Rüyada “Lağım Faresi” Görmek

Lağım Faresi
Rüyada lağım faresi görmek, kötü kalpli kişi ile tanışacağına delalet eder. Rüyada lağım faresi görmek, iş çevrileceğine ve zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada Lağım faresi görmek, çevresindekilere karşı kötülükler düşünen ve arkasından kuyusunu kazan kişiye delalet eder. Rüyada lağım faresi gören kimse, kısa süredir hane içine girip çıkan ve asıl yüzünü saklayan düzenbaz bir kişiye işaret eder. İslami yorumu, rüya sahibinin kötü huylu bir eşe sahip olacağına veya kötü kalpli bir kişinin size görücü geleceğine rivayet eder. Dini ve Diyanet yorumu, rüya sahibi sağlık problemleri yaşayacağına ve hanesinde huzursuzluk olacağı anlamına gelir.

Rüyada lağım faresi görmek hakkında, Cabir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki; rüya sahibinin rızkının ve bereketinin artmasına rivayet eder. Rüyada lağım faresi görmek bazı yorumculara göre, rüya sahibinin olumsuz kötülükler ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyada lağım faresi görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta kötü kalpli bir kişi ile tanışacağına delalet eder. Rüyada lağım faresi gören kimse, çevrenizdeki yakın kişinin arkanızdan iş çevirmesine ve zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada Lağım Faresi Öldürmek

Rüyada lağım faresi öldürmek, rüya sahibinin çevresinde sinsi ve kötü bir düşmanı olduğuna delalet eder. Rüyada lağım faresi öldüren kimse, yakın zamanda dostlarınız tarafından size kötü bir iftira atılacağına işaret eder.

Rüyada Lağım Faresinin Isırdığını Görmek

Rüyada lağım faresinin ısırdığını görmek, rüya sahibinin çevrenizdeki kişilerin size zarar vereceğine delalet eder. Rüyada lağım faresinin ısırdığını gören kimse, yakın zamanda akrabalarınız  tarafından size sıkıntı ve zarar vermek fırsat kollamasına işaret eder.

Rüyada Yavru Lağım Faresi Görmek

Rüyada yavru lağım faresi görmek, rüya sahibinin iş hayatında samimi olduğu kişi tarafından zarar göreceğine ve huzurunun kaçacağına delalet eder. Rüyada yavru lağım faresi gören kimse, yakın zamanda dost bildiğiniz düşmanınızın evinize kadar girmesine mal ve mülkünüz de gözü olduğuna işaret eder.

 Rüyada Lağım Faresi Kovalamak

Rüyada lağım faresi kovalamak, rüya sahibinin çok kuvvetli ve zalim bir düşmanı olduğuna delalet eder. Rüyada lağım faresi kovalayan kimse, yakın zamanda çevresinde olan düşmanını fark edip uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Lağım Faresi Görmek

Rüyada büyük lağım faresi görmek, rüya sahibi için hayırlı yorumlanmaz. İçinizde biriken sıkıntılar ile başa çıkamayacağınıza ve çevrenizdeki kişilerden yardım alacağınıza delalet eder. Rüyada büyük lağım faresi gören kimse, yakın zamanda hane içinde çıkacak kötü olaylar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Lağım Faresine Ok Yada Taş Atmak

Rüyada lağım faresine ok yada taş atmak, rüya sahibinin kötü bir bayanla arkadaşlık yaparak zarar göreceğine delalet eder. Rüyada lağım faresine ok yada taş atan kimse, çevresindeki bir yakını ile bir kadına haber gönderip onunla ilişki kurmaya çalışmasına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca