Rüyada “Oda” Görmek

Oda
Rüyada oda görmek kadın ve maişet genişliği ile tabir edilir. Rüyada boş oda görmek menfaat sağlamaya ve kazancı bol bir işte başarı elde etmektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Oda Görmek

Rüyada oda görmek yalnız ve tek bir boş oda görmek, kadın ile tabir edilir. Ağaçlar ve direkler üzerinde bir oda gören kimse, yüksek İnsani değer ve iffet sahibesi zengin bir kadınla evlenir. Rüyada yeni oda görmek, biriyle tanışmaya, Yeni bir odaya girdiğini gören kimse, yeni bir kadın ile ilişkiye girer, zenginliği artar. Kireç ile imar edilmiş veya badanalanmış sahibini bilmediği bir odaya giren yakında vefat eder. Rüyada boş oda görmek üzüntü ve kederden kurtulur, hasta ise, şifa bulur, eski odasının yıkıldığını gören kimsenin eline para, altın veya kıymetli bir şey geçer. Rüyada dağınık oda görmek zenginlik, başarılı olmaya ve kazançlı işlerde muvaffakıyet sağlamaya delalet eder. Rüyada yatak odası görmek bekar için evlilik, anne ve babanın yatak odasını görmek hayırlı bir kısmet ve saadetli bir evlilik anlamına gelir. Rüyada aydınlık ve ferah bir oda görmek, din işlerine yönelmeye, hizmet etmeye düşmanlara karşı zafer kazanmaya delalet eder.

Rüyada oda görmek tabiri, oda rüyası hayır ve refah geçim, zenginlik, bekar biri için evlilik hazırlığı yapmaya tabir edilir ve hayır ile yorumlanır. Rüyada odaya girmek, büyük bir şans ve güzel bir kısmet ile yorumlanır. Rüyada oda temizlemek, menfaat ve derdine çare bulmak anlamına gelir. Rüyada oda kapısı uzun zamandır hayal ettiğiniz bir şeyin kolay bir şekilde gerçekleşmesine delalet eder. Rüyada karanlık oda görmek sıkıntı, üzüntü ve keder demektir. Karanlık odaya girmek zor bir döneme girmeye işaret eder ve pek hayırlı yorumlanmaz.

Rüyada oda görmek İslami rüya tabirleri yorumu: Odayı karanlık olarak gören kimse, faydasız ve uzun bir yolculuğa gider. Odayı aydınlık ve temiz gören kim­se, hayırlı ve kârlı bir yolculuğa çıkar, odasını kendinin yıktığını veya yıkıldığını gören kimsenin malına diğer biri varis olur.

Rüyada Boş Oda Görmek

Rüyada boş oda görmek bu rüyayı gören kimse bekar ise en kısa zamanda evlenir. Hasta ise, şifâ bulur. Evde başka bir hasta varsa iyileşir. Büyük ve güzel bir odaya girmek bekar bir kızla evlenmeye işarettir.

Rüyada Temiz Oda Görmek

Rüyada temiz oda görmek hakkında İmâmı Nablûsi (r.a.) diyor ki: Oda rüyası türlü türlü tabir edilir. Eş, evlat, hasta, şifa, ölüm, sefer, bu cümledendir. Rüyada oda görmek zafer, huzur, kazanç ve selamette olmak ile yorumlanır.

Rüyada Dağınık Oda Görmek

Rüyada dağınık oda görmek huzursuz olmaya ve canınızı sıkacak mevzular yaşamanıza işaret eder. Rüyada oda görmek hayırlıdır ama dağınık oda görmek bunun tam tersi olarak karmaşık işler ile tabir edilir ve pek hayırlı haberler ile yorumlanmaz.

Rüyada Oda Temizlemek

Rüyada oda temizlemek bilmediğiniz bir işte başarı elde edeceğinize yorumlanır. Rüyada kendi odasından daha geniş bir odada olduğunu görmek, rızık ve maaşının artmasına, bir kadın yüzünden mala ermeye işarettir.

Rüyada Yatak Odası Görmek

Rüyada yatak odası görmek bir kadın yüzünden derde duçar olmaya, rüyada yatak odasını görmek, rüyayı gördüğünüz bir memlekette hayırlı bir kısmet ile evlenmeye, işaret eder.

Rüyada Çocuk Odası Görmek

Rüyada çocuk odası görmek sevinç ve neşe habercisidir. Rüyada oda görmek hayırlı tabir edilir ve çocuk odası rüyası aynı zamanda evlilik, çocuk ve güzel haberlere delalet eder.

Rüyada Odaya Girmek

Rüyada odaya girmek İçindeki adamlar ve eşya ile beraber bir odanın yürüyüp gitmesi o memleket halkının zorluk ve sıkıntılara uğramalarına. Rüyada oda görmek evli biri için mutluluk ve sevinç ile alınan kararlar ve hayır ile yorumlanır.

Rüyada Oda Süpürmek

Rüyada oda süpürmek evinde kendi için ilk sıradan yorumlarda şerre delalet eden bir söz işiten ölüp kabre girer. Rüyada oda süpürmek dert ve sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Oda Toplamak

Rüyada oda toplamak ferah ve huzurlu gelecek anlamına gelir. Rüyada bir odayı yeniden donattığını görmek zor bir işi başarmak ve kazanç kar elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Oda Kapısı Açmak

Rüyada oda kapısı açmak bu rüyayı gören kimse, fakir bir kadın ile ilişkiye girer. Abdesthane görmek, haram işler yapıp mihrinden vazgeçerek veya para vererek kocasından boşanmasıdır.

Rüyada Oda Boyamak

Rüyada oda boyamak eğer oda gümüş renkte ise, günahlarından tövbe eder. Odasının, olduğundan daha büyük olduğunu gören kimse, nimet, servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber rızka erer.

Rüyada Beyaz Oda Görmek

Rüyada beyaz oda görmek eğer oda geniş ve ferah ise zenginliktir, dar ve karanlık ise fakirleşir. Odası­nı, diğer odalardan ayrı görmek, iyi değildir. Odasına su serptiğini gö­ren kimse, zahmet ve sıkıntıya uğramasını gerektiren bir iş işler.

Rüyada Karanlık Oda Görmek

Rüyada karanlık oda görmek bu rüyayı gören kimse, büyük bir kedere uğrar, odayı boyamak ve nakışlamak evde kavga ve münakaşa olacağına, evli çiftlerin maddi sıkıntı çekmesine işarettir.

Rüyada Odada Kilitli Kalmak

Rüyada odada kilitli kalmak kapısı muhkem ve kilitli bir odada haklı veya hak­sız yere girdiği cezaevinde cezasını çekmekte bulunan kimse olduğu­nu görmek, iyilik, güzellik ve afiyettir.

Rüyada Rutubetli Oda Görmek

Rüyada rutubetli oda görmek eşinin rızık ve eşyasını temin eder. Bu rüyâyı ka­dın görür ise, kocasını o besler. Odasının altın olduğunu görmek, evinde yangın olmaktır.

Rüyada Oda Numarası Görmek

Rüyada oda numarası görmek saliha bir kadına, eski ve sıvaları dökülmüş pis bir oda ahlâksız bir kadına, altında bir mahzen olan oda bekara, oda toprak ve çamurdan ise, başarıya delalet eder.

Rüyada Namaz Odası Görmek

Rüyada namaz odası görmek murat ve hayırlı bir yolculuk demektir. Rüyada oda görmek dini rüya tabirlerine göre olgunluk, cömertlik, iyilik, güzellik , yiyecek, içecek ve bereketli rızıklara

Rüyada Öğretmen Odası Görmek

Rüyada öğretmen odası görmek evinde evlenecek bir kadının bulunduğuna. Dininde bozukluk ve hilekarlığa, demirden oda eşinin kendisiyle beraber uzun zaman yaşamasına, karanlık oda düzenci ve ahlakı bozuk eşe, işaret edebilir.

Rüyada Oda Anahtarı Görmek

Rüyada oda anahtarı görmek bazı rüya tabiri alimlerine göre: Rüyada görülen oda anahtarı rüyayı gören kimsenin sevdiği kadındır. Yeni ve tanımadığı bir odanın üstüne çıktığını gören kimse, bekar bir kadınla evlenir. Eski oda ise, dul bir kadın ile evlenmektir.

Rüyada Oda Oda Gezmek

Rüyada oda oda gezmek kısmet ve şans demektir bu rüyayı gören kimse, o kimse vasıtası ile ün kazanır. Bir odaya girdiğini gören kimse, çok zengin olur. Yeni bir odada olduğunu gören kimse, her işte başarılı olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca