Rüyada “Mısır” Görmek

Mısır
Rüya sahibinin, bir süre durgun olan işlerinin açılacağına ve hanesine bol kazanç gireceğine bol bereketli bir döneme gireceğine işaret eder. Bolluk ve bereket demektir.

Rüyada mısır görmek; Rüya sahibinin, bir süre durgun olan işlerinin açılacağına ve hanesine bol kazanç getireceğine işaret eder. Rüyada mısır görmek; Rüyayı gören kişinin iş hayatında çok hareketli bol bereketli bir döneme gireceğine de delalet eder. Rüyada mısır tarlasında, mısır topladığını görmek; ise işlerinin bir anda artacağına, haneye helal bolluk ve bereketli kazanç geleceğine ve şansının yanında olacağına, parayla beraber gelen mutluluğa delalet eder.

Rüyada Mısır Görmek ne demek?

Rüyada mısır yediğini görmek, bol helal rızka, işlerde elde edilecek olan yüksek başarıya, mal ve menfaate delalet eder. Rüyada mısır koçanı görmek; Rüya sahibinin, eline geçecek olan çok yüklü miktarda paraya veya bir kese altına delalet eder.

Rüyada Haşlanmış ve Közlenmiş Mısır Görmek

Rüyada haşlanmış ve közlenmiş mısır görmek; Mısırın çiğ görülme halinden çok daha hayırlıdır. Mısırın tazesi suhulet ile ele geçecek olan mal ve mülke delalet eder.

Rüyada İnsanların Mısır Topladığını Görmek

Rüyada insanların tarlada mısır topladığını görmek; Haneden veya yakın arkadaş çevrenizden birinin, elde edeceği başarıya ve bu başarı karşısında sizin çok sevineceğinize delalet eder.
Rüyada yeşil mısır toplamak;Şansın, paranın ve mutluluğun habercisi olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Mısır Ayıklamak

Rüyada mısır ayıkladığını görmek; Rüya sahibinin, ince eleyerek sık dokuyarak elde edeceği maddi kazanca işaret eder. Rüyada kuru mısır görmek; Rüya sahibinin, elindeki iş imkanlarını değerlendiremediği takdirde kaybedeceğine ve maddi zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Mısır Ağacı Görmek

Rüyada mısır ağacı görmek; Rüyada mısır ağacından, mısır topladığını görmek; Rüyayı gören kişinin bol kısmetli kişi olacağına işaret eder. Rüyada mor ve mavi mısır görmek ve mısır ağacından mısır topladığını görmek, rüyayı gören kişinin hanesine bol bereket ve helal rızık gireceğine delalet eder.

Rüyada Mısır Ekmeği Pişirmek

Rüyada mısır ekmeği pişirdiğini görmek, Rüya sahibinin güçlü, kudretli, heybetli ve azim sahibi olmasına işaret eder. Rüyada mısır ekmeği yediğini görmek; hayatta aşamayacağı hiçbir engel olmayacağı ve hepsinin üstesinden geleceği anlamına delalet eder.

Rüyada Mısır Ekmek

Rüyada mısır ektiğini görmek; aynı zamanda rüyada mısır fidesi ektiğini görmek, Rüya sahibinin, rızık mücadelesinin hayır ile son bulacağı anlamınada gelmektedir. Rüyada mısır fidesi görmek; Rüya sahibinin, elde edeceği büyük bir başarıya ve ticarette yüksek mertebeye erişmesine delalet eder.

Rüyada Mısır Hasadı Görmek

Rüyada mısır hasadı görmek; Kişinin büyük uğraşlar sonrasında, emeğinin karşılığını alacağına işaret eder. Rüyada mısır hasadı yaptığını görmek; Rüya sahibinin, hanesinde çok hayırlı bolluk ve berekete nail olacağına da delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca