Rüyada “Ölmüş biriyle konuşmak” Görmek

Ölmüş biriyle konuşmak
Rüyada Ölmüş biriyle konuşmak görmek, sürpriz bir gelişmeye ve sevinmeye işarettir. Rüyada ölmüş biriyle telefonda konuşmak, sıkıntılardan kurtulmaktır.

Rüyada Ölmüş biriyle konuşmak görmek

Rüyada Ölmüş biriyle konuşmak görmek, rüyayı gören kişinin şansının vede talihinin açık olacağına ve hayatında yaşayacağı değişimlere delalet eder. Rüyada ölü biriyle konuşmak, arzu ve maksada ulaşmaktır. Rüyada vefat etmiş biriyle konuşmak, çaba ve gayret göstermeye ve çok çalışıp maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada ölmüş biriyle telefonda konuşmak, istediği gibi güzel bir hayat yaşayacağının alametidir. Rüyada ölüyle telefonda konuşmak, dertlerinin ve sıkıntılarının son bulması demektir. Rüyada tanıdığı ölmüş biriyle konuşmak, büyük dostluklara ve iyi arkadaşlar edinmeye delalet eder.

Rüyada ölmüş biriyle rüya aleminde konuşmak, bütün sıkıntıların ve üzüntülerin bitmesi ve yerini bolluk, berekete kavuşmak demektir. Rüyada Ölüyle konuştuğunu görmek; huzur ve refahtır. Rüyada mezardaki ölüyle konuşmak; dileklerinin ve isteklerinin kabul olmasıdır. Rüyada ölmüş biriyle konuşmak görmek, maksadına ulaşmak için büyük gayretler göstermeye ve insanın kalbinde sakladığı duygularla çevresini etkilemeye delalet eder.

Rüyada Tanıdığı ölmüş biriyle konuşmak

Rüyada Tanıdığı ölmüş biriyle konuşmak; çalışmalarının sonucunu alarak sevinmeye ve mutlu olmaya kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayacak işler yapmasıdır. Rüyada ölmüş biriyle konuşmak görmek, rüyayı gören kimse eğer evli ise; çocuğu olur. Asi ise rüyayı gören kişi tövbe eder, pişmanlık duyar denilmiştir.

Rüyada Mezardaki ölmüş biriyle konuşmak

Rüyada Mezardaki ölmüş biriyle konuşmak; çok uzakta olan bir akrabanızın yada sevdiğiniz birinin gelmesi ile mutlu olmaya ve sevinç göz yaşları dökme ile tabir olur.

Rüyada Telefonda ölmüş biriyle konuşmak

Rüyada Telefonda ölmüş biriyle konuşmak; rüya sahibinin uzun zamandır beklediği haberin olumlu olarak sonuçlanacak olması ve hayır, iyiliktir. İş için yeni atılımlarda bulunacak olması ve bunların başarı ile sonuçlanacak olmasıdır.

Rüyada ölmüş biriyle camide konuşmak

Rüyada ölmüş biriyle camide konuşmak; kalbi bütün olup, İslama yakın olan ve vazifelerini yerine getiren biri olarak tanımlanır. Rüyada ölmüş biriyle konuşmak görmek, gam ve keder yaşıyorsa bunlar gidip yerine ferah, neşe gelir.

Rüyada ölmüş biriyle evde konuşmak

Rüyada ölmüş biriyle evde konuşmak; iki şekilde tabir olur. Kalabalık bir topluluğa girecek olmasıdır. Bir rivayete göre evinde yapılacak olan bir toplantıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Nur dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamla sağ olan oğlumu tanıştırdım ve oğlum onla konuştu babam biraz ağladı biraz güldü anlamı nedir

 2. Nur dedi ki:

  Rüyada kızım okuldan çıkmış iki saat geçmiş ve ben onu koyarak gidip okulda uzanırken buluyorum anlamı

 3. ali dedi ki:

  Merabalar saygilar ve sevgiler.
  Geçen hafta uzak akrabamiz bab annemi rüyasında görmüş. Onunla çok hoş sohbet etmiş ve hep olumlu şeyler duymuş. Yalnız rüyanın sonunda babaannem akrabamiza söyle demiş : kızıma(yani benim halama) deki bacağım çok ağrıo. Arabamız nekadar ısrar ettiyse de nedenini soylememis ve demişki kızı söyle o neden ağrıdıni bilio demiş.
  Geçen gecede kardeşim rahmetli baba annemi görmüş ve rüyada babaannemin bacağı kirikmis ve kardeşim bacagina masaj yaparken oda agliyip dua ediyomus
  İki ruyadada baba annemin bacaktan dolayi sorun yaşaması beni çok şaşırttı.
  Eğer rüyamda yorumlarsaniz çok sevinirim

 4. Deniz dedi ki:

  İyi günlet rüyamda vefat eden dedem ile cuma namaZına yetişmeye yada namaza yetişmeye çalışıyorduk neye işaret efendim ?

 5. Havvanur dedi ki:

  Rüyamda kendimin öldüğünü gördüm ama herkesin bilmesine ragmen bi gün boyunca onlarla konuştuğumu gördüm ve başımın bi kaza dagıldıgını ve bugünden olduğunu gördüm

 6. tuba dedi ki:

  Ruyamda kaynana mın mezarıragittim ama mezarında yahmur yahmıştı ve uc tane mezar yıkıl mıştı ve mezarları camurdu bende birtanesine ayahım düştü ama cıktım mezardan

 7. Resmiye dedi ki:

  Ölmüş dedemle babaanemi hayatta gördüm babamın köydeki evindeyim evde kadın dolu ama üç kişiyi tanıyorum biri kardeşim babannem benden su istiyo bende baya bir oyalanıyorum bardak aradım bardak bulamadım su aradım su bulamadım sonra buzdolabında soğuk su aldım cay bardagı buldum azıcık ocakta kaynayan sudan içine döktüm bir ıkı damla suyu görünce içti agzındaki au mayalandı sonra öldü sonra dedem pencereyi actı vakit geldi dedi kayboldu

 8. Yeşim dedi ki:

  Vefat etmiş babamı telefonla arıyorum açmıyor çok meraklaniyorum.birşey olduğunu zannediyorum.

 9. Tc. Gülşah taşkın dedi ki:

  Mrb ben genç yaşta ölen sevdigim bir bayan komşumun ruyasını gordum bana rüyamda birseyler diyirdu gülerek sonrada sarılıp optü beni ama neler dediyini hatrlamiyrum sanki bir gaber veriyirdu veya tevrik edr gubiydi hayel meyal bunu hatrliyrm tm emin deyilm ama bu kinuda aydınlatırsanız sevinirim

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca