Rüyada “Kumru” Görmek

Kumru
Rüyada kumru görmek, Huzur ve güven içinde olacağına çok yakın zamanda beklediği müjdeli haberi alacağına gurbette beklediği biri varsa eğer döneceğine delalet eder.

Rüyada kumru görmek, Huzur ve güven içinde olacağına, çok yakın zamanda beklediği müjdeli haberi alacağına, gurbette beklediği biri varsa eğer döneceğine delalet eder. Rüyada kumru gören bir kimse, barışa, sevgiye, merhamete ve hayırlara ereceğine delalet eder. Rüyada görülen kumru her zaman güzel ve hayırlı yorumlanır. Bekar birinin rüyada kumru görmesi, çok konuşan bir zevce ile evleneceğine işaret eder. Rüyada görülen kumru kuşu erkek ise eğer, beklediği haberi yakın zamanda alacağına işaret eder. Rüyada birden fazla kumru görmek, Rüya sahibinin bolluk ve bereketinin artacağına hanesine huzur, helal bol kazanç gireceğine delalet eder.

Rüyada Kumru Görmek ne demek?

Rüyada kumru görmek, Hamile kadının erkek çocuğu doğurmasına, rüyada dişi kumru görmek, kız çocuğu doğurmasına işaret eder. Rüyada kumru kuşunu görmek, hayra ve hoş şeylere yorumlanır. eğer gurbette bir beklediği varsa o kişinin sağ salim hayırla döneceğine, eğer üzüntü ve keder varsa bunlardan kurtulacağına işaret eder. Rüyada başına, omzuna, ensesine, bir kumru kuşu konduğunu görmek, rüya sahibinin hayırlı ameline işaret eder. Rüyada kumru kuşu görmek diyanet, iyi amele ve sonu hayır ile sonuçlanacak müjdeli haberlere işaret eder. Rüyada görülen kumru beyaz ve güzel ise, iyi amele, siyah ve çirkin ise kötü amele delalet eder.

Rüyada Kumru Yuvası Görmek

Rüyada kumru yuvası görmek, Rüya sahibinin aile değerlerine çok bağlı olduğuna ve yaşamı boyunca onlar için elinden geleni yapacağına  ve üstlerine titrediğine işaret eder.

Rüyada Kumru Yavrusu Görmek

Rüyada kumru yavrusu görmek, Rüya sahibinin iş ve özel hayatında sorunlarla karşılaşacağına ve sabırlı azimli olursa eğer, her şeyin üstesinden geleceğine ferah ve esenlik dolu günlere ereceğine işaret eder. rüyada görülen kumru yavrusu, rüya sahibinin yapmış olduğu hayırlı amellerin karşılığında mükafatlandırılacağı anlamınada gelmektedir.

Rüyada Kumru Yumurtası Görmek

Rüyada kumru yumurtası görmek, Rüyayı gören kişinin kalp ve gönül zenginliğine, iyi ve güzel ameller işleyeceğine delalet eder. Rüyada kumru yumurtası görmek, Bu kişinin insanlık adına hep hayırlı işler ile meşgul olacağına yardıma muhtaç herkese yardım edeceğine ve hanesine bolluk bereket gireceğine işaret eder.

Rüyada Kumru Beslemek

Rüyada kumru beslemek, Rüyayı gören kişinin kalbinden geçirdiği iyi niyetlerinin gerçekleşeceğine ve ettiği tüm dualarının kabul olacağına işaret eder. Rüyada kumru beslediğini gören bir kimse, iş ve özel hayatında önüne çok sayıda fırsatlar çıkacağına, ve bu fırsatları değerlendireceğine, bereketli ve güzel günler yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kumru Tutmak

Rüyada kumru tutmak, Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatları, iyi değerlendirmesi halinde sonucunda hayırla karşılaşacağına işaret eder. rüyada kumru tutmak, rüya sahibinin önüne çok güzel kısmetler çıkacağına, çok yakın zamanda istediği kısmete kavuşacağına, iş hayatında başarılı olmaya ve makam mertebeye delalet eder.

Rüyada Kumrunun Eve Girmesi

Rüyada kumrunun eve girmesi, Rüya sahibinin baht ve kısmetinin açılacağına, yakın zamanda istediği biriyle evlenme yoluna gireceğine, mutlu, huzurlu, sağlıklı bir hayat yaşamaya iş hayatında yakaladığı başarılar ile yükseleceğine, helal kazanca, bol rızka, ve nimetlerin çoğalacağına bereketin artacağına delalet eder.

Rüyada Kumru Öldürmek

Rüyada kumru öldürmek, Rüya sahibinin hayatındaki bütün yapmış olduğu hayırlı işlerin tersine döneceğine, aksilikler, bela ve musibetlerin peşini bırakmayacağına kısmetinin kapanacağına hanesinde huzursuzluklar doğacağına, ve hastalanıp yataklara düşeceğine delalet eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca