Rüyada “Lokum” Görmek

Lokum
Rüyada lokum görmek, Kişinin yakın zaman içinde alacağı haberle yüzünün güleceğine ve yaşamını olumlu yönde değiştirecek olan haberler duyacağına işaret eder.

Rüyada lokum görmek; Rüyada lokum gören kişinin, yakın zaman içinde alacağı haber ile yüzünün güleceğine işaret eder. Rüyada lokum görmek; Bu rüya sahibi, yaşamını olumlu yönde değişmesinde baş rol oynayan şeyler duyacak ve öğrenecektir. Rüyada kutu içinde lokum görmek; hayattaki mutluluğuna ve yaşantısının hayır ve güzellikler ile dolacağına işaret eder. Rüyada hediye kutusunun içinde lokum gören kişi, hayatı boyunca sağlıklı ve maneviyatı kuvvetli biri olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada beyaz lokum yediğini görmek; Rüya sahibi, insanlara yardımcı ve destek olmak onları mutlu etmek için çabalayacağına delalet eder.

Rüyada Lokum Görmek ne demek?

Rüyada lokum yemek; Hayır ile yorumlanmaz, Rüyada lokum yediğini gören kişinin, alacağı üzücü haberler ile sarsılacağına işaret eder. canı sıkılacaktır. Rüyada görülen okum eğer sade değil ise bu da rüyayı gören kişinin, ailesi ve sevdikleri hakkında, etrafta dolaşan dedikodunun kulağına gelmesine ve canının çok sıkılacağına işaret eder.
Imam-ı Nablusi(ra) Demiştir ki; Rüyada lokum dağıttığını görmek; Rüya sahibinin hanesine hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada Lokum Almak

Rüyada lokum aldığını görmek; Hayırlı bir rüya olarak yorumlanır, hanedeki keyife, mutluluğa, afiyet ve sağlığa, mutluluk ve huzura, bolluk ve berekete, şan ve şerefe delalet eder.
Rüyada fıstıklı, cevizli lokum görmek; rüyayı gören kişinin, hayatında herşey olumlu gider ve hiç bir aksaklıklar yaşamaz, Rüyada güllü lokum yemek; Rüya sahibinin gönülden istediği herşeye kavuşacağına varlıklı ve mutlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yediğini görmek; Rüya sahibinin duymak istediği ve beklediği güzel haberleri alacağına işaret eder. Rüyada fındıklı lokum yemek; bu rüyayı gören kimse, uzun zamandır duymak istediği ve beklediği haberleri alıp onu dünyanın en güzel insanıymış gibi hissettirecek olan müjdeli haberlere işaret eder.

Rüyada Lokum İkram Etmek

Rüyada lokum ikram ettiğini görmek; Rüya sahibinin zorda olan kişiye maddi manevi yardımda bulunacağına işaret eder. Rüyada kendisine lokum ikram edildiğini görmesi; Rüya sahibinin yaşamış olduğu psikolojik sorunlarının bir yakınının manevi desteği ile üstesinden geleceğine ve rüya sahibine güç moral vereceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca