Rüyada “Mor Dudak” Görmek

Mor Dudak
Rüyada mor dudak görmek, renkli bir kişilik, yeni heyecanlar yaşamak anlamına gelir. Rüyada morarmış dudak görmek, eğlence veya düğüne katılmaktır.

Rüyada Mor Dudak Görmek

Rüyada mor dudak görmek iyi niyet ve temiz kalpli olmaya, hiç kimse hakkında kötü düşünmeyip, kötü niyet ve dilekte bulunmamaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada mor dudağı olduğunu görmek, sıkıntı ve dara düşmeye rivayet edilir. Rüyada morarmış dudak görmek, umutsuzluk ve üzüntü olarak yorumlanır. Rüyada moraran dudak görmek, gelecek olan bela ve musibetlerden uzak durmaya işarettir. Rüyada dudaklarını mos mor görmek, erkek için sıkıntıya düşmek veya hüzne tabir olunur. Rüyada dudaklarını mor renkte görmek seyahate çıkmak veya uzun yoldan bir ziyaretçisi geleceğinin işaretidir.

Rüyada mor dudak görmek, çekilen sıkıntı ve cefanın son bulması ile rahata ve feraha kavuşması ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada mor dudak boyası görmek, kıskançlık ve ihtirastır. Rüyada üst dudağın morardığını görmek, erkek için kendi ailesine yorumlanır. Rüyada mor dudak görmek, rüya sahibi için hayırlı evlatlarının olmasına tabir edilir. Rüyada mor dudak görmek bazı tabircilere göre, elem ve tasaya yada kuşkulanmak, şüphe duymak ile tabir edilir, bu rüyayı gören kimse bir kişi hakkında tereddüt yaşar.

Rüyada Mor Erkek Dudağı Görmek

Rüyada mor erkek dudağı görmek, işleri ilgili bir sıkıntı yaşamaya zorluğu ve dara düşmesine rivayet edilir. Rüyada morarmış erkek dudağı, her türlü aksilik, bela ve musibetleri üzerine çeken kimse olması anlamına gelir.

Rüyada Dudaklarının Morardığını Görmek

Rüyada dudaklarının morardığını görmek, canı sıkıcı ve üzücü olaylar yaşaması, zor bir dönem geçirecek olma ile yorumlanır. Rüyada dudakların morarması, korku, endişe, gam, keder ve sıkıntı ile tabir edilir.

Rüyada Birinin Dudaklarının Morardığını Görmek

Rüyada birinin dudaklarının morardığını görmek, rüyayı gören kişi kadın ise, kısa zamanda başarılı işler yapmaya ve mertebe sahibi olmaya delalet eder. Rüyada birinin dudaklarının morarması, sağlık sorunlarının bitmesine, borçlarından ise kurtulmaya işarettir.

Rüyada Morarmış Dudak Görmek

Rüyada morarmış dudak görmek, İslami tabirlere göre renkli kişiliğe sahip kimseyi temsil eder, bazılarına göre eğlence ve sefasına düşkün kimseye işaret ettiği söylenmiştir. Rüyada mor dudak görmek, erkek ve kadın için her zaman hayırlı, müjdeli haber ile yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca