Rüyada “La havle demek” Görmek

La havle demek
Rüyada la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim demek ne Anlama Gelir. Rüyada bu mübarek kelimeyi söylediğini veya zikrettiğini görmek ne demektir?

Rüyada “La havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîmi” görmek ve mânâsı: (Güç, kuvvet, ancak azamet sahibi yüce Allah’a mahsustur). Okuduğunu ya da okunduğunu görmek; rüya görenin başına gelecek felaketin önceden farkına varacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerine göre ise üzüntü ve kederin yok olmasına işarettir.Rüyada La havle demek ne anlama gelir; Bazen ise fa­kir birinin görmesi; zenginliğe kavuşacağına işarettir. Rüyada dua ve zikri okuduğunu görmek; rüya görenin mala ve nimete kavuşacağına işarettir. Allah Teâlâ’ııın muhafaza ve koruması altında olmasına da de­lâlet eder. Rüyada “La havle….” okumak gömü bulacağına veya mirasın olacağına işarettir

Rüyada la havle okumak

İlahi zikirlerden bir zikirle meşgul olduğunu görürse; Rüyada la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim okumak, hayra, berekete ve sevince işarettir.

Rüyada la havle çekmek

Rüyada Allah’a zikir etmek ya da edeni görmek; ahiret saadetine, af ve Allah’ın rahmetine kavuşmaya, yüce kıymete ve şerefe delalet eder. Rüyada zikri uygun olmayan bir yerde zikir ettiğini görmek; rüya gören kişinin dini inancından sapmaya işarettir.

Rüyada Cemaatle La havle zikretmek

Bir cemaatle beraber (La havle ve kuvvete) zikirde bulunduğunu görmek; rüya görenin bütün insanların kurtuluşunu istemeye alamettir. Zikire davet olunduğu halde geri durmak; rüya görenin İslâmiyet’ten çıkaca­ğına işarettir.

Rüyada cünup veya Hayız iken Zikretmek

Cünüb ve hayız iken dua ve zikirle meşgul olmasını La havle vela kuvvete okuduğunu gör­mek; haram olan bir işi kendi için lüzumlu görüp günaha girmeye işarettir.

Rüyada la havle duasını okumak

Rüyada la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim dua ve zikri okuduğunu görmek; rüya görenin mala ve nimete kavuşacağına işarettir. Allah Teâlâ’ııın muhafaza ve koruması altında olmasına da de­lâlet eder. Rüyada “La havle….” okumak gömü bulacağına veya mirasın olacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ikbal ateş dedi ki:

    rüyada vela havle vela kuvvete illa bila alüyül azim okumak

  2. zeynel dedi ki:

    rüyamda ben kayınpederim ve tanımadığım bir iki genç daha vardı gençlerden biri “La havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîmi okuyordu. kayınpederim gence yalnış söylüyorsun deyip ona okuyordu bende içimde okuyordum yorumlarsanız çok sevinirim şimde den çok teşekürler allaha emanet olun

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca