Rüyada “Ölmüş Nineyi” Görmek

Ölmüş Nineyi
Erem yaş 25 İstanbul / Maltepe'den yazıyorum. Rüyamda ölmüş ninemin ağladığını gördüm. Rüyada ölmüş nine görmek ne anlama gelir?

Rüyada Ölmüş Nineyi görmek

Rüyada Ölmüş Nineyi görmek, müjdeli ve sevinçli bir haber alacak olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş nine görmek, sevinç ve neşe alametidir. Rüyada vefat etmiş ninesini görmek, onun için duaya ve hayır yapılması gerektiğinin alametidir. Rüyada yaşayan ninesini ölmüş görmek, rüya sahibi için bol bol dua eden birinin olmasına ve gördüğü rüyadaki ninesi için sadaka, hayır yapması gerektiğine delalet eder. Rüyada ölmüş nineyi görmek, İslami tabirlerde şöyle yorumlanır, sıkıntıdan kurtulmak ve seyahat etmek anlamına gelir.

Rüyada ölmüş nineyi ağlarken görmek, kazadan, beladan, kötü kimselerden korunmasını sağlayacak olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş ninesinin tekrar öldüğünü görmek, başlanılacak bir işte başarılı olmaya rivayet edilir. Rüyada ölmüş nenesiyle konuştuğunu görmek, özlem ve sevgidir. Rüyada ölmüş ninesini öptüğünü görmek, güç ve cesarettir. Rüyada ölmüş nineyi görmek, iki şekilde tabir edilir, sevinçli ve müjdeli haber ile hayatına yeniliklerin yer almasıdır.

Rüyada Ninesini Ölmüş görmek

Rüyada Ninesini Ölmüş görmek; sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacak olması anlamına gelir. Rüya sahibinin artık huzur bulacağı bir işinin olmasıdır. Rüyada birinin ninesini ölmüş görmek, sıkıntılı ve zor bir durumda olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Ninesini Öptüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Ninesini Öptüğünü görmek; yapılmış olan bir işte gücüne ve zekasına güvenerek hareket etmesi ile başarılı olacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş ninesinin öptüğünü görmek, dert ve tasadan kurtulacak olmaya rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Ninesini Yıkadığını görmek

Rüyada Ölmüş Ninesini Yıkadığını görmek; kişinin günahlarından arınmak için kendini hayır işleri yapacak olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş ninesinin yıkandığını görmek, sıkıntılardan kurtulacak olmaya işarettir.

Rüyada Ölmüş Ninesi ile Kavga Ettiğini görmek

Rüyada Ölmüş Ninesi ile Kavga Ettiğini görmek; bir olay yüzünden sorun yaşanacak olmasına ve bundan ötürü bir ağız dalaşı yaşaması anlamına gelir. Rüyada ölmüş ninesinin başkasıyla kavga ettiğini görmek, sorunların artacak olmasına ve bundan dolayı üzülecek olmasına işarettir.

Rüyada Ölmüş Ninesini Gülerken görmek

Rüyada Ölmüş Ninesini Gülerken görmek; önemli olacak bir sorun ile karşılaşarak bunun sıkıntılarını çekecek olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş ninesinin başkasına güldüğünü görmek, maddi ve manevi kayıplar yaşamasına rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Ninesini Ağlarken görmek

Rüyada Ölmüş Ninesini Ağlarken görmek; hayırlı olacak olan bir haber ile mutlu olmaya ve bundan ötürü sevinç gözyaşı dökecek olmasına tabirdir. Rüyada ölmüş ninesinin başkasına güldüğünü görmek, maddi açıdan rahatlamaya bundan ötürü rahat edecek olmasına işarettir.

Rüyada Ölmüş Ninesine Sarıldığını görmek

Rüyada Ölmüş Ninesine Sarıldığını görmek; uzun süredir görmediği bir akrabasını yada yakınını görecek olması ile mutlu olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş ninesine başkasının sarıldığını görmek, mutluluğunun yarıda kalacak olması anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Ninesinin Dirildiğini görmek

Rüyada Ölmüş Ninesinin Dirildiğini görmek; yapılan bir işin olumsuz olması ile bütün ümidini kesmiş olması ve sonrasında yaşanacak sürpriz bir olay ile yeniden ümidinin yeşerecek olmasına tabirdir. Rüyada ölmüş nineyi görmek, genel olarak hayır ve kısmet anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda ölmüş ninemi gördüm. Rüyada ölmüş nine görmek manası nedir? ( Evrim ) dedi ki:

  Rüyamda vefat eden ninemin sırtını ovduğumu gördüm. sonrasında onun bana sarılarak bana hakkını helal etiğini söyledi ve ben onu öptüm sonra gözyaşlarını sildim. Güzel bir şey mi acaba

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Evrim, Rüyada ölmüş nineyi görmek, müjdeli ve güzel sevineceğiniz bir haber almaya yada uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınızı görme ile yorumlanır.

   1. Gultekin dedi ki:

    ruyamda olmus ninem beni opdu.Sonrada torunlarini gormek istediyini bildirdi.bende getiririm dedim.Lutfen bir cevab yaziniz.

 2. Hemide dedi ki:

  Selam. Ben ruyamda vefat etmis anaannemi gordum..Yeni bir palto giymisti, saclari hafif kirmizi bordo gibi, fon cekilmisdi, makyaj falan yapmisti..Amma hic boyle bi kadin deyildi makyaj falan yapmaz namazinda niyazinda biri idi..ne kadar deyismmissin dedim..hic hi sey demedi..sanki naza cekiyordu kendisini

 3. özge dedi ki:

  Rüyamda otobüs durağında bekliyordum bir nine arabayla yanıma geldi rüyamda onu tanıyordum sanki hep görüşüyomuşuz gibi davrandım ilerde ablam vardı nineye önceden ablamı göstermiştim iki dakika sonra bu kim acaba diye sordu tam ablam diyecekken agaçtan beyaz bir kedi yere düştü. İnternette aradım ama pek bulamadım. Güzel bir şey mi?

 4. ali konukcu dedi ki:

  Ruyamda babaannemi gordum. Ikimizde birbirimize sarilip agliyorduk

 5. Hande dedi ki:

  Ölmüş nenemi mabustan çıktığını ve elinde babası belli olmayan bir kız çocuğu doğurmuştu ne anlama geliyor

 6. Anonim dedi ki:

  Rüyamda ölmüş ninemi cenazeye götürürken gördüm

 7. Ece dedi ki:

  Ben de ruyamda yeni olmus anneannemi gordum sanki yasiyormus gibi oturmusduk

 8. Cemre dedi ki:

  Merhaba rüyamda ölen nenemin annesini gördüm. Kınalı koyun seciyordu. Ne anlama geliyor . Şimdiden teşekkürler.

 9. Erdem dedi ki:

  Ruyamda vefat etmis ninemi ninem denizde yuzerken ona bakarken birden nenemin suyun dibine battigini gordum nedemektir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca