Rüyada “Oğlunu” Görmek

Oğlunu
Rüyada oğlunu görmek kurulu düzeninin bozulmasına ve hanede huzursuzluğun artmasına delalettir. Rüyada oğlunu evlendirmek hayırlı evlat sahibi olmaya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada oğlunu görmek, rüyayı gören kişi için hayır ile yorumlanmaz. Uzun yıllar boyunca çalışarak ve çok emekler harcayarak kurduğu düzenini, alt üst edecek olaylar yaşanmasına ve psikolojik olarak ciddi anlamda etkilenmeye işaret edilir. Rüyada oğlunu üzgün ve üzüntülü görmek, maddi ve manevi kayıplar yaşayarak hanesindeki huzursuzlukların artmasına işaret eder. Rüyada oğlunu üniformalı görmek, manevi anlamda çöküş yaşayan rüya sahibinin, kısa zaman içinde toparlanmasına ve hanesine doğacak olan ferah günlere delalet eder. Rüyada oğlunu uğurlamak, çıkılacak olan iş amaçlı veya eğitim amaçlı seyahate işarettir.

Rüyada oğlunu gören kimseler için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

Muhammed İbn-i Şirin (r.a)  Oğlunu umreye göndermek, hastalar için şifa bulmaya, dertliler için deva bulmaya ve borcu olanlar için kolaylıkla ödenmesine yorumlanır.

İmam Nablusi (r.a) Rüyada oğlunun üniversite kazandığını görmek, çalışma ve eğitim hayatındaki başarılarının devamının gelmesine ve girdiği her işte üstün başarılar ile ayrılarak çevresindeki insanların dikkatini üzerine çekmesine ve bu kişileri de kendi ışığıyla aydınlatmasına yorumlanır.

Caferi Sadık (r.a) Rüyada oğlunu polis görmek, devlet kapısında bekleyen bir işinizin, en kısa zamanda çözüme ulaşmasına ve hayırlı bir sonuç alınmasına işaret eder. Rüyada oğlu pilot görmek, uzun zamandır beklediğiniz ve yakın zaman içinde alacağınız bir haber karşısında, mutluluktan havalara uçacak olmanıza işaret edilir.

Ebu Said El-Vaiz (r.a) Rüyada oğlunu uçarken görmek, iş ve eğitim alanında elde edilecek olan başarılara ve alacağı terfi veya yüksek makam ve mertebeye işaret eder. Rüyada oğlunu yaşlanmış görmek, aklında ve kalbinde olan isteklerinde, hayal kırıklığı yaşamaya, çalışma hayatında verim alamamaya delalet eder.

Cabir Mağribi (r.a) Rüyada oğlunu evden kovmak, hane içindeki huzursuzluk verici olayların boyut değiştirmesine ve biraz daha sakin yaklaşım sergilendiği takdir de her sorunun üstesinden gelineceğine işaret edilir.

İbni Kesir (r.a) Rüyada oğlunu yanarken görmek, çok üzüleceği bir haber karşısında manevi anlamda çöküş yaşamaya ve uzun bir süre kendisini toparlamak adına şehir dışına gideceğine işaret edilir.

Rüyada Oğlunu Görmek nedir?

Rüyada oğlunu görmek, şans ve kısmet kapılarının kapanmasına, hanesindeki huzursuzluk veren olayların artmasına, uğursuzluk getiren işler ile uğraşan kişiye işaret eder. Rüyada oğlunu asılı görmek, iş hayatında her şeyin karışacağına, borçlarını ödemekte zorluk çekeceğine ve sağlık sorunlarının artmasına rivayet edilir. Oğlunu zor durumda gören rüya sahibi, yaşamış olduğu sıkıntılı günlerden sonra toparlanamamaya ve çektiği sıkıntılardan bir süre sonra kurtulmasına işaret eder. Rüyada oğlunun zayıfladığını gören kimse, iç dünyasına kapanık ve karamsar olan çocuğunun iç dünyasında kendisine karşı verdiği savaşa yorumlanırken, aile bireylerinin de desteğiyle her şeyin üstesinden geleceklerine işaret edilmiştir.

Rüyada Oğlunu Evlendirmek

Rüyada oğlunu evlendirmek rüyayı gören kişinin, hayırlı evlatlar yetiştirmesiyle birlikte evlatlarından göreceği ilgi ve destek ile yorumlanır. Rüyada oğlunu evlendiren bir kimse, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan kurtulacağına, evlatları ile gurur duyacağı ve rahat bir nefes alacağına rivayet edilir.

Rüyada Oğlunu Dövmek

Bir kimse rüyada oğlunu dövdüğünü gördüyse eğer o kimse, hanede yapılacak olan aile toplantısında verilmiş kararlara saygı duyulacağına ve yapılacak olan işlere onay verilmesine yorumlanır. Rüyada oğlunu dövmek bir rivayete göre, hayır ve mutluluk getirmesi amaçlı, maddi ve manevi anlamda desteklerini esirgememeye işaret eder.

Rüyada Oğlunu Emzirmek

Rüyada oğlunu emzirmek, evladınızın hayattaki başarı basamaklarını üçer, beşer, çıkmasına ve elini attığı her işte yüksek kazançlar sağlamasına rivayet edilir. Rüyada oğlunu emzirmek, çocuğunuzun çalışma hayatındaki makam ve mertebesine, üstün çalışmalarından dolayı terfi alacağına yorumlanır.

Rüyada Oğlunu Asker Görmek

Rüyada oğlunu asker görmek, tehlikelerden ve belalardan uzak durmaya işaret eder. Rüyada oğlunu askere göndermek ise, gireceği her işte zafer elde etmeye, düşmanlarına karşı daima ayakta durmaya ve onları alt edecek bir mücadele içine girmeye delalet eder.

Rüyada Oğlunu Camide Görmek

Rüyada oğlunu camide görmek, dünya ve ahiret hayatında her istediğini elde etmeye ve dünya malına doyan bir kimseye işaret eder. Rüyada oğlunun camide namaz kıldığını görmek ise, verilmesi gereken bir kararın olduğuna ve bu karar da, sağlam adımlar atılmaz ise sonunda hüsran ile karşılaşacaklarına yorumlanır.

Rüyada Oğlunu Ceza Evinde Görmek

Rüyada oğlunu ceza evinde görmek, geçmiş hayatındaki insanlara duyulan hasret ve sevgi ile tabir edilir. Rüyada oğlunu hapiste görmek, geçmiş yaşantısından arkadaşları ile toplanmaya ve eskileri yad etmeye işaret eder.

Rüyada Oğlunu İçki İçerken Görmek

Rüyada oğlunu içki içerken görmek, beklemedi ve hiç ummadığı anda karşılaşacağı bir kimseden, eline geçecek olan haram ve haksız kazanç olarak tabir edilir. Rüyada oğlunu içkili görmek, kendisi için çok değerli olan birinin, çektiği sıkıntıları kendine dert edinen rüya sahibi, bu kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan kurtarmak amaçlı yapacağı atılımlara delalet eder.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Oğlunu Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Oğlunu görmek rüyası ile ilgili ayrıntılı yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca