Rüyada “Obur” Görmek

Obur
Rüyada obur görmek, ne anlama gelir, rüyanızın anlamı ve manası nedir nasıl yorumlanır? Rüyanızın Dini ve İslami yorumu burada yer almaktadır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada obur görmek veya bir kimse kendini obur görürse; Rüyayı gören kişinin günah işlemeye ve kötülük yapacağına işarettir. Rüyada eşini veya kendisini veya tanımadığınız kişileri obur gibi doymak bilmeden yemek yediklerini görmeniz maddi konularda kısa süreli sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada obur bir kimseyi görmek, mide rahatsızlığına veya iç hastalıklara istidadının olacağı bir şeye maruz kalabilirsiniz buna dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyanızın İslami yorumu bu şekildedir. Daha detaylı ve ayrıntılı bilgi almak için bu sayfanın alt kısmındaki yorum bölümünü kullanarak rüyanızı  yazın siz için yorumlayalım.

Rüyada obur bebek görmek

Rüyada görülen bebek eğer obur gibi doymak bilmeden sürekli yediğini görmesi, bir kayba ve bu kayıptan dolayı maddi sıkıntı çekeceğine ve evlatlarından dolayı borç ödeyeceğine alamettir.

Rüyada kendini obur görmek

Bir kişinin rüyada kendini obur görmesi, veya tanıdığı  bir kimse ile birlikte çok yemek yemesi doymadan yemek yediğini görmesi; o kimsenin malının israf edildiğine ve tasarrufa başvurması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada bir tanıdığını obur görmek

İslami rüya yorumlarına göre; Rüyada bir tanıdığını obur görmek, Gördüğünüz rüyanız epey bir zahmetle kavuşacağınız kazanca ve bereket ile tabir edilir, bazende zorlukla hak ettiğiniz bir beceriye, kimi rüya alimlerine göre çile ve sıkıntı çektikten sonra istenilen arzu edilen ticari kazanca ermeye, uğraş ve büyük emekler vererek beklediği kazançlı ganimet ile rüyanızın İslami yorumu bu şekilde tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca