Rüyada “Merdivenden Düşmek” Görmek

Merdivenden Düşmek
Rüyada merdivenden düşmek maddi kazancının düşmesine işarettir. Rüyada merdivenden yuvarlanmak bir konu hakkında yanlış karar vermeye işarettir.

Rüyada Merdivenden Düşmek

Rüyada merdivenden düşmek iş yaşamından büyük sıkıntılar yaşamaya ve bulunduğu mevkiyi kaybetmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yürüyen merdivenden düşmek maddi ve manevi sıkıntılar yaşayıp bir süre sonra alacağınız kararlar ile kurtulmaya işarettir. Rüyada merdivenden düştüğünü görmek, zor günler geçirecek olmaya ve maddi sıkıntılarının artması ile rivayet edilir. Rüyada kızının  merdivenden düştüğünü görmek, dert, keder ve sıkıntı yaşamaya tabir edilir. Rüyada bebeğin merdivenden düştüğünü görmek, aile içinde bazı ufak tefek sıkıntılar yaşamaya yorumlanmaktadır. Rüyada merdivenden düşmek, iş hayatında şansızlıklara yaşamaya ve bundan ötürü sıkıntı içinde olma anlamına gelir.

Rüyada merdivenden düşmek, bulunduğu mevkiyi ve konumu çekemeyen kimselere tarafından ayağının kaydırılmak istenmesine delalet eder. Rüyada çocuğunun merdivenden düştüğünü görmek, eğitim ve öğretim hayatında başarısızlıklar yaşamasına işarettir. Rüyada çocuğun merdivenden düştüğünü görmek, bazı tatsız ve sevimsiz olayların yaşanmasına tabir edilir. Rüyada merdivenden düşmek, sağlık sorunu yaşamaya ve bundan dolayı üzülmeye rivayet edilir.

Rüyada Merdiven Boşluğuna Düşmek

Rüyada merdiven boşluğuna düşmek, aile içinde yaşanan bazı problemlerden dolayı kafasının karışık olmasına tabir edilir. Rüyada merdiven boşluğuna düştüğünü görmek, sıkıntılarının devam etmesi ile işinde başarısız olmaya yada işinden olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Merdivenden Düşen Birini Görmek

Rüyada merdiven düşen birini görmek, bir akrabasının yada sevdiği kişinin maddi olarak sıkıntıda olmasına ve ona destek olası anlamına gelir. Rüyada merdivenden düşen birini görmek, zor durumda olan arkadaşına yardım ederek sorunlarından kurtulmasına tabir edilir.

Rüyada Tahta Merdivenden Düşmek

Rüyada tahta merdivenden düşmek, rüya sahibinin başarısızlık ile sonuçlanan işlerinden sonra iflas etmesine tabir edilir. Rüyada tahta merdivenden düştüğünü görmek, iş hayatındaki şansızlığı yüzünden ailesi ile çatışma içinde olup huzursuz olmaya rivayet edilir.

Rüyada Uzun Merdiven Düşmek

Rüyada uzun merdiven düşmek, elde ettiği başarıyı ve zenginliği bir anda kaybetmeye ve dara düşmeye tabir edilir. Rüyada uzun merdivenden düştüğünü görmek, eşi ile iş konusu yüzünden tartışmaya girmeye ve sıkıntılı bir dönem geçirmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Yürüyen Merdivenden Düşmek

Rüyada yürüyen merdivenden düşmek, zorlu ve meşakkatli olacak bir işte başarıya kavuşmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yürüyen merdivenden düştüğünü görmek, geçim sıkıntısından kurtulmaya ve güzel bir hayat yaşama ile yorumlanır.

Rüyada Demir Merdivenden Düşmek

Rüyada demir merdivenden düşmek, özel hayatında umutsuzluğa kapılmaya ve aradığı ruh eşini bulamaması ile rivayet edilir. Rüyada demir merdivenden düştüğünü görmek, ailesi ile bazı sorunlar yaşayarak sıkıntılı günler geçirmesi anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca