Rüyada “Mayıs Böceği” Görmek

Mayıs Böceği
Rüyada mayıs böceği görmek, Hayırsız inatçı bir kadın ile tabir olunur ve haram mal sahibi olan bir düşmanla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada mayıs böceği görmek, Hayırsız inatçı bir kadın ile tabir olunur ve haram mal sahibi olan bir düşmanla karşılaşacağına delalet eder. Rüyada görülen mayıs böceği hayırsız zevce ilede tabir olunur.Rüyada mayıs böceği görmek diyanet, Imam-ı Nablusi(ra) Demiştir ki, Rüyada görülen mayıs böceği, gazap lık ve çoluk çocuğunun nafakasını sıkan kimseye işaret eder. Rüyada mayıs böceğinin erkeğini görmek, şerli bir hizmetçiye işaret eder. rüyada dişi mayıs böceği görmek, lohusa kadının ölümüne delalet eder.

Rüyada Mayıs Böceği Görmek ne demek?

Rüyada görülen mayıs böceği, hayırsız, kötü kalpli, merhametsiz ve inatçı kadına işaret eder. rüyada mayıs böceğiyle karşılaşan bir kimse inatçı bir kadınla birliktelik yaşayacağına ve bu birliktelik sonucunda çok üzüleceğine delalet eder. Rüyada mayıs böceği gören kişi, iş hayatında haram mal sahibi bir insanla iş birliği yapacağına ve elindeki maddi değerlerin hepsini kaybedeceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca