. Rüyamda ölmüş dedemle konuştuğumu gördüm. Rüyada ölmüş biriyle konuşmak ne anlama gelir? ( Fatma ) dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedeme sarılıyorum çok özlediğimi söylüyorum dedemde bana ben artık ahiretteyim diyor bende diyorum ki hiç bir şey yapamaz mısın dede diyorum dedem de ellerini aç dua edeyim sana diyor bende ellerimi açıyorum avuçlarımın içini öperek yüzüme sürüyorum acaba bu nedir ?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Fatma, Rüyada ölmüş biriyle konuşmak, rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah, asi olan bir kimsenin tövbe etmesine ve hayırlı olacak işlerde bulunmasına, yeni yapacağı işlerde başarılı olarak çekilen sıkıntı ve üzüntülerin son bulması ile esenliğe kavuşmasına, ellerini açıp avuç içlerini öperek yüzüne sürmek, hayal ettiği her şeye sahip olmaya dualarının ise kabul olmasına yorumlanır.

 4. karanfil dedi ki:

  Slm ruyamda olmus ablamla kabir azabi hakkinda konusuyorduk ne kadar azab verici oldugundan bahsediyordu ve babam icin ah o babam varya diye o nu suclayici

 5. karanfil dedi ki:

  Slm ruyamda olmus ablamla kabir azabi hakkinda konusuyorduk ne kadar azab verici oldugundan bahsediyordu ve babam icin ah o babam varya diye onu suclayici tarz konusuyordu ben surekli ablami goruyorum medie bu tsk

 6. Selma Günaydın dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda yaşarken hafızlık yapmış çok mübarek ölmüş bir akrabamın evinde mevlüt okutuluyor. Oldukca kalabalık. Mevlüt sonrası mutfakta yalnızım. Büyük bir kazanda helva kavuruyorum. Ve tek başıma bulaşıkları yıkamaya çalışıyorum. Bu arada ölmüş olan teyzenin kendisi mutfağa geliyor. Sadece bana göründüğünü söylüyor. Çok iyi birisin sen seni çok seviyorum bak yine tek başına benim için uğraşıyorsun diyor. Ben de Hafız teyze rüyalarıma da gel ben senden korkmuyorum diyorum. Bana sevgiyle sarılıyor. Oldukca etkilendiğim bir rüya oldu. Yorumlarsanız sevinirim. İyi akşamlar.

 7. erdem dedi ki:

  Ruyada bu sene başında vefat eden dedemi köyde kalabalık arasinda sigara isterken gorüyorum,sonra birinden aldığı sigarayı çakmak ile yakıyorum,sonra bana çekil önümden diyor ve bende çekiliyorum

 8. Mustafa dedi ki:

  Selamlar ben mustafa rüyamda yıllar önce vefat etmiş kayın babamı görüyorum yüzü gülüyor o taraftan bahsetmesini söylüyorum gülmesi kayboluyor ikinci defa soruyorum aynı oluyor bu sefer aile hayatı varmı diye soruyorum var tabi oğlum olmazmı diye cevap veriyor kendisine sarılıyorum sol yanağından iki defa öpüyorum torunun elinden tutup evden dışarı çıkmak üzereyken uyanıyorum rüyamı yorumlarsanız sevinirim

 9. Ceren dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımın ölmüş babasını görüyorum evliyim aslında ama bana rüyamda oğlunu beklememi ve sabretmemi söylüyor kaderimin değişeceğini anlatıyor ve bana kendi memleketini tanıtıyor rüyamda bu erkek arkadaşımla yıllar sonra evlendiğimi de görüyorum bunlar ne demek olabilir?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca