Rüyada “Koyun” Görmek

Koyun
Rüyada Koyun görmek, güzel ahlaklı konuşmayı bilen kadına işaret eder. Rüyada koyun gören kimsenin, gönlü zengin olur. Refah ve saadetli bir hayat sürer.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Koyun görmek, güzel ahlaklı, oturmayı, kalkmayı ve konuşmayı bilen bir kadın ile yorumlanır. Rüyada koyun gören kimse, gönül zenginliğine ulaşır, aile saadetin artması muhtemeldir, hayırlı evlatları olur. Rüyada koyun görmenin tabiri, bol kazanca, rızka, işlerinin hayırlı olmasına işaret eder. Rüyada koyun görmenin İslami anlamına göre yorumu, rüya sahibinin Allah’ın kuludur ve senin sakinleşmen ve kalbinin feraha ermesine delalet eder.

Rüyada koyun görmek hakkında, Kirmani (r.a.) demiştir ki: bir kadın ve çocuğa işarettir. Rüyada sahibinin maddi ve manevi feraha ereceğine, zenginliğe işaret eder. Rüyada koyun görmek bazı yorumculara göre, hayırlı kazanç, bol rızk, bereketli olacağını bir iş yapacağı ve yakınları içinde saygı duyulan kişiye delalet eder. Rüyada koyun görmenin dini anlamı, Ebu Said’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: yakınları içinde itibar kazanıp, toplum içerisinde kendisine olan takdirini ve saygısını kazanmaya işaret eder.

Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek, hayırlı bir es veya çocuğa sahip olacağına delalet eder. Rüyada koyun gören kimse, kadınsa mutlu, huzurlu olacağına, erkek ise üzüntülü, ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Koyun Almak

Rüyada koyun almak, rüya sahibinin yakın bir zamanda gelecek müjdeli bir habere veya yakınınızın şifa bulacağına işaret eder. Rüyada koyun alan kimse, yakın zamanda müjdeli haber ile mutlu, huzurlu olacağına delalet edilir.

Rüyada Koyun Satmak

Rüyada koyun satmak, rüya sahibinin beklemediği bir haberi alacağı, üzüleceği ve işlerinin kötüye gideceğine delalet eder. Rüyada koyun satan kimse, iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına ve üzücü bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kesmek, rüya sahibinin ettiği duaların, kabul olacağına sıkıntılı günlerinden arınıp feraha çıkacağına delalet eder. Rüyada koyun kesen kimse, yaşadığı sıkıntıları, üzüntüleri ettiği dualar ile geride bırakacağı anlamına gelir.

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada koyun sürüsü görmek, rüya sahibinin aile ve iş hayatının kolay yönetilebilen, ve doğru yol gösteren kişi anlamına gelir. Rüyada koyun sürüsü gören kimse, iyi huylu, çevresine ayak uydura bilen, doğru adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Koyun Görmek

Rüyada beyaz koyun görmek, rüya sahibinin saygınlık, itibar, kazanacağına delalet eder. Rüyada beyaz koyun gören kimse, yaşayacağı mutlu, huzurlu, ve sıkıntılı günlerden kurtulup feraha ermesine işaret eder.

Rüyada Koyun Otlatmak

Rüyada koyun otlatmak. rüya sahibinin eğitim veya iş hayatında yükseleceğine delalet eder. Rüyada koyun otlatan kimse, iş hayatında terfi alacağı, yakınları tarafından imrenileceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Koyun Görmek

Rüyada siyah koyun görmek, rüya sahibinin işlerinin kötüye gideceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder. Rüyada siyah koyun gören kimse, aile ve iş hayatında yaşanacak sıkıntılı günleri işaret eder.

Rüyada Evde Koyun Görmek

Rüyada evde koyun görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmesine ve bolluk, bereket,rızk kazanacağına delalet eder. Rüyada evde koyun gören kimse, yaptığı işlerden hanesine bol miktarda para geçeceğine ve borçlu ise borçlarından, sıkıntılı ise sıkıntılarından arınıp feraha çıkacağına işaret eder.

Rüyada Koyun Kuzu Görmek

Rüyada koyun kuzu görmek, rüya sahibinin hayırlı bir erkek çocuğu olacağına delalet eder. Rüyada koyun kuzu gören kimse, erkek çocuklarının aile bireyleriyle mutlu ve huzurlu vakit geçireceğine  her türlü yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Koyun Sağmak

Rüyada koyun sağmak, rüya sahibinin hakkı ile helal iş yapmaya ve rahat bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada koyun sağan kimse, geçimini rahat elde edeceği hayırlı ve helal işler yapacağına işaret eder.

Rüyada Koyun Sütü İçmek

Rüyada koyun sütü içmek, rüya sahibinin yakın zamanda sıkıntılı günlerini atlatıp rahata ve feraha kavuşacağına delalet eder. Rüyada koyun sütü içen kimse, yaşadığı zorlu, sıkıntılı günlerini geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada Koyun Eti Görmek

Rüyada koyun eti görmek, rüya sahibinin yapacağı işlerden elde edeceği kazanç ve nimete delalet eder. Rüyada koyun eti gören kimse, yaptığı işlerden kazanacağı helal para ve mala işaret eder.

Rüyada Koyun Eti Yemek

Rüyada koyun eti yemek, rüya sahibinin haram para veya aile geçimini uygun olmayan yollarla kazanması anlamına gelir. Rüyada koyun eti yiyen kimse, geçimini helal olmayan yollardan kazanmasına delalet eder.

Rüyada Kurbanlık Koyun Görmek

Rüyada kurbanlık koyun görmek, rüya sahibinin dini görevini yerine getirmesine işaret eder. Rüyada kurbanlık koyun gören kimse, dini görevine önem vermek, ve hak yolunda ayrılmayacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca