Rüyada “Kuyuya Düşmek” Görmek

Kuyuya Düşmek
Rüyada kuyuya düşmek psikolojik bunalım ve maddi sıkıntılara girmeye yorumlanır. Rüyada dipsiz kör kuyuya düşmek ile alakalı tabileri okuyabilirsiniz.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Kuyuya Düşmek

Rüyada kuyuya düşmek rüyayı kişinin büyük dert ve sıkıntı içinde olduğuna iş yaşamında ise kayıplar yaşamaya tabir edilir. Rüyada kuyuya düştüğünü görmek, kuyunun şekline ve derinliğine göre farklı şekillerde yorumlanır, çoğu zaman üzüntü ve keder anlamına gelir. Rüyada boş kuyuya düşmek, aile içinde yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı kendini geri çekmeye işarettir. Rüyada bir kuyuya düşmek, yardıma ihtiyacı olan muhtaç sahibi kimseye yardım etmeye yorumlanır. Rüyada pislik dolu kuyuya düşmek, dedikodu ve iftiraya uğramaya çirkin sözler sarf etmeye tabir edilir. Rüyada kuyuya düşmek, sıkıntılarından zaman içinde kurtularak refaha kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada kuyuya düşmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez, gam, keder ve hüzün olarak olarak rivayet edilir. Rüyada yılan dolu kuyuya düşmek, düşmanının ve kötü kimselerin gazabına uğramaya alamet eder. Rüyada birinin kuyuya düştüğünü görmek, düşen kişiden iyilik ve yardım görecek olmaya yorumlanır. Rüyada kuyuya düşmek, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmak için çözüm arayışına girerek rahata ermeye tabir edilir.

Rüyada Karanlık Kuyuya Düşmek

Rüyada karanlık kuyuya düşmek, rüya sahibinin büyük sıkıntı yaşayacağına ve bu sürenin yıpratıcı olacağına tabir edilir. Rüyada karanlık kuyuya düştüğünü görmek, uçsuz bucaksız derin bir kuyu ise iş hayatında sorunlar yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Dipsiz Kuyuya Düşmek

Rüyada dipsiz kuyuya düşmek, aile ve iş hayatında bazı sorunlar yaşamasına sıkıntılarının ise artmasına yorumlanır. Rüyada dipsiz kuyuya düştüğünü görmek, parasal anlamda sıkıntıya düşmeye ve geçim sıkıntısı yaşama ile tabir edilir.

Rüyada Çocuğunun Kuyuya Düşmesi

Rüyada çocuğunun kuyuya düşmesi, yapılan bazı hatalardan dolayı sıkıntıya düşmeye ve uyarı niteliğinde bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada çocuğunun kuyuya düştüğünü görmek, çocuğu ile ters düşmeye ve fikir ayrılığı yaşamaya tasvir edilir.

Rüyada Susuz Kuyuya Düşmek

Rüyada susuz kuyuya düşmek, kazandığı her şeyi bir anda kaybetmeye ve dar boğaza düşüp sıkıntı çekmeye tabir edilir. Rüyada susuz kuyuya düştüğünü görmek, zengin bir kimsenin fakirleşmesine, fakir bir kimse için ise yokluk çekmeye rivayet edilir.

Rüyada Su Dolu Kuyuya Düşmek

Rüyada su dolu kuyuya düşmek, güç ve kuvvet sahibi bir kimsenin yardımı ile sorunlarından kurtulmaya yorumlanır. Rüyada su dolu kuyuya düştüğünü görmek, işlerinin ve kazancının bir anda azalmasına, sıkıntıya düşmesine işaret eder.

Rüyada Kör Kuyuya Düşmek

Rüyada kör kuyuya düşmek, rüya tabiri alimlerine göre, kuyuda kaybolduysa aile içinde bazı kayıplar ve ayrılıklar yaşanması anlamına gelir. Rüyada kör kuyuya düştüğünü görmek, maddi olarak yaşanan sıkıntılardan kendi imkanları ile kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Çamurlu Kuyuya Düşmek

Rüyada çamurlu kuyuya düşmek, zorlu ve meşakkatli bir dönemde olmaya sağlık sorunları yaşayarak üzülmeye tabir edilir. Rüyada kuyuya düşmek ve çamurlu kuyuya düştüğünü görmek, kendini ve ailesini üzecek bir hastalığa, yakınınızın vefatına alamet eder.

Rüyada Siyah Kuyuya Düşmek

Rüyada siyah kuyuya düşmek, düşülen kuyuda bir ışık görmek çekilen sıkıntı ve cefanın son bulmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada siyah kuyuya düştüğünü görmek, içinde bulunduğu zor günleri yardım ve destek alarak atlatmasına refaha kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Kuyuya Düşüp Çıkmak

Rüyada kuyuya düşüp çıkmak, inatçı ve kararlı bir yapıya sahip olması ile önüne çıkan her zorluğu aşmaya rivayet edilir. rüyada kuyuya düşüp çıktığını görmek, yılmadan kaybettikleri için savaş verip çalışmaya ve her şeyini kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Kuyuya Taş Atmak

Rüyada kuyuya taş atmak, kararlarını alırken ve verirken çok düşünüp doğru kararlar almasına ve başarılı olmasına tabir edilir. Rüyada kuyuya düşmek veya taş atmak, temkinli olması ve deyim yerinde ise kılı kırk yaran bir kişi olması sayesinde mutlak zafer elde etmeye işarettir.

Rüyada Kuyuya Girmek

Rüyada kuyuya girmek, üzücü ve can sıkıcı olaylar yaşanmasına, iş hayatında ise olumsuzluklar yaşamasına delalet eder. Rüyada kuyuya girdiğini görmek, iş değişikliği yapmaya ve kazancının kıymetini bilmemesine yorumlanır.

Rüyada Kuyuya İnmek

Rüyada kuyuya inmek, tırnakları ile kazıyarak geldiği mevkiyi hataları yüzünden kaybetmeye ve sıkıntıya düşmeye tabir edilir. Rüyada kuyuya indiğini görmek, ansızın alınan kararlar ve yapılan işler yüzünden zor duruma düşerek sıkıntı yaşamaya yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Suleyman Alpin dedi ki:

    Rüyamda tanıdığım birisi karanlık bir kuyunun içinde beni içeriye çekmeye çalışıyordu.Ben direndim O kuyuya düştü.Nasıl yorumlanir

  2. Mehmet dedi ki:

    Annem rüyasında ayakabımın birini kuya düştünü görmüş biride düşmemiş yorum ögrenebilirmiyim

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca