Rüyada “Kızını Dövmek” Görmek

Kızını Dövmek
Rüyada kızını dövmek, eliyle dövmek destek, sopayla dövmek hata ve uyarmaktır. Rüyada kızını dövdüğünü görmek, ikaz ve nasihat edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kızını Dövmek

Rüyada kızını dövmek, bu rüyayı gören kişi anne ise, uyarması gereken bir konuda, ertelemeyip ikaz etmeye, vaaz ve nasihat etmek ile tabir edilir. Kızını dövdüğünü gören kimse, kendi rızası ile lütuf ve ihsanına kavuşmaya yada menfaat elde etmeye tabir edilir. İslami tabirlere göre rüyanız, nefret ve düşmanlık ile tanınan kimselerden zulme uğramaya yorumlanabilir, buna dikkat etmek gerekmektedir. Rüyada babanın kızını dövmesi, bekar biri için evlilik demektir. Rüyada annenin kızını dövmesi, her haliyle ilgilenen ve destek olan bir anne olduğuna ve bunun çevrede taktir edildiğine işaret eder. Rüyada kızını dövdüğünü görmek, güç, kuvvet ve menfaat sağlayarak, yardım edecek olmasına yorumlanır.

Rüyada kızını dövmek, affa, öfkelerini yutanlara ve inatçı bir evladı olduğuna inatçılığından dolayı görüşme yapacağınıza delalet eder. Rüyada kızına tokat atmak, değerli ve yüksek bir şahıs olduğuna ve düşmanlarına karşı fırsat vermediğinin alametidir. Rüyada öz kızını dövmek, bazı tabircilere göre, fitneye, ahmaklığa düşen birini uyarmaya, ikaz ve vaaz etmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada üvey kızını dövmek, bir bela ve büyük bir felakete uğramasından korkulur rüya sahibi öfkesine hakim olmalıdır denilmiştir.

Rüyada Öz Kızını Dövmek

Rüyada öz kızını dövmek, desteğini esirgemeyecek olmasına, başarılı olması için çaba gösterecek olmasına rivayet edilir. Rüyada öz kızını dövdüğünü görmek, çok istediği, bir şeyi yapabilmesi için, onu cesaretlendirecek olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendi Kızını Dövmek

Rüyada kendi kızını dövmek, rüya sahibinin kızına olan, sevgisi ve bağlılığı olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kendi kızını dövdüğünü görmek, aile içinde huzurun sağlanması, ve yapılacak olan fedakarlık olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Annenin Kızını Dövmesi

Rüyada annenin kızını dövmesi, başarı, güç ve alınacak olan destek ile yorumlanmaktadır. Rüyada annenin kızını dövdüğünü görmek, ikisi arasında yaşanacak olan bağlılık, yapılacak olan iyilik ile tabir edilir.

Rüyada Babanın Kızını Dövmesi

Rüyada babanın kızını dövmesi, başarı, mutluluk ve destek vermek ile tabir edilir. Rüyada babanın kızını dövdüğünü görmek, aile içinde yaşanacak olan sevinç ve mutluluk ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Kızını Dövmek

Rüyada başkasının kızını dövdüğünü görmek, maddi ve manevi anlamda rahata kavuşması ile tabir edilir. Rüyada başkasının kızını dövdüğünü görmek, iş hayatında yaşanan sıkıntıların bitecek olması yorumlanmaktadır.

Rüyada Üvey Kızını Dövmek

Rüyada üvey kızını dövmek, rüyayı gören kimsenin nefret ve düşmanlığa uğramasına, uyarılmak ve haddi aşmak gibi şeyler ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kızını Döverken Görmek

Rüyada kızını döverken görmek, hayırlı bir kimseden duyacağınız hayır­lı bir haber ile yorumlanır. Rüyada kızını dövmek, baba ve anne için maddi yönden rahatlamaya ve manevi bir destek maddi menfaat elde etmeye yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda üvey babamın bana tokat attığını gördüm. Rüyada tokat atmak ne anlama gelir? ( Hatice ) dedi ki:

  Rüyamda akrabadayız eve gecmek uzereyken bırılerı gelıyor tanımadım kımse kalacak yeri yok yardı etmek icin evime davet edıyoru m eve gecerken uvey babam bana bır ıkı tokat atıyor ama ben aldırış etmeden kımsesizleri evime goturuyorum saat gec olduugu ıcın yatakları hazırlayı yatmaya calışıyoruz orada abim mısafırleri istemıyor evden kovuyor onlar giyor ardından evimize bırkac kışi tas acıp kacıyor pencereden rahatsız ediyorlar terasa cıkıyoruz yatmaya bır cocuk yatmamıza huzur vermıyor bende cocugun gıtmesı ıcın terastan cocuga tas atıyorum ayandan yaralanıyor orda uyanıyorum kafama cok takıldı lutfen yorum yaparmısınız

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Hatice, rüyanız hayır olsun inşallah. Rüyada üvey babanın tokat atması, yapılan yanlış ve hatadan dolayı kişiyi uyarmak için yapılmasına yorumlanır.

 2. özlem dedi ki:

  rüyamda pencereden cenaze gördüm ama cenazeyi görmedim takım elbiseli cemat gördüm o sırada annem beni tutarak pencereden içeri aldı yanaGımdan hafifçe öptü ne anlama gelir ?

 3. mzgn mzgn dedi ki:

  Slm ben ruyamda babamin kiz kardesime tekme attigini gordum ayni anda ruyadan uyandm(bu arada ben nisanliyim hic anlasmiyoruz ve ben yuzugu atmak istiyorum ruyann bununla ilgisi olabilirmi )lutfen yorumunuzu bekliyorum simdiden tesekkurler

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca