Rüyada “Nakışçı” Görmek

Nakışçı
Rüyada nakış yapmak; Mutluluğa, zorluk çekmeden elde edilen paraya, servete sevince ve bazende evliliğe delalet eder. en güvenilir dini kaynaklardan öğrenin.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

Rüyada nakış yapan ve kumaşları nakışlayan nakışçı görmek; hileye işarettir. Taş nakışlayıcısını görürse; rüya gören kişinin cahilleri kandırmasına işarettir. Bakır nakışçısını görmek; düşmanlığa ve baş ağrılarına işarettir. Altın ve gümüş nakışlayıcısını görmek; bir hikmete ve bir işi gerektiği şekilde yapmaya işarettir.

Rüyada Nakış ipliği görmek

Nakışçıların kullandığı rüyada nakış ipliği görmek; kibirli ve gönül vermiş olan bayanları süsleyen bir kimse ile tabir edilebilir. Rüyada nakış iplikleri görmek, güzel görünen rengarenk renkli nakış iplikleri arasında en iyi şekilde tabir edilenlerden bazıları, beyaz, yeşil, kahve rengi, pembe, renkli ise selamete ermeye delalet eder.

Rüyada Nakış işlediğini görmek

Rüyasında kişinin nakış yapmaya çalıştığını yada rüyada nakış işlediğini görmek; Hilekar, bir şekilde insanları aldatan durum ile yorumlanır. Rüyada nakış işlemek, bir bayanın rüyasında nakış işlediğini görmesi eğer çeyizi için işliyorsa ve bekarsa kısa zamanda evleneceğine alamettir.

Rüyada Nakış yapmak

Rüyada nakış yapmak, nakış bilmediği halde nakış yaptığını görmek, istemeyerek ten veya haberi olmaksızın insanları aldatmaya teşvik edenlere müsaade etmeye üzerine düşen vazifesini boşlamaya bazı şeylere göz yummaya delalet eder.

Rüyada Nakış makinası görmek

Rüyada makinede nakış yapmak, Rüyada nakış makinası ile nakış yaptığını görmek; Bekar erkeğin bir nakışlı şeyler görmesi kısa zamanda evlenmeye; Nakış işleyen birini görmek sünnet-i Seniyeye uyan kimseye işaret etmektedir.

Rüyada Nakışlı perde görmek

Rüyada asılı güzel nakışlı perde görmek, işlerinizde başarıya ulaşmaya ve aşk hayatınızda büyük bir kayba da uğramaya  delalet edebilir. Bazı rüya yorumcularına göre; Rüyada nakışlı perde görmek şu şekilde yorumlanır. İyi bir yuvaya, hanede huzur duyacağı bir ortama ve bazende bir ayıbı gizlemesi gerektiğine açığa çıkarmaması gerektiğine, bildiği sırları ifşa etmemesi gerektiği ile rüyanız tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Aleyna Sargın dedi ki:

  Rüyamın kabakla bir alakası yok ama yazmak istedim. Rüyamda annemi vuran adamı gördüm evde tek başıma salonda uyuyordum balkondan ışık geldi gece uyandım, uyandığımda balkon kapısına uzanan el vardı ve kapı biraz açıktı, kapıyı kapatmaya çalıştım çünkü annemi vuran adam dışarıda namaz kılıyordu ve namazı bırakıp kapıyı kapatmamam için tuttu. Kapı açıldı ve bir anda rüzgarlar her yeri savuruyodu. Adama eğer namaz kılmıyor olsaydın seni çoktan öldürmüştüm dedim ve oda onu bilerek namaz kıldım dedi ve sonra evde babam ve annemi vuran adam sobayı yakıyorlardı, adam yemin ederek ve namaz kılarak annem ve babamı kendine güvendirmiş. Ama yalan söylüyor. Bu adam gerçekte annemin canına kast etmiş birisi bunun için bunu çok merak ettiğim için yazdım, lütfen yorumlayın lütfen

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada Anneninizi vuran adamı görmek, içten içe vicdan rahatsızlığına işarettir. Rüyada odanıza ışık gelmesi sorunlarınızın kolayca çözülmesine ve umduklarınıza kolayca kavuşmanıza işarettir.
   Rüyada balkon görmek neşe ve sevince güzel vakit geçirmeye işarettir. Bilinmeyen bir elin uzanması, bir miktar para harcamaya masrafa borca girmeye yorulur.

   Rüyanız hayrolsun tamimiyle hayırlı bir rüya sıkıntı yok, rüyanız için yanlış yere yorum yazdığınız için geniş kapsamlı yorumlayamıyorum. Lütfen rüyalarınızı alakalı sayfalara yazın veya Rüya yorumları sayfasına yazın.

 2. Aleyna Sargın dedi ki:

  Teşekkür ederiiim:)

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca