Rüyada “Meczup” Görmek

Meczup
Rüyada Meczup Görmek; erkek için para kazanmaya, Kadın için eğer bekarsa evlenmeye işaret eder. Rüyada Meczup görmek ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA MECZUP: Kendini rüyada meczup görmek, sıkıntıya düşmeye, sıkıntıda ve düşüncede olan bir kimse bu rüyayı görse dertlerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Meczup Erkek Görmek

Rüyada Meczup Erkek Görmek; dertlerinden kurtulmaya ve sıkıntılarından feraha kavuşmaya, beklediği bir olayın hayır ile neticelenmesine tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Meczup Kadın Görmek

Rüyada Meczup Kadın Görmek; bir konuda belge getirdiğini gören kimse, bir insanla mahkemelik olur. Meczup rüyası aslında sıkıntılardan kurtulmak ile tabir edilir.

Rüyada Saf Birini Görmek

Rüyada Saf Birini görmek; bu rüyayı gören kişi için şöyle denilmiştir. Bazı Sadık arkadaşları kendisine düşmanlık eder demişlerdir.

Rüyada Deli Birini Görmek

Rüyada deli olduğunu görmek, faizden haram para kazanmaya yorumlanıp tabir edilir. Rüyada Deli Görmek; Cinnetten sar’aya tutulup aklını kaybeden ve kendini bilmez olan bir belaya uğrar, ya sihre tutulur, ya malı yağma olunur, herhalde bir büyük bir felakete düşer.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca