Rüyada “Macun” Görmek

Macun
Rüyada Macun Görmek, Macun yediğini görmek kişinin neslinin, kuşakların çoğalacağına işaret eder. Rüyada macun görmek, Hastalıklardan kurtulacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada şekerli macun görmek veya yemek rüya görenin hasta ise şifa bulacağına ve soyunun, çoluk çocuğunun çok olacağına işarettir.

Rüyada Macun Şekeri

Rüyada mesire alanında macun şekeri görmesi ve bu şekerden yediğini görmek; Hastaysa kişi hastalıklarından kolayca kurtulacağına ve şifa bulacağına, mesire alanında elinde macun şekeri yediğini görse bir toplum içinde iyi bir kişilik olarak tanınması ile tabir edilir. Rüyada macun şekeri görmek hayırlıdır, bereketin habercisi şifanın eve ocağa düşeceğinin habercisidir.

Rüyada Macun Yapmak

Rüyada evinde veya bir mekanda macun yapmak ve macun yapmakla uğraştığını görmek, kendi elleriyle insanlara faydalı yardımlarda bulunacağına delalet eder. Rüyada macun yapmak bazende iyi bir iş kurmaya bu işten kazanılacak bolca mala hayır ile nail olmaya rüyanız yorumlanır.

Rüyada mesir macunu görmek

Rüyada bir yerde mesir macunu görmek veya kendisine mesir macunu ikram edildiğini görmesi; Dünya nimetine, bol rızka ve neslin kalabalık olacağına işaret eder. Rüyada bir kimsenin mesir macunu yediğini görmesi, hastalıktan kurtulmaya ve şifa bulcağına, kolay ve huzurlu bol geçime sağlıklı bir hayata, bazende müjdeli bir habere işitmeye de işaret eder.

Rüyada Macun Yediğini görmek

Rüyada Macun yemek, Mesir macunu yada özel hazırlanmış herhangi güzel lezzetli tatlı macunlar yediğini görmek, kişinin neslinin, kuşak kuşak artmasına ve çoğalacağına işaret eder. Rüyada macun yemek, Hastalıklardan kurtulacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. ELİF Kardelen dedi ki:

  Rüyamda bir saksıda menekşe gördüm

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyanızı yanlış bölüme yazmışsınız. Lütfen Rüya yorumları sayfasına yazın yorumlayalım.

 2. zeynepelif dedi ki:

  yüksek bir damdayım aşagı düşecegim diye korkuyorum ve aglıyorum sonra annem geliyor bene ona dayanıp aşagı iniyorum aşagıda ekmek pişiriyorlar.sonra bir sınıfta tersilik ögreniyorum sanki bir gömlek makas ile kesiyorum.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca