Rüyada “Namaz” Görmek

Namaz
Rüyada namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin, bütün dertlerinden kurtulacağına delalet eder. Rüyada namaz kılmak görmek, İmanı güçlü birine delalet eder.

Rüyada namaz kılmak görmek; Rüyada namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin, bütün dert ve kederlerinden kurtulacağına feraha ereceğine ve yeni bir iş hayatına başlayacağına delalet eder. Rüyada namaz kılmak görmek; Güçlü bir imana sahip olunacağına, ve hayatının geri kalan ömrünü hayır ve iyilikler ile geçireceğin de işaret etmektedir.
Cafer-i Sadık(ra) yedi türlü tabir edilir. Zafer, murada ermek, belalardan kurtulmak, yüksek mertebe, izzet ve şeref, sürur ve ferahlık, Emn ve eman.
İmam-ı Nablusi(ra) Rüyada namaz kıldığını görmek, hakkındaki yorumu ise şöyledir; Rüyada namaz kıldığını görmek, kişinin dünya ve ahiret hayatında büyük hayırlara ereceğine ve yüce mertebelere yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Namaz Kılmak ne demek?

Rüyada namaz kıldığını görmek; Rüyada namaz kılınması çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada namaz kıldığını görmek; Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yüksek kademelere erişeceğine ve üstüne vazife olan bir emri yerine getireceğine delalet eder. Rüyada namaz kılmak görmek; Rüyayı gören kişinin, korku ve endişelerden de emin olacağına delalet eder.
Rüyada sabah namazı kıldığını görmek; helal bol rızka, arzu ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder. Rüyada öğle namazı kıldığını görmek; vaktinin iyi geçeceğine, dileklerinin ve isteklerinin husulüne, hanedeki rızkının ve malının artmasına delalet eder. Rüyada ikindi namazı kıldığını görmek; Rüya sahibinin, meşakkat ve zorlu yollardan sonra feraha ereceğine ve muradına ereceğine delalet eder. Rüyada akşam namazı kıldığını görmek; Rüya sahibinin, ne isteği ve dileği var ise, hayır ve şer ona nail olacağına işaret eder.
Rüyada yatsı namazı kıldığını görmek; Rüya sahibinin, akrabaları ve düşmanları ile  iyi ve güzel anlaşacağına ve rüya sahibinin ferah ve sürur günlere ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Namaz Kılmak Neye İşarettir

Rüyada namaz kıldığını görmek neye işaret eder? Rüyada namaz kıldığını görmek, Rüya sahibinin dünyevi ve uhrevi islerinde başarıya ulaşacağına ve yakınları tarafından maddi manevi destek göreceğine delalet eder.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Rüyada cenaze namazı kılmak; Rüyada cenaze namazı kıldığını görmek, Rüya sahibinin cenaze namazı kılınan kişinin, şefaatine nail olacağı ve duasının kabul olacağına delalet eder. rüyada cenaze namazı kıldığını görmek, o kişi için çok dua etmeye ve tövbe edeceğine delalet eder.

Rüyada Tövbe Namazı Kılmak

Rüyada tövbe namazı kıldığını görmek; Rüya sahibinin, günahlarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada tövbe namazı kıldığını görmek, Hanedeki fakirliğin azalacağına, bol bereketli günler göreceğine delalet eder.

Rüyada Sarhoş Namaz Kılmak

Rüyada sarhoş olduğu halde namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin, bir olaya karışacağına ve bu olayda yalan yere şahitlik edeceğine delalet eder.

Rüyada Kuşluk Namazı Kılmak

Rüyada kuşluk namazı kıldığını görmek, Rüya sahibinin, çok sevineceği bir haberi almasına işaret eder. Rüyada teheccüt namazı kıldığını görmek; dert ve kedere boş yere yemin etmeye işaret eder

Rüyada Kaza Namazı Kılmak

Rüyada kaza namazı kıldığını görmek, Rüya sahibinin, borçlarını tez zamanda ödeyeceğine işaret eder. Rüyada kaza namazı kıldığını görmek, Rüya sahibinin işlemiş olduğu günahlara tövbe edeceğine ve kafir birinin müslüman olmasına, adağı var ise yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada Oturarak Namaz Kılmak

Rüyada oturarak namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin, acizliğine, korkaklığına ve hanesine girecek olan çok az rızka işaret eder. Rüyada oturarak namaz kıldığını görmek, Rüya sahibinin sağlık sorunları olacağına işaret eder.

Rüyada Teravih Namazı Kılmak

Rüyada teravih namazı kıldığını görmek; Rüya sahibinin, zor günleri geride bırakacağına, borçlu ise borçlarını kolay ödeyeceğine, ve Allah’ın hidayetine nail olmasına delalet eder.

Rüyada Yağmur Namazı Kılmak

Rüyada yağmur namazı kıldığını görmek; Rüya sahibinin korku dolu günler yaşayacağına delalet eder. Rüyada yağmur altında namaz kılmak;  pahalı hayat yaşayacağına, hanedeki geçim darlığınının sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Nafile Namaz Kılmak

Rüyada nafile namaz kıldığını görmek; Rüyayı gören kişi, fakir ise zengin olacağına ve hayırlı günler göreceğine işaret eder

Rüyada Teveccüh Namazı Kılmak

Rüyada teveccüh namazı kıldığını görmek; Rüyayı gören kimsenin, şan şeref ve izzet sahibi salih bir kul olacağına delalet eder.

Rüyada Cuma Namazı Kılmak

Rüyada Cuma namazı kılmak, çok hayırlı ve güzel işlere işaret eder. Kim ki rüyasında Cuma namazı kılmaya nail olursa eğer, o kişi hayırlı ve güzel haberler alır, bayramları ve mevsimleri görür, borcundan kurtulur ve hacca gider. Cuma namazı kılan kişi daima mutlu olacağı ve huzurla yaşayacağı bir ömür geçirir. Bu rüya bazen de ibadetleri tam ve güzel yapmaya, iç huzuruna, sıkıntılardan kurtulmaya, güzel bir ömre, kulluk derecesinin artmasına, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine yorulmakta dır.

Rüyada Bayram Namazı Kılmak

Rüyada bayram namazı kılmak; Rüya sahibinin, yakın zamanda alacağı mutlu habere ve hayırlı günlere delalet eder. Rüyada kurban bayramı namazı kıldığını görmek; Rüya sahibi eğer hastaysa hastalığından tez zamanda kurtulup şifa bulacağına ve adaklarının kabul olacağına, işaret eder. Rüyada bayram namazı kıldığını görmek; borçluysa borçlarına sadık olur ve rahatlıkla öder. Rüyada ramazan bayram namazı kıldığını görmek; Sıkıntılı ve zor günleri ardında bırakacağına ve rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Namazı Huşu İçinde Kılmak

Rüyasında namazı huşu içinde kıldığını görmek; Rüya sahibinin, gerçek hayatta ibadet ehli olmasına ve güzel ahlaklı bir kişi olacağına işaret eder. Bu rüya çoğu zamanda kişinin kulluk anlamında derecesinin yüksek olacağına dünya ve ahiret hayatının da güzel olacağına delalet eder. Rüyada namazı huşu içinde kıldığını görmek; Allah c.c katında ödüllendireceği anlamınada gelmektedir. Rüyada namazı huşu içinde kıldığını görmek; Rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekleşeceğine, Allah indinde salih bir kul olacağına delalet eder.

Rüyada Namaz Kılarken Ağlamak

Rüyada; Namaz kılarken ağladığını, görmek ne demek? Rüya sahibi, Rüyasında dünya işleri için göz yaşı döküyorsa dünya hayatının iyi olacağına işaret eder. Rüyada namaz kılarken ağladığını görmek; Rüya sahibinin arzu ettiği istediği ne varsa her şeyin verileceğine, ama ahiret dünyası ile ilgili eline hiç bir şey geçmeyeceğine de delalet eder.

Rüyada Cemaatle Namaz Kılmak

Rüyada cemaatle namaz kılmak; Rüya sahibi için çok hayırlı olan bir rüyadır. Rüyada cemaatle birlikte namaz kıldığını görmek; Kişinin kalabalık bir davete veya kalabalık bir haneye hüküm edeceğine ve bu ortamlarda kendisine çok iyi dostlar edineceğine delalet eder. Rüyada cemaatle namaz kıldığını görmek; Birlik ve beraberlik akrabaları ile çok iyi anlaşacağına da işaret eder.

Rüyada Camiide ve Mescitde Namaz Kılmak

Rüyada camide ve mescit de namaz kıldığını görmek; Bu rüya arzu ve istekleri çağrıştırmaktadır. Bu rüya sahibi; ibadetlerini eksiksiz yerine getiren ve büyük takva sahibi bir kimse olacağınada işaret etmektedir. Rüyada camide ve mescit de namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin, mutluluk ve saadet ile geçecek bir ömür yaşamasına da işaret eder. Rüyada cami avlusunda namaz kıldığını görmek; burada namaz kılmak rüya sahibinin, her anlamda huzurlu olacağına, dert, üzüntü, keder ne var ise hepsinden bir bir arınmaya delalet eder.

Rüyada Kâbe’de Namaz Kılmak

Rüyada Kâbe de namaz kıldığını görmek; Rüyayı gören kişi, Dünya ve ahiret yaşantısında, şan ve şeref dolu bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada kabe de namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin, çevresi tarafından çok sevilen, örnek alınan, çok gizli yeteneklere sahip bir insanada delalet eder. Rüyada kabe de namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin muradına ve isteklerine tez zamanda kavuşacağına ve dünya ahiret mutluluğuna nail olacağına delalet eder.

Rüyada Mescid-i Haram, Mescid-i Nebevi veya Mescid-i Aksa’da Namaz Kılmak

Rüyada Mescid-i Haram, Mescid-i Nebevi veya Mescid-i Aksa’da Namaz Kıldığını Görmek; Rüya sahibinin ecir ve sevabının bol olacağına, dualarının kabul olacağına, işlemiş olduğu günahlarının affedileceğine, ilim ve hikmete delalet eder.

Rüyada Rükû Ve Secde Etmek

Rüyada rüku ve secde ettiğini görmek; Hayırlara vesile olacak olan bu rüya, Rüya sahibinin kalbinden, aklından geçen ne var ise bir,bir gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada rüku ve secde ettiğini görmek; Rüya sahibinin kısmetinin artacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

Rüyada abdestsiz namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin içinde bulunduğu, bunalım halinden kurtulacağına işaret eder. Rüyada abdestsiz namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin maddi manevi sıkıntılar yaşayıp, bu zor günleri kolaylıkla geride bırakacağına delalet eder.

Rüyada Abdestli Namaz Kılmak

Rüyada abdestli namaz kılmak; Rüyayı gören kişinin, hangi isteği var ise o isteği çok kısa sürede yerine geleceğine işaret eder. Rüyada abdestli namaz kıldığını görmek; Bu rüya sahibinin istediği ve kalbinden geçen ne var ise hepsine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bütün Gece Namaz Kılmak

Rüyada bütün gece namaz kıldığını görmek; Rüyayı gören kişinin, dünya ve ahiret saadetine, dünya ve ahirette büyük hayıra ve güzellikler ile karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada Namaz Kılamamak Görmek

Rüyada namaz kılamadığını görmek; Hayırsız bir eşe ve hayırsız evlatlara işaret eder. Rüyada namaz kılamadığını görmek; Rüya sahibinin güçlükler ile savaşacağına ve bu zor günlerinde ağır yaralar alacağına delalet eder.

Rüyada Namazı Yanlış Kılmak

Rüyada namazı yanlış kıldığını görmek; Rüya sahibinin, hayatında giden olumsuzlukların ardı arkası kesilmediğine ve günah çukuruna düştüğüne işaret eder. Rüyada namazı yanlış kıldığını görmek, rüya sahibinin seyr-ü sefaya dalıp, ahiret hayatını unutup günahlar ile yaşadığı hayata delalet eder.

Rüyada Namaz Kılmaya Çalışmak

Rüyada namaz kılmaya çalıştığını görmek; Rüyada namaz kılmaya çalıştığını gören bir kimse, Maddi ve manevi huzursuzluklar yaşayacağı geçim darlığı çekeceğine işaret eder. Rüyada namaz kılmaya çalıştığını görmek, Rüyayı gören kişinin, dünya malına doyacağı ve ahiret hayatı için çabalayacağı, günlere delalet eder.

Rüyada Namaz Kılan Kadınlar Görmek

Rüyada namaz kılan kadınlar görmek, İffetine ve namusuna çok değer veren, Allah’ın yasakladığı şeylerden uzak duran bir kadına işaret eder. Rüyada namaz kılan kadınlar görmek, Eğer bu kadınların, kıyafetleri ve namaz kıldıkları örtü, seccade temiz ise ve güzel bir ortamda namaz kılıyorlar ise; Rüya sahibine sıkıntı veren tüm dertlerden kurtulacağına ve sağlık sorunlarının üstesinden gelip şifa bulacağına delalet eder.Rüyada namaz kılan kadın görmek ne demek?  Rüyada namaz kılan kadın görmek; Rüya sahibinin, hastalıklarından kurtulacağına borçlarını ödeyeceğine hanesine helal bol rızık ve bereket gireceğine delalet eder.

Rüyada Namaz Kılan Birini Görmek

Rüyada namaz kılan birini görmek, Rüya sahibinin, Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (sav) in, sünnetlerine nail olmaya delalet eder. Rüyada namaz kılan birini görmek; rüyayı gören kişinin sıkıntı ve dertlerinin azalmasına, sağlıklı, huzurlu, günler görmesine delalet eder.

Rüyada Namazı Bozmak

Rüyada namazı bozduğunu görmek; Rüya sahibi için, Hayıra ve güzelliğe delalet eden, bir rüyadır. Rüyada namazı bozduğunu gören kimse, Psikolojik sorunlarının artacağına ve geçmiş günlere dair, özlem ve hasretinin artacağına delalet eder.

Rüyada Ölen Birinin Namaz Kılması

Rüyada ölen birinin namaz kıldığını görmek; Rüyayı gören kişinin büyük sorunlar ile karşılaşacağına ve bu zorlukları aşarak istediği muradının ve dileklerinin yakın zamanda kabul olacağına delalet eder. Rüyada ölen birinin namaz kıldığını görmek; Rüya sahibinin çevresindeki kötü insanlar tarafından zarar verilmesine de işaret eder.

Rüyada Eşinin Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada eşinin namaz kıldığını görmek; Rüyayı gören kişinin, ferah dolu günlere ereceğine, hayırlı ameller işleyeceğine ve zengin bir kimse olacağına delalet eder. Rüyada eşiyle birlikte namaz kıldığını görmek; Çevresindeki düşmanlar in bir,bir eksileceğine akrabaları tarafından yüzünün güldürülmesine ve kuvvet sahibi biri olacağına delalet eder.

Rüyada Namaz Selamı Vermek

Rüyada namaz selamı verdiğini görmek; Rüya sahibinin içinde bulunduğu, üzüntü, keder ve sıkıntılarından kurtuluşa ereceğine işaret eder. Rüyada namaz selamı verdiğini görmek; o kişinin manevi hali sevgi ve aşk dolu muhabbete dönüşmesine delalet eder. Rüyada namazda, sağ tarafına selam verdiğini görmek; işlerinin iyi gideceğine bol rızık kazanacağına işaret eder. Rüyada sol tarafına selam verdiğini görmek ise; İş ve aile hayatında zorluklar ve meşakkatli günler göreceğine delalet eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca