Rüyada “Ölmüş Birinin Elini Öpmek” Görmek

Ölmüş Birinin Elini Öpmek
Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, Rüyayı gören kişinin geçmişe dair özlem ve hasret duyduğu günlere ve yaşadığı güzel yerlere olan özlemine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, Rüyayı gören kişinin geçmişe dair özlem ve hasret duyduğu günlere ve yaşadığı güzel yerlere olan özlemine delalet eder. Rüyada ölmüş birinin elini öpmesi, bu rüya sahibi geçmişteki güzel günleri çok özleyeceğine ve tekrar o günlere dönmek isteyeceğine işaret eder. Rüyada ölmüş birinin elini öptürmemesi, rüyayı gören kimsenin geçmişte yaşamış olduğu kötü olayların tekrar gelecek hayatında da karşılaşacağına ve hatalarından ders çıkaracağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek ne demek?

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, Bu rüyayı gören kimsenin uzun süredir görüşmediği aralarına soğukluk giren veya vefat etmiş olan bir tanıdığına da işaret eder. Rüyada ölmüş birini alnından öpmek, bazı zaman rüya sahibinin vicdan azabı çekmesine neden olacak olaylar yaşayacağına ve üzüntü kedere delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, Bu rüya sahibi yakın zamanda hayatını kötü yönde etkileyecek bir haber alacağına işaret eder. Rüyada ölmüş birine sarılıp ağladığını gören bir kimse, yakın çevresinden çok sevdiği bir insanın vefat haberini alacağına da delalet eder. Rüyada ölmüş birinin kullandığı arabaya binmek, rüya sahibinin çok üzüleceği bir olay yaşayacağına ve toparlanıp eski haline döneceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken Görmek

Rüyada ölmüş birinin ağlarken görmek, Rüyada görülen ölü rüyayı görenin tanıdığı biriyse eğer, o kişi mezarında rahat edemediğine ve rüya sahibinden dua beklediğine işaret eder. Rüyada ölmüş birinin ağlamasını görmek, rüya sahibi kişi için pek hayırlara yorumlanmaz. Rüya sahibi, karşısındaki insana karşı olan sorumluluklarını yerine getiremeyeceğine ve hakkında çok kötü düşünceler çıkacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca