Rüyada “Nar” Görmek

Nar
Rüyada nar görmek, rüya sahibinin görmek istediği arkadaşı ile hasret gidermesine delalet eder. Rüyada nar görmek, iyi bir haber ile mutlu olmaya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada Nar görmek, genellikle hayra yorumlanır. Rüyada nar görmek evli ise çocuğa, bekar ise eşe ve maddi açıdan zenginliğe delalet eder. Rüyada nar gören kimse, yaşadığı zorlu sıkıntılı yaşamının düzeleceğine maddi ve manevi feraha ereceğine işaret eder. Rüyada nar görmek İslami anlamı, görülen kırmızı nar taneleri elinize geçecek altın olarak, beyaz nar taneleri ise gümüş olacağına yorumlanır.

Rüyada nar görmek, rüya sahibi kadın için ziyaret ve eşe,erkek içinde çocuğu olacağına delalet eder. Rüyada nar görmek bazı yorumculara göre,yazın görülen nar, kişinin haksız elde edeceği kazanç, kışın görülen nar ise emeğiyle kazanacağı maddi ve manevi olarak yorumlanır. Rüyada nar dini ve diyanet anlamı, hayırlı kısmet ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada Nar Görmek ne demek?

Rüyada nar görmek, rüya sahibinin uzun zamandır görmediği yakın arkadaşı ile karşılaşacağına ve hasret gidereceklerine delalet eder. Rüyada nar gören kimse, yakın zamanda gelecek bir haber ile sevinip mutlu olacağına işaret eder.

 Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yemek, rüya sahibinin yakın zaman sonra mal mülk sahibi olacağına delalet eder. Rüyada nar yiyen kimse, sıkıntılı günlerini geride bırakıp mutlu, huzurlu, zengin bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Nar Ağacı Görmek,

Rüyada nar ağacı görmek rüya sahibine varlıklı, cömert kişi veya kişilerden gelebilecek yardıma delalet eder. Rüyada nar ağacı gören kimse, geçirdiği zorlu ve sıkıntı zaman süre zarfında yakın tanıdığından gelen yardım ile hayatının düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar toplamak, rüya sahibinin yakın zamanda yaşayacağı sıkıntılı, kötü, mutsuz ve huzursuz olacağı günler yaşayacağına delalet eder. Rüyada nar toplayan kimse, yaşadığı lüks hayatının işlerinin bozulup sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada nar suyu içmek, rüya sahibinin yaptığı işlerden kazandığı maddi kazançlarının borçlara gitmesine ve  sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyada nar suyu içen kimse, eline gelecek olan paranın yavaş yavaş değil su gibi akacağına işaret eder.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek, rüya sahibinin çevresindekilere yardım severliğine ve güzel ahlaklı olmasına delalet eder. Rüyada nar ağacı gören kimse, eli bol, yardım sever, zengin kişi olmasına işaret eder.

Rüyada Nar Ayıklamak

Rüyada nar ayıklamak, rüya sahibinin iş hayatında eline geçecek büyük bir şans olacağına delalet eder. Rüyada nar ayıklayan kimse, iş hayatında başarı elde edeceğine ve maddi anlamda feraha ereceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca