Rüyada “Ölmüş Birini” Görmek

Ölmüş Birini
Serpil yaş 40 Trabzon / Of'dan rüya yazıyorum. Rüyamda ölmüş birinin kefenleyip mezara koyduğumu gördüm. Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir?

Rüyada Ölmüş Birini görmek

Rüyada Ölmüş Birini görmek, rüya sahibi için kısmet ve iyi geçim, güzel dostlukların olacağı hayırlı bir rüyadır. Rüyada ölmüş birini diri görmek, olmayacak bir işin kolayca gerçekleşmesi ve beklediği huzur ve mutluluğa kavuşmak ile tasvir edilir. Rüyada ölmüş birini canlı görmek, Aile ve iş hayatında yaşanacak mutluluklar ve yeni işinde atılacak adımların olumlu olup başarı ile sonuçlanacak olmasıdır. Rüyada ölmüş birini ağlarken görmek, İşlerinin iyi olması sayesinde çevresindeki herkesi mutlu edecek olmasıdır. Rüyada ölmüş birine sarıldığını görmek; sıkıntı ve üzüntüdür. Rüyada ölmüş birini yıkadığını görmek; kötü kişiliğe ve hayırsız kimse ile tabir olur. Rüyada ölüyü öptüğünü görmek; mutluluk ve sevinçtir.

Rüyada ölmüş birinin gülümsediğini görmek, huzur ve muhabbet duyacağı dostluklara ve çevresinin genişleyip artacağının habercisidir. Rüyada ölmüş birini gülerken görmek, kısmet ve şans bakımından talihin açılması demektir. Rüyada ölmüş birini ağlarken görmek, dert ve tasanın gitmesi, sıkıntılardan kurtulmak ve hastalıktan halas olmaktır. Rüyada ölmüş biriyle konuşmak, hayırlı geçim ve iyi kısmetlerin habercisidir. Rüyada ölmüş birini hasta görmek, üzüntü ve kederden kurtulmak ve dertlerine çare bulmak için gayret göstermek demektir.

Rüyada Ölen Birini diri görmek

Rüyada ölen birini diri görmek; kısmet çoğalması ve şansının tekrardan dönmesine iyi bir döneme girmek ve maddi, manevi huzur ve saadete kavuşmak ile rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ölen birini canlı görmek

Rüyada ölen birini canlı görmek; vefat etmiş bir yakınınızı canlı hayattaymış gibi görmek. Hayırlı ve huzurlu bir yaşantı kurmaya ve şansının kısmetinin açılamasına rüyanız delalet eder.

Rüyada Ölen birini görmek

Rüyada ölen birini görmek; yakın çevresi tarafından ilgisinin alakasının çoğalmasına, istek ve arzularının kolayca sonuçlanmasına ve dilediği gibi bir işte başarılı olmaya rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birine Sarıldığını görmek

Rüyada Ölmüş Birine Sarıldığını görmek; dünyevi işleri bir kenara bırakıp ahiret için çalışması gerektiğine ve Allah yolunda ilerlemesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Ölmüş Birini Yıkadığını görmek

Rüyada Ölmüş Birini Yıkadığını görmek; etrafında bulunan kötü kişilere dikkat etmesi gerektiğine ve o kişinin ise herkese kötülük edecek bir insan olduğu, sonunda tövbe edecek olmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Öptüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Birini Öptüğünü görmek; mutluluk ve sevinçtir. Rüya sahibi için hayırlı ve güzel günlerin olması ve yaptığı değişiklikler ile doğru yolda ilerleyecek olmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Gülerken görmek

Rüyada Ölmüş Birini Gülerken görmek; rüya sahibi için çok güzel bir rüyadır. Allahın sevgili bir kulu olduğunu ve yapılan iyiliklerinin karşılığını alacak olmasıdır. Yapılan işi ve hayrı dünyalık değil, ahiretlik olarak yapmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Çamurda görmek

Rüyada Ölmüş Birini Çamurda görmek; karamsarlık ve arada kalmaktır. Aile içi hayatında ve iş hayatında olumsuz şeylerin olması rüya sahibini kötü yönde etkileyip yanlış kararlar alacak olması ile işlerinin kötüye gidecek olması ile tabir olur.

Rüyada Ölmüş Birini Arabada görmek

Rüyada Ölmüş Birini Arabada görmek; kısa süreli bir seyahat edecek olması ve işlerinin yolunda giderek huzura ve refaha kavuşacaktır. Aile hayatında ise mutlu olunacak olması ve mevki sahibi olmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken görmek

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken görmek; sevineceği bir haber alarak çok mutlu olmaya ve sevinç göz yaşı dökecek olmasıdır. Rüya sahibinin iş konusunda ise şansının açık olması ve bol kazanç sağlamasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Konuşurken görmek

Rüyada Ölmüş Birini Konuşurken görmek; sıkıntı ve üzüntülerin son bulduğu artık birazda olsa rahata ve huzura kavuşarak rahat edecek olmasına feraha kavuşacak olmadır.

Rüyada Ölmüş Birini Diri görmek

Rüyada Ölmüş Birini Diri görmek; uzun zamandır görmediği bir akrabası uzaktan gelerek rüya sahibini mutlu edecek olmasıdır. Ailede içinde sevilen bir kişi olmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birinin Tekrar Öldüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Birinin Tekrar Öldüğünü görmek; sıkıntılarının ve sorunları daha bitmeden üzerine başka bir sıkıntı daha eklenerek kişinin bunalıma girip yanlış kararlar alması sonucu her şeyini kaybetmesidir.

Rüyada Ölmüş Birinin Boğulduğunu görmek

Rüyada Ölmüş Birinin Boğulduğunu görmek; yaşanan ve geçirilen her zor günün sonunda huzuru bulması ile sorunlarının bitmesi ve rahat bir nefes alacak olması ile tabir olur.

Rüyada Ölmüş Birini Dövdüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Birini Dövdüğünü görmek; iş ile ilgili aldığı kararlar sonucunda sıkıntılar yaşaması ve bu yüzden gücünü ve kuvvetini kaybederek mutsuz olmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Kefenlerken görmek

Rüyada Ölmüş Birini Kefenlerken görmek; sıkıntı ve uğursuzluktur. Kişinin üzerinde bulunan uğursuzluk aile ve iş hayatını kötü yönde etkileyecek olması ve bunların sıkıntılara dönüşmesi, aynı zamanda ise yeni yapılacak iş’de başarılı olunmaya işarettir.

Rüyada Ölmüş Birini Banyo Yaparken görmek

Rüyada Ölmüş Birini Banyo Yaparken görmek; mutlu olarak başlanan bir ilişkide sorunlar çıkarak ayrılmaya ve sağlık sorunları yaşayıp hayal kırıklılarının olmasıdır. İş hayatında ise yapacağı hatalar yüzünden sıkıntı yaşamaya delalettir.

Rüyada Ölmüş Birini Mezarda görmek

Rüyada Ölmüş Birini Mezarda görmek; zamansız olarak alınan yanlış kararlar yüzünden sorunlara boğulup içinden çıkmaya çalışmak için var gücü ile çalışacak olması ile tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Taşıdığını görmek

Rüyada Ölmüş Birini Taşıdığını görmek; hayırlı bir insan olmaya, kendisi ve ailesi için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan biri olduğuna ve onların rahatı için bütün sıkıntıları üstlenip çok çalışması ve sorunları aşmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Sırtında Taşıdığını görmek

Rüyada Ölmüş Birini Sırtında Taşıdığını görmek; çok çalışmasını gerektirecek yeni bir işin atılımlarını yaparak, nedeni belli olmayan sebeplerden dolayı sevdiği biri ile ayrılık yaşayacağına ve yüz yüze geleceği kişiler olacağına işarettir.

Rüyada Ölmüş Birini Beyazlar İçinde görmek

Rüyada Ölmüş Birini Beyazlar İçinde görmek; hayalini kurduğu ve bir türlü olmayan şeyin sonunda olacak olması ve muradına kavuşarak mutlu olmasıdır. Hoşlandığı birinin duygularına karşılık vermesi ve aradığı huzuru bulacak olması ile tabir olur.

Rüyada Ölmüş Birinin Yattığını görmek

Rüyada Ölmüş Birinin Yattığını görmek; emeklerinin ve çalışmalarının sonucunu alarak mutlu olunmaya, rüya sahibinin hiç durmadan çalışmaya ve büyük değişiklikler yapması olacaktır.

Rüyada Ölmüş Birini Denizde görmek

Rüyada Ölmüş Birini Denizde görmek; huzur, bereket ve bolluktur. Aile hayatında mutlu ve huzurlu olmaya, iş hayatında ise başarılı olmaya işarettir.

Rüyada Ailede Ölmüş Birini görmek

Rüyada Ailede Ölmüş Birini görmek; girilen işlerin düzensiz olması rüya sahibinin canını sıkmasına ve üzmesine neden olacaktır. Sorunların çoğalacağı bir döneme girilecek olması, ama bunların yanı sıra yaşanacak güzel olayların kişiye mutlu edecek olmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Evlenirken görmek

Rüyada Ölmüş Birini Evlenirken görmek; hayırlara vesile olacak bir rüyadır. Kısmetli biri olmaya ve rüyayı gören kişi bekar ise mutlu olacağı bir evlilik yapması, evli bir kişi için ise evinde huzurlu vede mutluya olmaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Tabutta görmek

Rüyada Ölmüş Birini Tabutta görmek; uzun süredir bastırılan duyguların ortaya çıkması ve alınacak kararların doğru yönde olması olacaktır.

Rüyada Ölmüş Birini Tuvalette görmek

Rüyada Ölmüş Birini Tuvalette görmek; yapmış yada yapacak olduğu bir iş için alınan kararların yanlış olduğu ve dara düşerek, sıkıntıya girmesidir.

Rüyada Ölmüş Birini Terlemiş görmek

Rüyada Ölmüş Birini Terlemiş görmek; zamanın alınan karar ile işe girişmiş olmaya, bununla beraberinde gelecek olan sorunlardır.

Rüyada Ölmüş Birini Yanmış görmek

Rüyada Ölmüş Birini Yanmış görmek; keder ve üzüntüdür. Hayır ile tabir olunmaz, yapılacak bir günahın bedelini dünyada ödeyecek olması ve bundan dolayı pişmanlık yaşaması ile delalet olur.

Rüyada Ölmüş Birini Üzgün görmek

Rüyada Ölmüş Birini Üzgün görmek; beklenen bir haberin olumlu gelmesi ile yaşanan sorun ve sıkıntılarının bitecek olmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Uçarak görmek

Rüyada Ölmüş Birini Uçarak görmek; kurulan hayaller ve umutların güzel olması bunların gerçekleşerek rüya sahibini mutlu etmesidir.

Rüyada Ölmüş Birini Hasta görmek

Rüyada Ölmüş Birini Hasta görmek; kendisini biraz dünya işlerinden çekip maneviyata yönelmesi, Allah yolu girip artık bunun için bir şeyler yapacak olması ile tabirdir.

Rüyada Ölmüş Birini Islak görmek

Rüyada Ölmüş Birini Islak görmek; çok sevdiği biri ile sorunlar yaşaması, arkadaşlarının içine ise istemediği bir kişinin girmesi ile gönül ilişkisinin ise tehlikeye girecek olmasına işarettir.

Rüyada Ölmüş Birini Otururken görmek

Rüyada Ölmüş Birini Otururken görmek; yaptığı işleri başarı ile yapan biri olduğu ve bunun için ise gereken çalışmaları yaparak başarısını göstermesidir.

Rüyada Ölmüş Birini Oynarken görmek

Rüyada Ölmüş Birini Oynarken görmek; mutlu olmaya, aşk hayatında her şeyin yolunda olmasına aile ve iş hayatında ise çıkan küçük pürüzler olsa’da her şeyin yolunda gidecek olmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini At Üstünde görmek

Rüyada Ölmüş Birini At Üstünde görmek; istek ve arzularının gerçekleşmesine muradına kavuşması ve işlerinin yolunda gitmesi sonucunda kazancını artacak olmasına tabirdir.

Rüyada Ölmüş Birini Perişan görmek

Rüyada Ölmüş Birini Perişan görmek; hayırlı bir rüya değildir. Zor ve sıkıntılı günler geçirecek olmaya ve bu sorunların büyüyecek olmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Pijamalı görmek

Rüyada Ölmüş Birini Pijamalı görmek; rüya sahibinin rüyayı nasıl gördüğüne bağlıdır. Tek bir şekilde açıklanmaz. Hayır ve güzelliktir.

Rüyada Ölmüş Birini Felçli görmek

Rüyada Ölmüş Birini Felçli görmek; etrafında sevilen vede sayılan biri olmak için çok çalışacak olmasına ve bununla beraber başka sorunların ortaya çıkmasıdır.

Rüyada Ölmüş Birini Fotoğrafta görmek

Rüyada Ölmüş Birini Fotoğrafta görmek; anılara ve geçmişe değer veren biri olduğuna ve mutlu olmayı hak eden biri olduğuna ve çevresindeki herkesi ise mutlu etmek için uğraşan biri olduğudur.

Rüyada Ölmüş Birini Asker görmek

Rüyada Ölmüş Birini Asker görmek; güzel ve iyi şeylerdir. Rüya sahibinin kötülüklerden uzak olduğu, bolluk ve bereket içinde yaşanacak bir hayatı olacağıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Sena dedi ki:

  Rüyamda yakın zamanda ölmüş bi yakınımı ölüyken gözleri acık bi sekilde gòrdüm

 2. Hakan dedi ki:

  İs arkadasim vefat eden bir arkadasim ile beni ruyasimda gormus anlamini bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

 3. Sule dedi ki:

  Ben rüyamda olmuş kardeşim i gordum

 4. Samed dedi ki:

  Rüyada ölmüs babami gördüm ben ve kiz arkadasimlan bi Restaurant da yemek yedik bu ne anlama gelir ?

 5. Safiye dedi ki:

  Merhaba ben cok garip bi ruya gordum olmus olan babannemi halam diriltmeye çalışıyo o sirada babannem yanip kul oluyo sadece siyah carsaf kaliyo sonra halamin yaptiginin kotu bisey olup tevbe etmesini istiyoruz tevbe edince hersey normale dinuyo ama bu sefer halamin heryeeri yara oluyo

 6. orhan dedi ki:

  6 yıl önce vefat etmiş çok sevdiğim ve değer verdiğim bir arkadaşımı gördüm rüyada biryerden geliyordu eşiyle beni görünce yanıma doğru gelip sarılmak istedi eşi ona sarılıp bırakmak istemedi eşine rağmen birbirimize sıkı sıkı sarılıp yüksek sesle
  ağlayıp kuçaklaştık uzun süre ağladık bu arada arkadaşım erkek idi

 7. fatih dedi ki:

  Rüyamda bir oda içerisinde ölmüş biri vardı ve toplanmış kalabalık onu kesip yiyordu biri elime kemiği verdi ben o an midem bulandı ve istifar ederek oradan hemen çıktım. bu ne anlama gelmektedir

 8. cihan kuş dedi ki:

  rüyamda ölmüş eniştemi gördüm. bana “bir iyilik yapman lazım yoksa seni yanıma alırım” dedi. bu ne anlama gelmektedir.

 9. halid cengiz dedi ki:

  ölmüş bir komşunun kendisini öpmesi ne anlama gelir

 10. Fatma dedi ki:

  Dedemin mezarındaki cicekleri suladım o gece rüyamda dedemi gördüm su dökme yavrum boğuluyorum diyodu biyere sıkışmıştı anlamını bulamadım yardımci olur musunuz ?

1 6 7 8
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca