Rüyada “Ölmüş Çocuğunu” Görmek

Ölmüş Çocuğunu
Nurcan yaş 42 Samsun / Fatsa'dan rüya yazıyorum. Rüyamda ölmüş olan çocuğum ile oyun oynadığımı gördüm. Rüyada ölmüş çocuğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada Ölmüş Çocuğunu görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunu görmek, sevinip mutlu olacağı bir haber alacak olması ile yorumlanır. Rüyada çocuğunu ölmüş görmek, uzun zamandır beklenen birinin uzak yoldan gelecek olmasına işarettir. Rüyada Ölmüş Çocuğunu görmek, bazı tabircilere göre ailesine önem veren onlardan duasını eksik etmeyen bir kimse ile dostluk kurmak anlamına gelir. Rüyada ölmüş çocuğunun resmini görmek, yaşanacak bazı olayların habercisidir. Rüyada yeni ölmüş çocuğunu görmek, yaşadığı kaybın acısını çok derinde hissediyor olmasına işarettir.

Rüyada ölmüş çocuğunun tekrar öldüğünü görmek, yaşanacak olan sıkıntı ve acının yakın zamanda ve büyük olacağıdır. Rüyada ölmüş çocuğundan para aldığını görmek, hane içinde paylaşılacak mala yorumlanır. Rüyada Ölmüş Çocuğu görmek, beklediği bir haberi yakın zamanda alacak olmasının alametidir. Rüyada Ölmüş Çocuğu canlı görmek, sorunların bir dönem daha devam etmesi, buna yönelik tedbir almasına işaret eder. Rüyada ölmüş çocuğun dirildiğini görmek, dertli için dert ve hastalığının devam etmesi anlamına gelir. Rüyada Ölmüş Çocuğunu görmek, bazı tabircilere göre beklenmedik bir haber ile rüya sahibinin üzülmesi anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Dirildiğini görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Dirildiğini görmek; gizli bir düşmanınızın olması ve bunda gelecek olan zarar ile büyük hasarlar oluşacağına rivayet edilir. Rüyada çocuğunun ölüp dirilmesini görmek, sıkıntılardan kurtulmaya ve rahata kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Yıkadığını görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Yıkadığını görmek; yaşanılan sıkıntıların kişide büyük hasarlar bıraktığı ve psikolojinin ise bozulacak olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş çocuğunun yıkandığını görmek, mutsuz ve huzursuz olmaya tabir edilir. Rüyada Ölmüş Çocuğunu görmek, onu yıkamak temizlemek, sorunların son bulması anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Çocuğu ile Konuştuğunu görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğu ile Konuştuğunu görmek; zor ve sıkıntılı geçen bir dönemden sonra yanında olmasına ihtiyaç duyduğu bir arkadaşının olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş çocuğunun küstüğünü görmek, umutsuzluğa kapılmak ve kendine olan güvenini kaybedecek olması ile yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Sevdiğini görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Sevdiğini görmek; karamsarlık’tan kurtulacak olmasına ve kalbinin tekrar yumuşamasını vesile olacak olayın yaşanmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş çocuğunu sevip öptüğünü görmek, yüzünün tekrar gülüp mutlu olması anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Ağladığını görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Ağladığını görmek; mutlu olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı bir zorluğu unutarak yaşamına devam etmesine işarettir. Rüyada ölmüş çocuğunun göz yaşını görmek, endişelendiği bir konuda korkularının yersiz olacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Mezarını görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Mezarını görmek; sizden dua bekliyor olmasına yorumlanır. Kişinin bol bol dua edip ruhuna hediye etmesi gerektiğine rivayet edilir. Rüyada ölmüş oğlunun mezarını yaptırdığını görmek, yarım kalan bir işin tamamlanacak olmasına ve rahat edilecek olmaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Güldüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Güldüğünü görmek; mutlu ve huzurlu olduğuna edilen duaların kabul olacak olması anlamına gelir. Rüyada ölmüş çocuğunun başkasına güldüğünü görmek, bir kişi ile husumetinin olduğuna ve ağız dalaşına girecek olmaya yorumlanır. Rüyada Ölmüş Çocuğunu görmek, vefat etmiş evladının güldüğünü görmek, bol hayır işlemek ve çok dua etmek anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Çocuğuna Sarıldığını görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğuna Sarıldığını görmek; sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtulmak, istiyor olmasına ve bunun için yardıma ihtiyacı olacak olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş çocuğuna sarılı öptüğünü görmek, gelecek olan destek ile kendini daha iyi mutlu hissedecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Oturduğunu görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Oturduğunu görmek; bir ihtiyacının olacak olmasına bazı sorunların çözülecek olması anlamına gelir. Rüyada ölmüş oğlunun koltukta oturduğunu görmek, işlerinde çıkacak olan sorun ile daha büyük sıkıntılar yaşayacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Sünnet Olduğunu görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Sünnet Olduğunu görmek; kalabalık bir ortamda olmaya ve bunun sizin için düzenlenen bir şey olmasına tabir edilir. Rüya sahibinin üzüntü, dert ve kederden uzak durarak huzur bulacak olmasıdır. Rüyada Ölmüş Çocuğunu görmek, erkek veya kız fark etmez bu rüya sorunlardan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Uyuduğunu görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Uyuduğunu görmek; uzun zamandır beklenen bir kişinin gelmesine ve gelen kişi gelecek olan habere çok sevinecek olmasıdır. Rüyada ölmüş çocuğunun yatak’da uyuduğunu görmek, hasret duyulan bir şeye kavuşacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Öptüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Öptüğünü görmek; gücüne ve kudretine yenide sahip olacak olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş çocuğunu yanaklarından öpmek, esenlik ve rahatlama ile tabir edilir. Rüyada Ölmüş Çocuğunu görmek, onu öpmek ve sarılmak sıkıntılı bir an yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Boğulduğunu görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Boğulduğunu görmek; bir eşyasının yada parasının kaybolacak olmasına ve üzülecek olması anlamına gelir. Rüyada ölmüş çocuğunun suda boğulduğunu görmek, çok korkacağı bir olay yaşayacağına ve bundan ötürü mutsuz olacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Hasta görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Hasta görmek; kötülük ve size bir kişiden gelecek olan zarardır. Rüya sahibinin işinde daha dikkatli olması ve özen göstermesi gerektiğine tabir edilir. Rüyada ölmüş çocuğunu hasta ve mutsuz görmek, umut edilen ve olmasını çok istediği bir şeyin olmayacak olmasına rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Emzirdiğini görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Emzirdiğini görmek; sıkıntı ve üzüntülerinin birazda olsa azalmasına ve yeni bir evlat sahibi olacak olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş çocuğunu başkasının emzirdiğini görmek, hayırlı bir çocuk sahibi daha olacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Kaybettiğini görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Kaybettiğini görmek; hayatında bazı şeylerin yolunda gitmediğine ve bir çok şeyden ümidini kesecek olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş çocuğunun kaybolduğunu görmek, mutsuz olamaya ve yaptığı şeylerden keyif almayacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Çocuğu ile Oyun Oynadığını görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğu ile Oyun Oynadığını görmek; aşk, iş ve aile hayatınız hiç iyi olmadığı kadar iyi olacak ve mutlu olacaksınız. Rüyada çocuğunun ölüp oyun oynadığını görme, başarılı olunmaya, bekar iseniz hayatınıza aşık olup sevebileceğiniz birinin çıkması ile tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Şarkı Söylediğini görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunun Şarkı Söylediğini görmek; sorun sıkıntılarının bitecek olmasına ve sevineceği haber bir haber alarak mutlu olmasına yorumlanır. Rüyada Ölmüş Çocuğunu görmek, dertlerden kurtulmak ile tabir edilebilir. Rüyada ölmüş çocuğu ile şarkı söylediğini görmek, ettiği duaların kabul olacak olması anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. hülya dedi ki:

    ölmüş olan kızımın mezarını gördüm

  2. emine dedi ki:

    Ruyamda olmus oglumu kaybolmustu buldum ona sarildim optum banadarilmisti bozuk para verdim baristi kucagima aldim sarildim lutfen cevap verin

  3. Seher şen dedi ki:

    Ölmüş kızımın mezarını kazıp ve kucağıma aldı sevdim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca