Rüyada “Ölmüş Amca” Görmek

Ölmüş Amca
Rüyada Ölmüş Amca görmek, maddi ve manevi kayıplar yaşamaktır. Amcayı öpmek, ele geçecek paradır. Ölmüş amca oğlunu görmek, muhabbet ve iyiliktir.

Rüyada Ölmüş Amca görmek

Rüyada Ölmüş Amca görmek, yaşanan bazı olaylardan dolayı, maddi ve manevi kayıplar yaşamasına yorumlanır. Rüyada amcayı ölmüş görmek, ömrünün uzaması anlamına gelir. Rüyada amcasının öldüğünü görmek, bazı şeylerin ters gidecek olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş amcasının oturduğunu görmek, arzu edilen bazı şeyler olacak olmasına tabirdir. Rüyada ölmüş amca ile tartıştığını görmek, oluşacak sorunlar yüzünden ağız dalaşına girecek olmasıdır. Rüyada Ölmüş Amcayı görmek, sağlıklı ve fakat dininin noksanlığına delalettir. Rüyada Ölmüş amca oğlunu görmek, iki yüzlülükle mal sahibi olur.

Rüyada Ölmüş Amcamı görmek, o yıl o kişinin vücudu sağlıklı ve fakat dininde noksanlık olur. Rüyada Ölmüş amcanın elini öpmek, ikinci bir evlilik yapma ihtimali vardır. Rüyada Ölmüş amcayı sağ görmek, züht ve takvaya nail olmasına delalet eder. Rüyada Ölmüş amca kızını görmek, Elindeki fayda­lı ve kazançlı işleri birbir elinden gider. Rüyada Ölmüş Amca görmek, ölüm ve hastalık iyi değildir. Çünkü dini bozmaya delâlet eder.

Rüyada Ölmüş Amcasının Dirildiğini görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Dirildiğini görmek; uzun yoldan gelecek bir akraba yada alınacak bir haber olmasına yorumlanır. Rüyada amcasının öldüğünü görmek, ömrünün uzamasına ve kişiye olan sevgi ile tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Amcasının Eşini görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Eşini görmek; rüya kadın ile tabir edilir. Rüya sahibinin alacağı bir haber ile bir kişiyle ağız dalaşına girecek olmasına ve işlerinin kötüye gidecek olması ile tabir edilir. Rüyada ölmüş amca karısı görmek, aile içi sorun ve sıkıntıların artması ile oluşan geçimsizlik olarak yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Amcasının Oğlunu görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Oğlunu görmek; yapılacak olan bir işte başarılı olunacağına ama bununla beraber rekabet içinde olunacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş amca oğlu görmek, alınan bazı kararların geçmişe dönük olması ile yapılan hataların tekrar yapılmayacak olmasına tabir edilir. Rüyada Ölmüş Amca görmek, amca oğlunu görmekte aynı şekilde ölmüş amca rüyası gibi yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Amcasının Kızını görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Kızını görmek; rahat ve huzurlu bir hayat geçirmek istemesine, ama aşırı kıskançlığı yüzünden var olan her şeyini kaybedecek olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş amca kızı görmek, aile ve aşk hayatında yolunda gitmeyen bazı şeylerin olması ve ununla beraber huzurunun kaçacak sorunlar yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Amcasının Mezarını görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Mezarını görmek; yaşanacak olan bir sağlık sorunu ile zor günler geçirmesine yorumlanır. Rüyada ölmüş amcayı mezara koyduğunu görmek, yapılan bazı işlerde istenilen sonuç elde edilemeyince, bekletecek olmasına ve yoluna devam edecek olmasına rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Amcası ile Evlendiğini görmek

Rüyada Ölmüş Amcası ile Evlendiğini görmek; beklemediği bir anda alınması gereken bir karar ile her şeyin değişecek olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş amca ile evlendiğini görmek, sıkıntılı ve birazda sorunlu geçecek olan bir döneme girecek olması ve bununla beraber bazı kayıplar yaşayacak olmasına işarettir. Rüyada Ölmüş Amca görmek, amcanız bir başkası ile evlenirse bekar için kısa zamanda evlilik yapacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Amcasının Oğluyla Evlendiğini görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Oğluyla Evlendiğini görmek; bekar olan bir kimse için hayırlara yorulacak bir rüya olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş amca oğlu evlendiğini görmek, dert ve sıkıntılardan kurtularak hayırlı olacak bir evlilik yapmasına, evli ise muhabbetinin artacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Amcasının Kızıyla Evlendiğini görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Kızıyla Evlendiğini görmek; gerçekleşmesini istediği bazı şeylerin olmayacak olmasına, zamanı geldiğinde olacak olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş amca kızı ile evlendiğini görmek, evlilik için acele etmemesi gerektiğine ve bunun için biraz daha düşünüp doğru kararı verip hayırlı bir izdivaç yapması gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Amcasına Sarıldığını görmek

Rüyada Ölmüş Amcasına Sarıldığını görmek; sevdiği bir kişi tarafından koruyup kollanmaya bunun sıcaklığı hissedecek olmasına ihtiyacı olduğuna yorumlanır. Rüyada ölmüş amcasına sarılıp ağladığını görmek, göz yaşı dökmek sevineceği bir haber alacak olmasına, sarılması ise, duyulan özlem ve sevgidir. Rüyada Ölmüş Amca görmek, sarılıp tokalaşmak ve hasret gidermek, maksadına ulaşmak ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Amcasının Ağladığını görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Ağladığını görmek; sizden dua bekliyor olmasına, bunun için bol bol dua okuyup ruhuna hediye edecek olmaya tasvir edilir. Rüyada ölmüş amca ile ağladığını görmek, çok mutlu olacağı bir haber alarak sevinç göz yaşı dökecek olmasına, ve bununla beraber hayırlı olacak işler yapmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Amcasının Güldüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Güldüğünü görmek; kişinin yaptığı bire hayır ile etrafını ve kendini mutlu edecek olmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş amca ile gezdiğini görmek, kısa süreli bir seyahat yapılacak olmasına ve rüya sahibinin birazda olsa kafasını dinleyecek olmasına yorumlanır. Rüyada Ölmüş Amca görmek, güldüğünü gören kimse muradına erer denilmiştir.

Rüyada Ölmüş Amcasıyla Konuştuğunu görmek

Rüyada Ölmüş Amcasıyla Konuştuğunu görmek; yapılacak olan bir görüşmeden beklenen sonuç veya cevaptır. Rüyada ölmüş amca ile konuştuğunu görmek, dert ve sıkıntılardan azda olsa kurtulmak istemesine ve bunu yakınında olan bir kişi ile paylaşacak olması, anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Amcasıyla Kavga Ettiğini görmek

Rüyada Ölmüş Amcasıyla Kavga Ettiğini görmek; aile içinde konuşulan bir sebepten ötürü kavga edecek olmasına ve evdekilerle bazı konularda ters düşecek olmasına rivayet edilir. Rüyada ölmüş amca ile kavga ettiğini görmek, aile ve iş hayatında yaşanan sıkıntılar ve olumsuzluklar yüzünden mutsuz olacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Amcasının Elini Öptüğünü görmek

Rüyada Ölmüş Amcasının Elini Öptüğünü görmek; beklenen bir haber yada uzun zamandır beklediği, bir kimsenin gelecek olması ile mutlu olacak olmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş amca eli öptüğünü görmek, iş hayatında gerekli özeni gösterecek olmasına ve beklenen adımları atarak durumunu düzeltecek olmasına tabir edilir. Rüyada Ölmüş Amca görmek, elini öpmek ise ayrı bir kazanç kapısının açılıp zengin olmasına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Mehmet kuris dedi ki:

    Ruyamda olmus amcamla yemek yerken masaya raki dokuldu amcam rakiyi su dokerek temizliyordu

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca