Rüyada “Nikah” Görmek

Nikah
Rüyada nikah görmek, kısmetinin açılacağına ve sağlıklı, mutlu, huzurlu günler geçireceğine delalet eder. Rüyada nikah görmek müjdeli bir habere işaret eder.

Rüyada Nikah görmek, hayırlı bir kısmet ve iyilikle çevresini memnun eden bir kimseden yardım görmeye yorumlanır. Sağlıklı, mutlu. huzurlu bir hayata delalet eder. Rüyada nikah gören kimse, küçük de olsa kendisini mutlu edecek olaylar karşısında her gününü mutlu ve huzurlu geçireceğine işaret eder. Rüyada nikah görmek İslami anlamı,  dinde güzel duygulara ve amellere sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada nikah görmek hakkında, Ibni Şirin (r.a.) demiştir ki; çevresi tarafından çok sevilen ve saygı göreceğine delalet eder. Rüyada nikah görmek bazı yorumculara göre, kendisini mutlu edecek olaylar karşısında, ağız tadını kaçmayacağına ve güzel yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada nikah görmek dini ve diyanet anlamı, zamanını güzel, mutlu ve huzurlu sevdikleri ile geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Nikah Görmek ne demek?

Rüyada nikah görmek, Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına ve sevdikleri ile sağlıklı, mutlu, huzurlu  günler geçireceğine delalet eder. Rüyada nikah gören kimse, çevresindekiler tarafında sevilen ve saygı duyulan kişiye işaret eder.

Rüyada Nikah Masası Görmek

Rüyada nikah masası görmek, rüya sahibinin bekar ise evleneceğine, evli ise çocuğunun olacağına delalet eder. Rüyada nikah masası gören kimse, kısmetinin açılacağına veya maddi ve manevi feraha kavuşacağına işaret eder

Rüyada Nikah Kıyıldığını Görmek

Rüyada nikah kıyıldığını görmek, rüya sahibinin hayırlı ve mutlu bir yuva kurma arifesinde olduğuna delalet eder. Rüyada nikah kıyıldığını gören kimse, yakın zamanda çevresindekiler sayesinde tanışacağı kişi ile mutlu bir evlilik adımları atacağına işaret eder.

Rüyada Nikah Töreni Görmek

Rüyada nikah töreni görmek, rüya sahibinin ibadetlerini yerine getireceğine ve hayatını düzene koymaya, sorumluluk sahibi olacağına delalet eder. Rüyada nikah töreni gören kimse, bekar ise hayırlı kısmete, evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacağına ve feraha ereceğine işaret eder.

Rüyada İmam Nikahı İle Evlenmek

Rüyada imam nikahı ile evlenmek, rüya sahibinin iş hayatında şanslı, mutlu ve rızkı bol bir hayata sahip olacağına delalet eder. Rüyada imam nikahıyla evlenen kimse, çevresindekilere merhamet ve sevgiyle yaklaşarak yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Nikah Hazırlığı Yapmak

Rüyada nikah hazırlığı yapmak, rüya sahibinin yeni başladığı iş hayatında kısa zamanda başarı elde edeceğine delalet eder. Rüyada nikah hazırlığı yapan kimse, iş ve aile hayatınızın güzel bir şekilse yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Nikah Masasına Oturmak

Rüyada nikah masasına oturmak, rüya sahibinin iş hayatının kötüye gideceğine ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Rüyada nikah masasına oturan kimse, iş hayatında olumsuz olayları hane içine yansıtacağına ve huzurunun bozulacağına işaret eder.

Rüyada Nikah Memuru Görmek

Rüyada nikah memuru görmek, rüya sahibinin hayatının güzel geçeceğine ve sağlıklı bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada nikah memuru gören kimse, yakın zamanda eşleri ile beraber çıkacağı uzun bir yolculuğa işaret eder.

 Rüyada Nikah Şahidi Olmak

Rüyada nikah şahidi olmak, rüya sahibinin vesile olacağı hayırlı bir müjdeli haber vereceğine delalet eder. Rüyada nikah şahidi olan kimse, yakınları tarafından hayırlı bir kişi olmakla birlikte karakterli olacağına işaret eder.

Rüyada Nikah Cüzdanı Görmek

Rüyada nikah cüzdanı görmek, rüya sahibinin yaptığı işlerden büyük zarar göreceğini ve sıkıntıya gireceğine delalet eder. Rüyada nikah cüzdanı gören kimse, iş hayatının bozulacağını ve zorlu bir süreçten geçeceğine işaret eder.

Rüyada Nikah Şekeri Görmek

Rüyada nikah şekeri görmek, rüya sahibi beklemediği bir müjdeli bir habere sevineceğine delalet eder. Rüyada nikah şekeri gören kimse, yakın zamanda çevresinden gelecek hayırlı bir habere işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. EROL ASLAN dedi ki:

  Rüyamda karım benimle artık mutlu olamadığı için başka birisi ile tekrar evleniyor. evlendiği kişi
  bizim evde beraber yaşayacakmış. Onunla nikah yapıyor. Evlendiği adam akşam işten eve gelince
  doğal olarak cinsellik yaşayacakları için kahroluyorum. Artık buna tahammül edemem deyip
  evi terk ediyorum. büyük bir korku ve öfke ile uyandım. birkaç gün rüyanın etkisinde kaldım.
  O an eşim şehir dışında idi. Eğer yanımda olsa idi tartışırdım.Hala öfkem geçmedi.Lütfen bana
  yorumlayabilir misiniz. Saygılarımla

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca