Rüyada “Oğlunu Dövmek” Görmek

Oğlunu Dövmek
Rüyada Oğlunu dövmek, bakımından sorumluysanız iyi bir tahsil hayatı sağlamaya yorumlanır. Rüyada erkek evladını dövmek, destek ve yardım demektir.

Rüyada Oğlunu Dövmek 

Rüyada Oğlunu Dövmek: hayırlı ve güzel işlere ve destek görmek ile tabir edilir. Oğlunun başarılı ve yaptığı işlerde adından söz ettirecek olmasına delalet eder. Rüyada oğlunu dövmek, aile içinde yaşanacak olan, huzur, mutluluk ve saadettir. Rüyada Oğlunu Dövdüğünü görmek, bakımından sorumlu olduğunuz evladınızı dövdüğünüzü görmek, ona hayatında iyi kariyer ve eğitim sağlayacağınıza işaret eder. Rüyada büyük oğlunu dövmek, sizden destek istemesine ve sizin yardım edeceğinize yorumlanır.

Rüyada oğlunu dövmek, bazı tabircilere göre evladınız küçükse, onun maişeti ve geçimine büyük ölçüde yardımlar sağlayacak atılımlar yapmaya, büyük veya ortanca ise bağlılık ve sadakat görmenize, işaret eder. Rüyada erkek evladını dövmek, ona destek olmaya ve sorumlu olduğu ev halkı arasında bağlılık ve sadakat görmeye tabir edilir.

Rüyada Oğlunu Sopa ile Dövmek 

Rüyada oğlunu sopa ile dövmek; rüya tabirleri alimlerine göre, birini dövmek yada dayak yediğini görmek, döven kişi tarafından bir iyilik yapması ile yorumlanır. Rüyada oğlunu sopa ile dövmek, dövülen kişiye zarar gelmemiş ise hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Oğluna Tokat Atmak

Rüyada oğluna tokat atmak; ona destek verecek olması, yapılacak olan işte ise yardım ederek muvaffak olmasına delalet eder. Rüyada oğlunu dövmek, huzur ve refah içinde yaşaması ile yorumlanır. Bazı tabircilere göre oğluna vurmak veya tokatlamak, ona destek vermeye ve yaptıklarını onaylamaya işarettir.

Rüyada Başkasının Oğlunu Dövmek

Rüyada başkasının oğlunu dövmek; bir kimseye iyilik yapması, maddi ve manevi anlamda rahatlayacak olmaya tabir edilir. Rüyada birinin oğlunu dövmek, aile içinde, yaşanacak olan muhabbet ve huzurdur.

Rüyada Babanın Oğlunu Dövdüğünü Görmek

Rüyada babanın oğlunu dövdüğünü görmek; rüya sahibine, babadan gelecek olan destek ve yardım olarak tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada babanın oğlunun dövmek, iş ve eğitim hayatında, hep yanında olmasına ve iyilik görecek olması, anlamına gelir.

Rüyada Annenin Oğlunu Dövdüğünü görmek

Rüyada annenin oğlunu dövdüğünü görmek; babanın oğlunu dövmesi ile aynı tabir edilip, yorumlanır. Rüyada annenin kızını dövmek, bağlılık ve sadakat olarak yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Cumhur dedi ki:

    Rüyamda annem oğlumua tokat attı bende üzüldüm 3yaşında oğlum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca