Rüyada “Kuş” Görmek

Kuş
Rüyada kuş görmek rüya sahibi için hayırlı bir rüyadır. Sıkıntıları var ise sıkıntılarından arınıp feraha ermeye yokluktan kurtulup zenginleşmeye yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, rüyayı gören kişi için çok hayırlı ve kısmetli bir rüyadır. Sıkıntıları var ise sıkıntılarından arınıp feraha ermeye ve yokluktan kurtulup zenginleşmeye, özlem çektiği var ise kavuşmaya delalet eder. Saygın iş adamlarıyla karşılaşmaya ve onlardan yardım görmeye rahat bir hayat yaşamaya, sıkıntılarına çözüm bulmaya rivayet eder. Uzak bir şehirden gelecek olan hayırlı bir kısmete ve müjdeli habere yorumlanmaktadır. Rüyada beyaz kuş görmek, istediği tüm dileklerinin kabul olmasına, sevimli bir bebeğe ve temiz kalpli insanlarla tanışmaya delalet eder.

İmam Nablusi: Hane içerisinde hasta olan birisi var ise o kişinin şifa bulacağına yani iyileşip güçleneceğine ve sağlığının eskisinden saha da kuvvetli olacağına işaret eder. Bol kazanca berekete ve rızka yorumlanır.

Diyanet: Bolluğun ve varlığın işaretidir. Rüyada kuş gören kişinin iş hayatında her şeyi istediği gibi gider, zorluk çekmemeye ve başarılarının devamını getirmeye delalet eder.

İslami Tabiri: Kısa süre içerisinde şan şöhret sahibi olacağınıza, makamınızın ve derecenizin yükseleceğine, borçlarınızın hepsini ödeyeceğinize kafanızın rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada muhabbet kuşu gören bir kimse, elinin bollaşacağı’na para sıkıntısı çekmeyeceğine çok miktarda mala işaret eder. Rüyada muhabbet kuşunun ağladığını görmek, işlerinin iyiye gitmemesine, malını mülkünü kaybetmeye, mirastan kalacak olan hayırsız kazanca delalet eder. Rüyada muhabbet kuşu sevmek, zorlukları kolaylıkla aşmaya ve gelecek olan paraya yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuşun Öldüğünü Görmek

Rüyada kuşun öldüğünü görmek, çok hayırlı bir rüya sayılmaz. Üzüntüye ve sıkıntılı günlere, elden çıkacak olan paraya işaret eder. Rüyada kuşun öldüğünü duymak, rüya sahibini en derinden etkileyecek olaylar yaşamaya etkisinden çıkamayacak kadar büyük olmasına ve kötü haberlere delalet eder. Rüyada kuşu öldürmek, iş hayatında yaşanılacak sıkıntılara hiç beklemediği bir anda kayıplar vermeye ve mutsuzluğa tabir edilir.

Rüyada Küçük Kuşlar Görmek

Rüyasında küçük kuşlar gören bir kimse, bekar ise evlenmeye yahut evli ise yakında hayırlı bir çocuğu olacağına delalet eder. Rüyada küçük kuşların saldırması, hiç beklemediğin bir anda en yakınından göreceğin darbeye her şeye rağmen yenik düşmeyeceğine işaret eder. Rüyada küçük kuşların eline konması, umutlarının yeşereceğine ve hayallerinin kabulüne, ev sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Rengarenk Kuşlar Görmek

Rüyada rengarenk kuşlar görmek, yakın bir zamanda etrafındaki insanlara müjdeli haber vereceğine, bu haberi duyanlar sana çok değer vereceğine ve herkesin dikkati altında olacağına işaret eder. Rüyada rengarenk ev kuşu görmek, hane içerisinde ki sevincin neşenin artmasına, herkesin ağız tadının yerinde olmasına isteklerinin yerine gelmesine delalet eder.

Rüyada Serçe Görmek

Rüyada serçe gören kişi, istediği arabayı almaya ve karşılığında verdiği sözleri tutmaya yorumlanmaktadır. Rüyada serçe sürüsü görmek, büyüklerden miras kalacağına ve geleceğe yatırım yapacağına geçimini kolay sağlamaya işaret eder. Rüyada serçe eti görmek, kötü haber almaya yaşadıklarını unutamamaya, insanlara olan güveninin yıkılmasına rivayet edilir. Rüyada serçe vurduğunu görmek, istemeden de olsa etrafındaki insanlara zararının dokunacağına kalplerini kıracağına gönüllerini almakta zorluk çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Yavru Kuşlar Görmek

Rüyada yavru kuşlar görmek, rüya sahibi için çok güzel bir rüyadır. Karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete kıymet bilmeye işaret eder. Rüyada yavru kuşları beslemek, çok mutlu olacağınız bir evlilik yapacağınıza, işsizseniz yakın bir zamanda iş teklifi alacağınıza kazancınızın bol olacağına delalet eder. Rüyada yavru kuşlara su vermek, kendi mesleğinizi kuracağınıza kimseye muhtaç olmadan yaşamaya çalışacağınıza rivayet edilmektedir.

Rüyada Kuşun Eline Konması

Rüyada kuşun eline konduğunu görmek, yaşanacak olan tatlı bir olaya sevinçten ağlamaya ve çok beklediği bir eşyanın yakın zamanda size ulaşmasına delalet eder. Rüyada muhabbet kuşunun eline konması, çok mutlu olacağına hayatı boyunca hep başı dik yürüyeceğine kimsenin ağzına laf vermeden yaşamını sürdüreceğine işaret eder. Rüyada bir kuşun eline konması, güzel olayların ardı ardına geleceğine güzel havadislerin hiç son bulmayacağına yorumlanır.

Rüyada Kuş Sevmek

Rüyada kuşu sevdiğini görmek, çocuk sahibi olmaya yani evli bir kimse için bu rüyayı görmek çocuk sahibi olacağına işaret eder. Bekar ise de evleneceğine hamile kalacağına delalet eder. Rüyada elinde kuş sevmek, hayırlı ve sağlıklı bir kız çocuğu olacağına, ve yokluk çekmemeye delalet eder. Rüyada beyaz kuş sevmek, hane içerisinden bir kişinin evliliğine mutlu olmasına ve hayallerine adım adım kavuşmasına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca