Rüyada “Limon” Görmek

Limon
Etrafında seni kıskanan ve çekemeyen insanların var olduğuna işarettir. Rüyada limon görmek, Rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayal kırıklığı yaşayacağınada delalet eder.

Rüyada limon görmek; Rüyayı gören kişinin etrafında, onu kıskanan ve çekemeyen insanların var olduğuna işaret eder. Rüyada limon görmek, Rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayal kırıklığı yaşayacağına da delalet eder. Rüyada limon görmek; Rüya sahibi, rüyada sarı limon gördüyse eğer; hastalanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Limon Görmek ne demek?

Rüyada limon görmek ne demek; Rüyada limon görmek, farklı rüya alimleri tarafından çeşitli yorumlarda tabir edilmektedir. Imam-i Nablusi(ra) göre; Rüyada limon görmek mevsimli yada mevsimsiz, sarı renkli olmasından dolayı, hastalığa işaret edeceğini söylemiştir.

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek görmek; rüyayı gören kişinin, iş ve özel hayatındaki karışıklıklara işaret eder. Rüyada limon yediğini görmek; Renginin sarı ve limonun ekşi olmasından dolayı hayır ile yorumlanmaz. Rüyada limon yediğini görmek; Sarı renk rüyalarda genel olarak, hastalıklara üzüntüye ve kedere yorumlanır. Rüyada limon yemek görmek, bu nedenle her alim tarafından kaza bela ve musibete delalet eder. Rüyada limon yemek görmek; Rüya sahibi çok kısa zaman zarfı içersinde, hastalanıp yataklara düşeceğine ve ölümcül bir kaza atlatacağına delalet eder.

Rüyada Limon Toplamak

Rüyada limon toplamak görmek; Rüya sahibinin, başına talih kuşu konacağına işarettir. Rüyada limon topladığını görmek; O kişinin kısmetinin açılacağına rızkının genişleyeceğine ve büyük bir kısmete nail olacağına da delalet eder. Rüyada limon ağacından limon topladığını görmek; Rüya sahibinin, uzun süredir üzerinde durduğu ve takipçisi olduğu ticari bir işten, çok hayırlı haberler alacağına delalet eder. Rüyada limon ağacı görmek; Rüya sahibinin, şans ve kısmet kapısının sonsuza kadar açılacağına delalet eder.

Rüyada Limon Kesmek

Rüyada limon kesmek görmek; Rüyada limon kestiğini görmek, hane içinden birini yada akrabalarından birini gurbete yolcu edeceğine işaret eder. Rüyada limon kesip yemek; Bazı rüya alimlerine göre, makam ve yüceliğe delalet eder.

Rüyada Limon Sıkmak

Rüyada limon sıkmak; Rüya sahibinin, çekeceği veya çekmiş olduğu zorlukların ardından sefa süreceğine işaret etmektedir. Rüyada limon sıktığını görmek; yaşamış olduğu zorlukların üstesinden gelip, özlediği huzurlu ve ferah günlere delalet eder. Rüyada limon sıktığını görmek, rüyada limon suyunu içtiğini görmek; Rüya sahibinin çektiği cefa dan sonra hak ettiği huzura ve barışa işartet eder. Rüyada limon sıktığını görmek; Maddi manevi huzura bolluk ve berekete nail olacağınada delalet eder. Rüyada limon görmek ve rüyada limon sıktığını görmek; orta yaşllarda saf, temiz, efendi bir kişiyle, tanışmasına işaret eder.

Rüyada Limon Ekmek

Rüyada limon ekmek görmek; Rüya sahibinin, dünya ve ahiret hayatında, murad ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder. Rüyada bahçeye limon ektiğini görmek; Düşmanlarınız ile aranızdaki olan husumetlere karşı başarı elde edeceğinize işaret eder. Rüyada limon ektiğini görmek; Olumsuz olarak da yorumlanmaktadır, rızkın azalacağına,  huzurun kaçacağına, ve iki yüzlü bir dost bir tanıdığa işaret etmektedir.

Rüyada Limon Emmek

Rüyada limon emmek görmek; Rüya sahibinin, zor uğraşlar sonucu elde ederek kazandığı mal ve mülkün, hayırsız bir insan tarafından hibe delalet eder.

Rüyada Limon Çekirdeği Görmek

Rüyada limon çekirdeği görmek; Rüya sahibinin manevi bunalımda olduğu bugünlerde, sorunlarının  üstesinden geleceğine işaret eder. Rüyada limonata görmek; Rüya sahibinin, ferahlık ve esenlik dolu günlere özlem duyduğuna ve çok yakın zamanda bol hayırlı rızık ile eski günlerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Tatlı Limon Yemek

Rüyada tatlı limon yemek görmek; Rüyada tatlı limon yediğini görmek; Rüyayı gören kişinin, hayatında alt üst olan şeylerin, tekrar yoluna gireceğine işaret eder. rüyada tatlı limon yediğini görmek; Rüya sahibinin, düzenli bir hayat kuracağına ve ailesinde hasta olan biri varsa eğer o kişinin iyileşme aşamasına geleceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Limon Görmek

Rüyada yeşil limon görmek, Rüya sahibinin, hanesinde yada yakın çevresindeki birine üzüleceğine ve kedere işaret eder.

Rüyada Limon Rendelemek

Rüyada limon rendelemek görmek; Rüyayı gören kişinin, hayatındaki zor ve çetin işlerinin kolaylaşmasına işaret eder.  Rüyada limon rendelediğini görmek; Çekmiş olduğu, zorlukların ardından feraha ereceğine ve üzüntüden kurtulup çok sevineceği bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Limon Reçeli Görmek

Rüyada limon reçeli görmek; Rüyayı gören kimsenin, bulunmuş olduğu makamı veya haneyi terk edeceğine ve hayatını başka bir şehir de yada başka bir malik de geçireceğine işaret eder. Rüyada limon reçeli yediğini görmek; Bazı rüya alimlerine göre, çevrenizdeki bir kişi tarafından kandırılıp ticarete atılıp dolandırılacağınız anlamına işaret eder.

Rüyada Limon Tuzu Görmek

Rüyada limon tuzu görmek; Rüyayı gören kimsenin, sözünün eri olacağına büyük kısmete ve güzel uğraşlar sonucunda dostları ile ticarete atılacağına işaret eder. Rüyada limon tuzu görmek ne demek? Rüyada limon tuzu görmek; maddi ve manevi sıkıntılardan tez zamanda kurtulup feraha çıkmaya delalet eder. Rüyada limon tuzu görmek; İmam-ı Nablusi;(ra) Kişinin rüyada, limon tuzu görmesi, çekeceği zahmetler sonrasında elde edeceği hayıra, ve uzun bekleyişin ardından umduğu maddi kazanca delalet eder.

Rüyada Çürük Limon Görmek

Rüyada çürük limon görmek; Rüya sahibinin, kısa zaman içinde maddi sıkıntıya düşeceğine ve hanede finansal sorunlar yaşayacağına delalet eder. Rüyada çürük limon görmek; Yaşadığı bu zor günleri atlatacağına huzura esenliğe ereceğine de işaret eder.

Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek; Rüya sahibine bir haberci olarak gösterilen bu rüyanın yorumu, hayırlı çocuklar ve  büyük kısmet veya bol rızık olarak tabir olunur. Rüyada limonata içtiğini görmek; rüyayı gören kişi bekar ise, hayırlı bir kısmete nail olacaktır. Rüyada limonata içtiğini görmek, Rüya sahibi evli ise hayırlı bir evlada sahip olacaktır.

Rüyada Limonlu Pasta Görmek

Rüyada limonlu pasta görmek; Rüyayı gören kişinin, geleceğe yönelik genç yaşında yapacağı yatırıma tabir olunur. Rüyada limonlu pasta yapmak; genç yaşta yatırım yapacağına ve ilerleyen yaşlarında bir ticarethane açacağınada delalet eder. Rüyada limonlu pasta yediğini görmek; Rüya sahibinin, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşayacağına ve geçim derdi çekmeyeceğinede delalet eder. Rüyada limonlu kek görmek; yakın zamanda hayatındaki insanla evleneceğine,  ve mutlu mesut bir yuva kuracaklarına delalet eder.

Rüyada Olmamış Ham Limon Görmek

Rüyada olgunlaşmamış ham limon görmek; Rüya sahibinin, bu yaşına kadar çektiği cefalar ve çileler ile dolu olan dünyasına son vereceğine işaret etmektedir, Rüyada olmamış ham limon görmek kişinin, çektiği çileler ve katlandığı meziyetler ardından gelecek olan güzel günlere yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Satmak

Rüyasında limon satmak görmek; Bu rüya sahibinin, iyi huylu ve çok narin karaktere sahip olduğuna işaret eder. Rüyada limon sattığını görmek; Rüya sahibinin, bağışıklığının yetersiz olduğunu çok sık zamanlar içinde hastalandığını, ve çok sık sağlık problemleri yaşadığına delalet eder. Rüyada limon satın almak; Rüya sahibinin, sağlıkdan yana çok çektiğine ve bir gün 1 hafta hasta geçireceğine işaret eder.

Rüyada Limon Dilimlemek

Rüyada limon dilimlemek görmek; Rüyayı gören kişinin, yakın çevresine ve muhtaç olan kişilere yardım edeceğine ve onların duasını alacağına tabir olunur. Rüyada limon dilimlediğini görmek; Rüyayı gören kişinin, safiyane ve çok temiz iyi niyetiyle, muhtaç kişilere sadaka vereceğine de delalet eder. Rüyada limon dilimi görmek; Rüya sahibinin, iylik yolunda malını, mülkünü ve birikimini bu yolda harcayacağına delalet eder.

Rüyada Limon Fidanı Dikmek

Rüyada limon fidanı dikmek; Kişinin zorluklara göğüs gereceğine ve bu zaman zarfı içerisinde pişeceği ve Allah’ın imtihanlarına mensup olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada limon fidesi dikmek; Kişinin zorlu yollardan elde edeceği bol helal kazanca nail olacağına delalet eder.

Rüyada Limonlu Lokum Görmek

Rüyada limonlu lokum görmek; Rüyayı gören kişinin, tez zamanda alacağı müjdeli haber ile yüzünün güleceğine ve çok hayırlı bir haber duyarak ticarette bir adım daha atacağına delalet eder. Rüyada limonlu lokum yediğini görmek; O kişi hayatını, olumlu yönde değiştirmek için yeni yollara adım atacak ve bu yolda muvaffak olacağına da işaret edilir. Rüyada limonlu lokum ikram etmek; Kutu içerisinde ise eğer, hayattaki her şeyin istediği gibi gitmesine ve olumlu yönde ilerleyeceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca