Rüyada “Kurt” Görmek

Kurt
Rüyada kurt görmek çevrenizdeki insanlara karşı itibar kazanmaya ve verilen gözdağına işaret eder. Rüyada görülen kurt cesareti gücü ve asaleti simgeler.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada kurt görmek, çevrenizdeki kötü huylu kişiler tarafından ihanete uğramanıza ve düşmanlığa işaret eder. Genel anlamda kurt görmek diyanete göre asaleti, gücü ve asilliği simgeler. Rüyada kurt görmenin bir çok farklı yorumu vardır, ve net bir yoruma ulaşmak için, rüyayı çok iyi hatırlamanız ve her görülen nesnelerin yorumuna bakıp, okumanız sizi aydınlatacak ve daha teferruatlı yorumlara ulaşmanız konusunda yardım sağlayacaktır. Sitemizin rüya arama bölümünden, diğer gördüğünüz nesneleri aratarak bulabilirsiniz. Rüyada görülen kurt cesaretin, öz güvenin ve asaletin timsali olarak yorumlanır.

Rüyada Kurt Görmek ne anlama gelir?

Elinden çıkacak olan veya kaybedilecek olan bir mala, yakın çevreniz tarafından hainlik görmeye işaret eder. Bazende rüyada kurt köpeği görmek rüya sahibi için, cesur ve çevresinde saygın ve itibarlı kimselerin olmasına ve tuttuğunu koparan kişiye işaret eder. Rüyada görülen kurt çoğu zamanda hayırlı işlere girmeye ve girdiği her işte muvaffak olmaya yorumlanır.

Rüyada Kurt Avlamak

Rüyada kurt avladığını görmek rüya alimleri tarafından hayır ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kısa zaman içinde, ferah ve esenliğe kavuşmasına işaret eder. Aynı zamanda elinin bollaşacağı, bolluk ve bereketin artacağı hayırlı bir döneme işaret eder. Rüyada kurt avlayan birini görmek hane içindeki, mutluluk ve huzura delalet eder.

Rüyada Kurt Öldürmek

Rüyada öldürülen kurt İslami tabirde hayır ile yorumlanmaz. Öldürülen kurt genel manada, rüya sahibinin işleyeceği günahlara ve dinden sapmasına yorumlanır. Rüyada kurt öldürmek büyük günahlar işlemeye ve Allah yolundan ayrılmaya diye yorumlanmaktadır.

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Kurt sürüsü gören kişinin soylu ve çok güçlü bir aileye sahip olduğu rivayet edilmektedir. Babadan kalan mesleğin idame ettirilmesine ve iş hayatındaki kariyerini çok iyi noktaya getirmesine yorumlanır. Rüyada kurt sürüsü saldırısına uğrayan kimse korkusuz, güçlü ve asil biri olmasından dolayı, düşmanları ile göğüs göğüse çarpışmasına ve yapılacak olan her işte başarı elde edip, düşmanlarına karşı zafer elde etmesine rivayet edilir.

Rüyada Kurt Saldırısına Uğramak

Rüyada kurt saldırısına uğradığını gören kimse çalışma hayatındaki rekabetin, kıran kırana geçmesine ve bu kimsenin, karşı tarafın yaptığı her hamleye karşı, bazen karşılık vermesinde güçlük çekmesine işaret edilir. Bir sürü kurt tarafından saldırıya uğramak düşmanlarının çok güçlü ve sayılarının yüksek olmasına, hayati tehlikesi çok olan işler ile vakit geçirmeye yorumlanır.

Kurt görmek

Rüyada kurt gören kimse için çevresinde bulunan günahsız ve suçsuz kimseyi, yapmadığı bir şeyden dolayı ön yargılı davranıp suçlamasına ve karşısındaki insanın kalbini isteyerek kırmasına yorumlanır. Bazende rüyada görülen kurt başarıya ve düşmanlara karşı zafer elde etmeye delalet etmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca