Rüyada “Ölmüş Görümce” Görmek

Ölmüş Görümce
Rüyada Ölmüş Görümce görmek, yaşanacak bazı sıkıntı ve musibetlere delalettir. Rüyada Ölmüş Görümcenin Ağladığını görmek, dert ve tasa'dır.

Rüyada Ölmüş Görümce görmek

Rüyada Ölmüş Görümce görmek, hayırlı olmayacak ve beraberinde bir sürü musibet olmasına yorumlanır. Rüyada görümce ölmüş görmek, aile içinde yaşanacak tartışmalardır. Rüyada görümcenin öldüğünü görmek, iftira ve hakarete uğrayacak olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş görümcesinin eli öptüğünü görmek, başarı ve şanstır. Rüyada ölmüş görümce ile evlendiğini görmek, güç ve kudrettir.

Rüyada Ölmüş Görümce ile Konuştuğunu görmek

Rüyada Ölmüş Görümce ile Konuştuğunu görmek; aile içi sorunlarından bunalmış olmaya ve bundan dolayı arayış içinde olduğuna yorumlanır. Rüyada ölmüş görümcesi ile konuştuğunu görmek; dertleşmek için iyi bir dosta ihtiyacı olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Görümce Kavga Ettiğini görmek

Rüyada Ölmüş Görümce Kavga Ettiğini görmek; güne nasıl başlanırsa öyle gider kötü başlayıp bitecek bir gün ile tabir edilir. Rüyada ölmüş görümcesinin başkasıyla kavga ettiğini görmek, kişinin geçimsiz vede huysuz bir insan olduğuna, çevresinde ise sevilmeyen bir kişi olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Görümcenin Tartıştığını görmek

Rüyada Ölmüş Görümcenin Tartıştığını görmek; geçimsiz ve de istenmeyen bir kimse olması ile tabir edilir. Rüyada ölmüş görümcesinin kendisiyle tartıştığını görmek, özel hayatında sorun yaşayan ve bir türlü dikiş tutturamayan bir kişiye delalet eder.

Rüyada Ölmüş Görümcenin Evini görmek

Rüyada Ölmüş Görümcenin Evini görmek; geniş ve kalabalık bir aile olunacak olmaya, ama bunla beraber sorunlarında çoğalacak olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş görümcenin evinde oturduğunu görmek, yaşanacak olan sağlık sorunu ile ilgili biraz sıkıntı çekecek olmasına işarettir.

Rüyada Ölmüş Görümcenin Hasta görmek

Rüyada Ölmüş Görümcenin Hasta görmek; kısa süreli bir sağlık sorunu yaşayacak olmaya ve bundan ötürü biraz kendisiyle problemleri olacak olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş görümcesinin hastalandığını görmek, devam eden sağlık sorunu ile ilgili şifa bulacak olmasına ve rahata erecek olmasına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Görümcenin Dirildiğini görmek

Rüyada Ölmüş Görümcenin Dirildiğini görmek; geçmişte yarım kalan bir işin tamamlanmak üzere gün yüzüne çıkacak olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş görümcesinin tekrar öldüğünü görmek, iş ile ilgili sıkıntıların devam etmesine ve beraberinde gelen sorunların artacak olmasına işarettir.

Rüyada Ölmüş Görümcenin Ağladığını görmek

Rüyada Ölmüş Görümcenin Ağladığını görmek; sıkıntı ve dertlerinin çoğalması ile kişinin sinirlerinin yıpranmasına ve bunalıma girecek olması ile tabir edilir. Rüyada ölmüş görümcesinin göz yaşlarını görmek, ölen kişinin içinin ve ruhunun şad olmamasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Görümceye Sarıldığını görmek

Rüyada Ölmüş Görümceye Sarıldığını görmek; yolunda gitmeyen ilişkisinin, yolunda gidecek olmasına ve kişinin yüzünün gülecek olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş görümceye sarılıp ağladığını görmek, uzun zamandır beklediği mutluluğu bulacak olmasına ve mutlu bir beraberliği olacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Görümcenin Kocasını görmek

Rüyada Ölmüş Görümcenin Kocasını görmek; maddi ve manevi anlamda rahatlamaya, kazancının düzelerek mutlu olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş görümcesinin kocasıyla kavga ettiğini görmek, sıkıntıların artarak içinden çıkılmaz bir hal alacak olmasına ve kişinin bunlarla baş ederken büyük badireler atlatacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Görümcenin Kızını görmek

Rüyada Ölmüş Görümcenin Kızını görmek; gelecek olan bir habere ve yapılan iş değişikliği ile çıkacak olan sorunlara tabir edilir. Rüyada ölmüş görümcenin kızının evlendiğini görmek, kalabalık bir ortamda ve bunun hayırlı bir kalabalık olmasına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Görümcenin Oğlunu görmek

Rüyada Ölmüş Görümcenin Oğlunu görmek; hayırlı olacak bir kısmet ile hayırlı olacak adımlar atacak olmasına delalet eder. Rüyada ölmüş görümcesinin oğlunun evlendiğini görmek, yapılan evlilik ile ailelerinde mutlu olacak olmasına ve kişinin ise hem maddi, hem manevi yönden rahata kavuşacak olmasına işarettir.

Rüyada Ölmüş Görümcenin Evini görmek

Rüyada Ölmüş Görümcenin Evini görmek; her geçen gün kalabalıklaşan ve bir aile ile tabir edilir. Rüyada ölmüş görümcenin evinde tartıştığını görmek, kişinin karşılaşacağı büyük bir sorun ile baş edemeyecek hale gelmesine ve içinden çıkılmaz bir hal alacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Görümce ile Yemek Yediğini görmek

Rüyada Ölmüş Görümce ile Yemek Yediğini görmek; yapılacak bir iş toplantısında alınacak olan karar ile daha büyük işlere imza atılacak olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş görümcesinin evinde yemek yediğini görmek, hane içinde bolluk ve bereket olmasına kazancın ise helal olacak yoldan kazanılmasına işarettir.

Rüyada Ölmüş Görümcesini Öptüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Görümcesini Öptüğünü görmek; kendine olan güveni olması ile hiç bilmediği bir işin içine girecek olmasına ve bunun hakkında gelecek olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş görümcesinin başkasını öptüğünü görmek, inatçı ve hırslı bir karakter olması ile başarılı olunacak olmaya işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. tülin giritli dedi ki:

    rüyamda ölü olan görümcemi arabayla köyden şehre gelmiş arkadaşına uğramıi gelirken alışveriş yapmş güzel geldi çiçekli porselen tabaklar almış diğe görümcemde hamile imiş köyiçi sapa tarla içi yollardbağ bahçe arasından diye sordu ve bahçe kapısından içeriye arabayla girip park ettian geldi ölü olan görümcem nasıl geldin

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca