Rüyada “Nargile” Görmek

Nargile
Rüyada nargile görmek, rüya sahibinin kötü işler yapacağına delalet eder. Rüyada nargile görmek yakınlarına karşı kırıcı, sert, davranmasına delalet eder.

Rüyada Nargile görmek, keyfi davranmaya umursamamaya ve genel olarak pek hayırlara yorumlanmaz. Rüya sahibi kötü işlere kalkışacağını delalet eder. Rüyada nargile gören kimse, iyi tavırlarını, ve güzel ahlakını terk edeceğini adının yakınları tarafından lekeleneceği ne işaret eder. Rüyada nargile görmek İslami anlamına göre yorumu, rüya sahibinin huy değiştireceğini iyi kalpli yardım sever insanın yerine kalp kıran birinin geleceği anlamına gelir.

Rüyada nargile görmek hakkında İbn”ül Eş-as (r.a.) demiştir ki; kötü kişiler ile kuracağı yakınlıktan zarar göreceğine delalet eder. Rüyada nargile görmek bazı yorumculara göre, kişinin yakınlarını üzecek ve şaşırtacak hatalar yapacağına işaret eder. Rüyada nargile görmenin dini anlamı, aile hayatında veya iş hayatında pek iyi yorumlanmaz.

Rüyada Nargile Görmek ne demek?

Rüyada nargile görmek, rüya sahibi huy değiştirip kötü işlere kalkışacağına delalet eder. Rüyada nargile gören kimse, çevresindekilere karşı kırıcı olacağına ve kötü işlere kalkışacağına işaret eder.

Rüyada Nargile İçmek

Rüyada nargile içmek, rüya sahibi kısa yoldan daha fazla mal ve mülk kazanmak için kalkışacağı gayri meşru yasal olmayan işlerden başının belaya gireceğine delalet eder. Rüyada nargile içen kimse, kısa yoldan daha fazla para kazanmak için yasal olmayan işlere kalkışacağına işaret eder.

Rüyada Nargile İçen Birini Görmek

Rüyada nargile içen birini görmek, rüya sahibinin özel hayatında değişiklikler yapacağına ve kendine yanlış yapmış kişileri hayatından çıkarmasına delalet eder. Rüyada nargile içen birini görmek, kendisini saf yerine koyan kişileri hayatından çıkartacağına işaret eder.

Rüyada Nargile Dumanı Görmek

Rüyada nargile dumanı görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı kötü günleri atlatacağına rahata ereceğine delalet eder. Rüyada nargile dumanı görmek, aile yaşantısında yaşadığı bir takım sorunlarını düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada Nargile Almak

Rüyada nargile almak, rüya sahibinin iş hayatında başarılı olup kariyerinin yükseleceğine ve yakınları tarafından saygınlık kazanacağına delalet eder. Rüyada nargile alan kimse, kişinin beklenmedik bir terfi alacağına ve mertebe yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Nargile Satmak

Rüyada nargile satmak, rüya sahibinin özel hayatında yaşayacağı sıkıntılı ve zorlu günlere delalet eder. Rüyada nargile satan kimse, aşk hayatında yaşayacağı tatsız, sinir bozucu olaylardan aralarının açılacağına ve ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Pipo Görmek

Rüyada pipo görmek, rüya sahibinin zengin yaşantısı ile hava atmasına ve kendini ön planda göstermesine delalet eder. Rüyada pipo gören kimse, malı ve parası ile çevresinde gösterişi seven kişi olduğuna işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca