Rüyada “Ölüm Haberi Almak” Görmek

Ölüm Haberi Almak
Rüyada Ölüm Haberi almak görmek, beklediğiniz bir işin olumsuz sonuçlanmasına, Rüyada Ölüm haberi alıp ağlamak, ansızın üzülecek haber almaya işarettir.

Rüyada Ölüm Haberi Almak görmek

Rüyada Ölüm Haberi almak görmek, talihsizlik ve şanssızlık yaşamaya veya beklediğiniz bir işin olumsuz sonuçlanmasına tabir edilir. Rüyada Ölüm haberi aldığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem geçirecek olmasına yorumlanır. Rüyada arkadaşının ölüm haberini aldığını görmek, yaşanacak kötü olaylara rivayet edilir. Rüyada ölüm haberi alıp ağladığını görmek, kısmetsizlik ve kayıp yaşamak anlamına gelir. Rüyada ani ölüm haberi aldığını görmek, istemediğiniz bazı olayların zamansız olacak sonuçlanması anlamına gelir.

Rüyada Ölüm Haberi almak görmek, beklemediğiniz bir anda talihsiz bir şey yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada telefonda ölüm haberi almak, bir iş hakkında haber beklerken o işin istediğiniz şekilde sonuçlanmayacağını öğrenip üzülmeye işaret eder.

Rüyada Birinin Ölüm Haberini Almak

Rüyada Birinin Ölüm Haberini görmek; umutsuzluğa kapılmaya ve hayal kırıklığı yaşayacak olmasına yorumlanır. Rüyada tanımadığı birinin ölüm haberi aldığını görmek, işlerinde oluşacak sorunların içinden çıkılmaz bir hal alacak olması ve sıkıntıların artacak olmasına tabire edilir.

Rüyada Ölüm Haberi Alıp Ağlamak

Rüyada Ölüm Haberi Alıp Ağladığını görmek; sabırlı ve güçlü olması gerektiği bir dönemde olacak olmasına rivayet edilir. Rüyada ölüm haberi alıp çok ağladığını görmek, maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşecek olmaya ve kayıplar yaşayacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Annenin Ölüm Haberini almak

Rüyada Annenin Ölüm Haberini Almak görmek; yaşanacak olan bir sağlık sorunun habercisidir. Rüyada annesinin ölüm haberini hüngür hüngür ağladığını görmek, sıkıntı ve üzüntülerin bitecek olmasına kişinin huzura kavuşmasına işarettir. Rüyada Ölüm Haberi almak görmek, üzülmek beklenmedik bir haber ile yolculuğa çıkmak anlamına gelir.

Rüyada Babanın Ölüm Haberi Aldığını görmek

Rüyada Babanın Ölüm Haberi Aldığını görmek; hata ve yanlışlıklar yapacak olmasıdır. Rüya sahibinin iş hayatını kötüye gidecek olmasına sürekli sorunlar çıkmasına ve bundan dolayı yanlışa düşecek olmaya rivayet edilir. Rüyada babasının ölüm haberini alıp ağladığını görmek, sorumsuz ve ailesi ile arasında çatışmalar yaşamasına ve sıkıntıya düşecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Çocuğunun Ölüm Haberini almak

Rüyada Çocuğunun Ölüm Haberini almak görmek; yaşanacak bir sıkıntının, ailesinde ve kendisinde büyük hasarlar bırakacak olmasına yorumlanır. Rüyada çocuklarının ölüm haberini aldığını görmek, üzüntülerin aratacak olmasına ve bundan dolayı kişinin işlerini’de etkileyecek olmasına yorumlanır.

Rüyada Eşinin Ölüm Haberi Almak

Rüyada Eşinin Ölüm Haberi Almak görmek; sıkıntı ve sorunlarının bitecek olmasına, çekilen çilenin ardından rahat edecek olmasına yorumlanır. Rüyada eşinin ölüm haberini alıp ağladığı görmek, maddi ve manevi olarak rahatlamaya ve yeni bir işe sahip olacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Telefonda Ölüm Haberi Almak

Rüyada Telefonda Ölüm Haberi almak görmek; bazı sıkıntıların unutulacak olmasına ve kişinin üzülmesine neden olacak olmasına yorumlanır. Rüyada telefonda ölüm haberi alıp ağladığını görmek, sevinip, mutlu olacağı bir haber alacak olmasına ve sıkıntılarının bitecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Doktordan Ölüm Haberi Almak

Rüyada Doktordan Ölüm Haberi Almak görmek; sağlık problemlerinin olacak olmasına ve bunun kişiye sıkıntı yaratacak olmasına rivayet edilir. Rüyada doktordan ölüm haberini alıp ağladığını görmek, yakınından birinin kaybına ve maddi anlamda çöküntü yaşayacak olmasına yorumlanır. Rüyada Ölüm Haberi almak görmek, bu haberi kimden alırsanız alın can sıkıcı şeylerin yaşanmasına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. İlayda dedi ki:

  Merhaba .. 2 gün üst üste yaşayan babamın öldüğünü görüyorum ne anlama geliyor acaba ?

  1. Anonim dedi ki:

   bende annemi gordum ust uste.babanizin durumu nasil simdi ?lutfen cvp ?

 2. beril dedi ki:

  Merhabalar. ..ruyada eşimi arkadasimla evlendiriyodum bunun anlamı ne acaba….

 3. beril dedi ki:

  Merhabalar. .bi ruyam daha vardı. Eski öğretmenimin karısının öldüğünü ve aynı anda dayimin karısının öldüğünün öğrenmek. …Bunlar tek rüya. …

 4. BÜŞRA dedi ki:

  rüyamda hastanede yatıyorum başımda eşim ve annem bekliyor kötü hastayım ve öleceğimi biliyor oluyorum yanımdan bi ara ayrılıyorlar bende ölüm hali başlıyor susuzluktan yanıyorum koridora çıkıyorum yere düşüyorum annem yanımdan beni farketmiyor elimle kapıya vuruyorum beni görüyor artık konuşamıyorum sadece elimle su işareti yapıyorum orada uyandım

 5. ömer dedi ki:

  Rüyamda ölüyorum millet beni toprağa koyuyorlar millet gidince toprağın üzerine çıkıyorum bunun sebebi nedir

 6. Fatma dedi ki:

  Merhaba… Rüyamda annemle babam çok dik bir yokuşu tırmanıyorlardı. Bende arkalarından bisikletle gitmeye çalışıyodum. Sonra bisikleti bıraktım yokuşu tırmanmaya başladım. Annem ve babam yokuşu tırmanmışlardı gözükmüyorlardı.. Sonra ben yokuşu çıktım bi yere geldim küçük bi kapı vardı kapının benden tarafında da boşluk vardı ben düşmekten korkuyodum ama o küçük kapıdan nasıl olduysa geçtim.. Kapıyı geçtikten sonra başka bir yere geldim. Yemyeşil bi yer annemle babamı arıyorum. Şaşkın şaşkın yürüyorum sonra ileride çardak gibi bisey vardı annemle babam oraya oturmuş sohbet ediyolardı. Beni gördüler güldüler yanlarına gittim yanlarına giderken aşagıya baktım baya bi yüksekteydik sonra annem babam bana sarıldı uyandım. ( annem babam yaşıyor. ) sizce bu rüyanın anlamı nedir ? Şimdiden teşekkür ederim..

 7. Uğur & Esra dedi ki:

  Merhaba
  Rüyamda sevdiğimin mor bi balona binip uçtuğunu ve uçuşunu takip eden birilerin bana balonunun hava kaçırdığını ve düşmek üzere olduğunun haberini veriyorlar ve iki dakkika geçmeden hava alanının pistine düştüğünü söylüyorlar ve telefonla aglayarak sevdiğimi arıyorum ve bir başkası cikiyor ve öldüğünü söylüyor ve kapatıyor ben gene ağlayarak uyandim

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca