Rüyada “Ölüye Sarılmak” Görmek

Ölüye Sarılmak
Kenan yaş 38 Kıbrıs / Girne'den rüya soruyorum. Rüyamda ölüye sarılıp uyuduğumu ve sonra sarılarak ağladığımı gördüm. Rüyada ölüye sarılmak ne anlama gelir?

Rüyada Ölüye sarılmak

Rüyada Ölüye sarılmak, hasret çekmek ve amacına kavuşmak demektir. Rüyada ölmüş özlediği birini görmek ve ona sarılıp ağlamak, hayattan beklentilerinin kolayca gerçekleşmesi demektir. Rüyada sarılıp öpmek ve hayırlı olmayacak bir rüyadır. Kendisi için hayırlı olmayacak bir işin peşinde koşacak olması ve üzüntülerin, sıkıntıların, sorunların peş peşe gelecek olmasıdır. Rüya ölüye sarılıp öpmek, şans, kısmet ve başarı habercisidir.

Rüyada vefat etmiş yakınına sarılmak ve ağlamak, müjde ve sevinç, hayırlı bir işte muvaffak olma habercisidir. Rüyada ölüye sarıldığını görmek, Rüya sahibinin hasta olacağı ve büyük hayal kırıklığı yaşayacağı bir dönemde olmasıdır. Rüyada ölünün kendisine sarıldığını görmek; başarısız ve mutsuz olmaktır. Rüyada ölüye sarılıp hıçkırarak ağlamak, mutluluk gözyaşı dökecek olmasıdır.

Rüyada Ölüye sarıldığını görmek

Rüyada Ölüye sarıldığını görmek; mutsuzluk, huzursuzluktur. Bir çok işinin olumsuz olması ve hüsrana uğramış olmasıdır. İşlerinin kötü gitmesi ve para kaybına uğramasıdır.

Rüyada Ölüye Sarılıp Yattığını görmek

Rüyada Ölüye Sarılıp Yattığını görmek; umutsuzluk ve düş kırıklığıdır. Yaşanan üzüntüler kişide oluşacak ruhsal bunalıma neden olmasıdır. Yapılan her şeyin olumsuz olması bu nedenle inancını kaybedecek olmasıdır.

Rüyada Ölüye Sarılıp Ağladığını görmek

Rüyada Ölüye Sarılıp Ağladığını görmek; rüya sahibinin yüzünün gülecek olmasıdır. Güzel işler yapıp hayırlı haberler almasına ve sevinç göz yaşları dökecek olmasına işarettir.

Rüyada Ölüye Sarılıp Konuştuğunu görmek

Rüyada Ölüye Sarılıp Konuştuğunu görmek; keyfinin vede neşesinin yerine gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanmasına ve kendine olan güveninin yerine gelip yapacağı bütün işlerde başarılı olacak olmasıdır.

Rüyada Ölüye Sarılıp Uyuduğunu görmek

Rüyada Ölüye Sarılıp Uyuduğunu görmek; sıkıntı, üzüntü ve kederdir. Hayatında yolunda olmayan ve doğru olmayan işler yapmasına ve sorunlarının çoğalarak içinden çıkılmaz hal alması ile tabir olur.

Rüyada Birinin Ölüye Sarıldığını görmek

Rüyada Birinin Ölüye Sarıldığını görmek; güzel günler yaşayacak olmasına ve hayatında olumlu olacak değişiklikler olması ve yüzünün gülmesidir. Görmediği sevdiklerine kavuşacak olması ve onlarla özlem gidermesidir.

Rüyada Ölünün Dirilip Sarıldığını görmek

Rüyada Ölünün Dirilip Sarıldığını görmek; özlediği vede çok sevdiği birini görmek, dostları ile bir araya gelerek hasret gidermeye mutlu olmaya işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Elif dedi ki:

    Merheba. Rüyamda ölen kuzenime sarıldım anlamı nedir?

  2. Tuğba dedi ki:

    Rüyamda iki tane ölüye sarılmak gördüm ne anlama gelir. Rüyada ölüye sarılmak ile alakalı yorumunuzu okudum çok teşekkür ederim.

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca