Rüyada “Mezarlıkta Dua Etmek” Görmek

Mezarlıkta Dua Etmek
Rüyada mezarlıkta dua etmek, dinin güzelliğine ve imanın artmasına işarettir. Rüyada mezar başında dua etmek, vefat etmiş yakınları için hayır işlemektir.

Rüyada Mezarlıkta Dua Etmek

Rüyada mezarlıkta dua etmek, yaşadığı her şeyden ders çıkarmaya, yapılan yanlış ve hataları tekrar yapmamak ile tabir edilir. Rüyada mezarlıkta ağlayarak dua ettiğini görmek, korku ve endişelerden emin olmak ve istediğini kolayca elde etmektir. Rüyada mezarlıkta tanımadığı birine dua etmek, hayır ve sevap yapması anlamına gelir. Rüyada gece mezarlıkta dua etmek, refaha ve aydınlığa kavuşmadır. Rüyada mezarlıkta dua etmek, sevdiği ve yakın gördüğünüz kimseler için hayırda bulunmaya, vefat etmiş yakınlarınız için hayırda bulunmaya yorumlanır. Rüyada annenin mezarı kabri başında dua etmek, muradının kabulüne, dua okumak başarıya, işarettir. Rüyada babanın mezarı kabri başında dua etmek bol hayra, kabri başında dua okumak kısmet ve sevinç ile yorumlanır.

Rüyada mezarlıkta dua etmek, ilim irfan sahibi olmaya, dinine bağlı bir birey olma ile yorumlanmaktadır. Rüyada mezarlıkta dua eden kimse görmek, kalabalık bir toplulukta bulunma ile yorumlanır. Rüyada mezarlıkta dua edenleri görmek, hayırlı olacak haberlerin habercisidir. Rüyada mezar başında dua etmek, eğer tanıdığı birinin mezarı ise onun adına rahmet ve mağfiret için dua etmeye ve hayır işlemek için çalışmaya delalet eder. Rüyada mezar başında kuran okumak, iki şekilde tabir edilir, bol hayır ve hasenat sahibi kimseler ile birlikte oturup kalmaktır. Rüyada vefat etmiş biri için dua okumak, kişiyi tanıyorsanız o kimse adına yapmak isteyeceğiniz hayırlara ve sadakalara tabir edilir.

Rüyada Mezar Başında Dua Etmek

Rüyada mezar başında dua etmek, hayırlı işlere ve bol ganimete tabir edilir. Rüyada mezarlıkta bir mezar başına geçip dua etmek, büyük mükafatlara yorumlanır. Rüyada mezarlıkta dua etmek, hayırlı kısmetler ve büyük menfaatlere kavuşmak ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Mezar Başında Kuran Okumak

Rüyada mezar başında kuran okumak, hayır ve refah bir geçim habercisidir. Rüyada mezarlıkta dua edenleri görmek, dinin güzelliğine ve akıbetin hayrına ve isteklerinin nailine işaret eder.

Rüyada Mezarlıkta Dua Ettiğini görmek

Rüyada mezarlıkta dua ettiğini görmek, yardıma ihtiyacı olan herkesin, her koşulda yardıma koşması anlamına gelir. Rüyada mezarlıkta dua etmek, sürekli problemler yaşadığı işinde, sonunda yolunda gidecek olmasına ve refaha kavuşmasına rivayet edilir.

Rüyada Birinin Mezarlıkta Dua Ettiğini görmek

Rüyada birinin mezarlıkta dua ettiğini görmek, zor bir dönemde olmasına ve en yakın dostundan yardım isteyecek olması anlamına gelir. Rüyada birine mezarlıkta dua etmek, ailesinin yardımı ile yaşadığı her problemi atlatacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Gece Mezarlıkta Dua Etmek

Rüyada gece mezarlıkta dua etmek, korkularının ve endişelerinin yersiz olduğuna, arzu edilen şeylerin olup, muradına kavuşmasına tabir edilir. Rüyada gece mezarlıkta dua ettiğini görmek, büyük karlı işler yapmaya, kazanılan mal ve mülk olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Mezarlıktan Geçerken Dua Etmek

Rüyada mezarlıktan geçerken dua Etmek, günah işlemeyen, ibadetlerini yerine getiren, Allahın katında makbul olan kimse ile rivayet edilir.Rüyada mezarlıktan geçerken dua ettiğini görmek, iman kuvvetliliği ve kazanılan başarı ve zaferdir. Rüyada mezarlıkta dua etmek, büyük kısmet ve hayır ile tabir edilir, geçerken dua ettiğini görmekte aynı şekilde yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Gönül eray dedi ki:

    Iyı günlwr ben 8 ay önce babamı ve babamdan 40 gün sonra dedemi kaybettim.onları kaybetttikten sonra cenazeler görüyorum.en son gördügüm rüyamda babam tekrar vefat etmiş bende aglıyorum.sonra onun kabrini görüyorum ne anlama gelıyo acaba

  2. Ersin dedi ki:

    Dun gece ruyamda mezarliga gitmistimm. Mezarlikta aglyarak allaha c.c dua edyordumm orda tanidik biri daha var gitmemi istedi ben halen aglayarak dua edip allahtan beni affetmesini. Isteyerekk agliyordum.bu ne anlamina geliyor rica. Etsemm yorumlarmisiniz

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca