Rüyada “Kız Kardeş” Görmek

Kız Kardeş
Rüyada kız kardeş görmek, Ticarete atılmak isteyen rüya sahibinin, destekçisi olacak olan bu rüya; bir müjdeli haber olarak haneye doğacak sıkıntılı günlerin geride kalacağı ve bol bereketli kazançlar sağlayacağına delalet eder.

Rüyada kız kardeş görmek, Rüya sahibinin, kız kardeşi tarafından maddi ve manevi destek göreceğine işarettir. Rüyada kız kardeş görmek yolculuğa çıkacak ve o yolculukda kız kardeşi tarafından desteklenip ulaşmak istediği hedefe hayır ile ulaşacaktır. Rüya sahibinin çıkacağı bu yolculuk, hayırlı bir iş ve kısmet ile alakalı olacaktır. Rüyada kız kardeş görmek aynı zamanda çıkacağı bi yolculuğun sonunda rüya sahibi ciddi ve yeni kararlar alacak aldığı bu kararlar güzel günleride beraberinde getireceğine işarettir.

Rüyada Kız Kardeş Görmek ne demek?

Rüyada kız kardeş görmek rüya sahibinin, yakın zamanda alacağı kararları kendi başına değilde bir manevi destek ile alınacağına delalet eder. bu destek kız kardeşi tarafından olacaktır yeni bir iş girişimi yeni bir kısmet yeni bir eşya almak konularında kız kardeşine danışması durumunda sağlıklı kararlar verilip bu kararların sonucunda hayır huzur bereketli günler göreceğine delalet eder.
İmam-ı Nablusi(ra) Demiştir ki: Rüyada kız kardeş görmek , Ticarete atılmak isteyen bireyin destekçisi olacak olan bu rüya, bir müjdeli haber olarak haneye doğacak sıkıntılı günlerin geride kalacağı ve bol bereketli kazançlar sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşini Ölmüş Görmek

Rüyada kız kardeşini ölmüş görmek, Rüya sahibinin içinde bulunduğu zor sıkıntılı günlerin yakın zamanda , geride kalacağına işarettir. Rüyada kız kardeşini ölü görmek rüyayı gören kişinin, yakın zamanda kız kardeşinin yüzünü güldürecek müjdeli bir haber vereceğine delalet eder. Kız kardeşi eğer evli ise hanesinde mutlu huzurlu sağlıklı günler yaşayacağına da delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşini Gelinlikle Görmek

Rüyasında kız kardeşini gelinlikle görmesi, allı duvaklı görmesi , Rüyayı gören kişinin kız kardeşi her kimse, O kişinin sevdiğine er yada geç kavuşacağına, onunla çok mutlu bir yaşam sürdüreceğine ve gerçek mutluluğu tadacağına delalet eder. Rüyada kız kardeşini gelinlikle görmek ayrıca, o insanın hayallerinin, dileklerinin gerçekleşeceğine ve mutlu hayırlı bir evlilik yapıp hayırlı evlatları ve salih bir eş ile hayatını sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Kız Kardeşini Ölü Görmek

Rüyada kız kardeşini ölü görmek, Rüyayı gören kişi rüyanın aksine bu rüyada, kız kardeşinin ömrünü uzatır. Kız kardeşi evli ise hanesinde huzur bereket bol kazançlı günlerin ardı arkası kesilmez hanesinden mutluluk huzur hiç eksilmez hep baki kalır. Rüyada kız kardeşi ölü görmek her zaman rüyanın aksine hep hayırlara yorulur.

Rüyada Kız Kardeşini Kaybetmek

Rüyada kız kardeşini kaybetmek, Rüyayı gören kişinin anılara hatıralara çok değer verdiğine işarettir. Rüyada kız kardeşini kaybetmek rüya sahibinin ailesine çok düşkün olduğuna ve onlarla geçirdiği unutulmaz günlerr en güzel anlarr her zaman aklındadır. Rüyada kız kardeş kaybetmek bazı zamanlar, Rüya sahibinin geçmişe hasret ve özlem duyduğu geçmişi mumla aradığınada delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşini Hasta Görmek

Rüyada kız kardeşini hasta görmek,Rüyayı gören kişi rüyasında kız kardeşini hasta görürse eğer , rüyasında gördüğü insanı yanlız bırakacağı ve ona destek eli uzatmayacağı itibarının ve değerinin azalacağı güveninin sarsılcağı anlamınada gelmektedir. Rüyada kız kardeşini hasta yatağında görmek rüyada görülen kişinin rüya sahibinden destek istemesi, yardım istemesi anlamına gelir ama rüyayı gören kişi aksine o kişinin yanında olmayacaktır.

Rüyada Kız Kardeş Öldürmek

Rüyada kız kardeş öldürmek görmek; Rüya sahibinin kötü olaylar ile karşılaşacağına işaret eden bu korkunç rüya, rüya sahibinin yaşayacağı olumsuz tatsızlıklara, mutsuzluklara, hane içindeki büyük kavgalara ve ayrılıklara yorumlanır. Rüyada kız kardeşini öldürmek,  iş hayatında zorluklar çeker ve hep art niyetli insanlar ile karşı karşıya kalır, çıkar yol bulamaz.
Cafer-i Sadık(ra) Demiştir ki: Rüyada kız kardeş öldürmek , Rüya sahibinin hiç bir alanda başarıya ulaşamayacağına yaptığı her işte başarısızlıklar ile karşılaşacağına olur, talihsizlik ve aksi olayların peşini bırakmayacağına delalet eder.
İmam-ı Nablusi(ra) Demiştir ki: Rüyada kız kardeş öldürmek, Aynı zaman da çok sevdiğiniz bir insanı kaybedip, hayatınızın bir anda alt üst olacağına ve bir anda çöküş yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşi İle Ağlamak

Rüyada kız kardeşi ile ağladığını görmek, Rüyayı görenin sevincli bir haber alacağına işarettir. Rüyada kız kardeşine ağlamak ise, uzun zamandan beri olmasını istediğiniz bir olayın yakın zamanda gerçekleşeceğine ve bu olaya çok sevineceğinize işarettir. Rüyada kız kardeşiyle ağlamak bazen de, hüzün der sıkıntı ve kederden kurtulmaya sevinçli bir haber alacağına işarettir.

Rüyada Kız Kardeşinin Mezarını Görmek

Rüyada kız kardeşinin mezarını görmek, Haneye giren fitne fesatlık çıkarmak isteyen, kötü niyetli kişiler yüzünden kardeşlerin birbirine kırdırılmasına delalettir. Rüyada kız kardeşinin mezarını görmek çoğu zamanda, rüyasında gördüğü kız kardeşi yaşıyor ise hayırlı bir ölüm yaşayacaktır. Eğer rüyada kız kardeşinin mezarını görmek kız kardeşi ölü ise mezardaki kız kardeşi tarafından dua beklenildiğine işaret eder. Cafer-i Sadık(ra) Demiştir ki: Rüyada kız kardeşinin mezarını görmek o hanede yüksek miktarda mal ve mülk kaybı yaşanacağına delalet eder. Dir diğer rüya alimi yorumcusu İmam-ı Nablusi(ra) Demiştir ki: Rüyada kız kardeşinin mezarını görmek, haneye zarar vermek isteyen bir kişi ile uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşi ile İlişkiye Girmek

Rüyada kız kardeşi ile ilişkiye girmek, Art niyetli birinin sebep olacağı ağır sözlü bir tartışma sebebi ile, aile içindeki kişilerin birbirine düşürüleceğine delalet eder. Rüyada kız kardeşiyle ters ilişkiye girmek ise, hanede çalışanların kazancının azalacağına delalet eder. Rüyada kız kardeşi ile ilişkiye girmek yine hayıra yorumlanamaz. Rüya sahibi devlet dairelerinde ve mahkemelerde uzun bir zaman kaybı yaşayacağına ama bu zaman kaybını en iyi şekilde telafi edeceğine de delalet eder.
İmam-ı Nablusi(ra) bu rüyayı şu şekilde yorumlar; Rüyada kız kardeşiyle ilişkiye girmek, Rüya sahibinin üstesinden gelemediği kötü alışkanlıkları ile mücadele edeceği, baba ile anne nin tartışmasına şahit olunacağına, elindeki güzel iş imkanının kaybını yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Özürlü Kız Kardeş Görmek

Rüyada özürlü kız kardeş görmek, Rüya sahibi yakın bir tanıdığı tarafından, uzun zaman boyunca yanlış adımlar attığının farkına varacağına delalet eder. Rüyada özürlü kız kardeşi olduğunu görmek, ardı arkası kesilmeyen hatalarına çözüm arayışına girecek ve hiç beklenmedik zamanda, bir yakını tarafından manevi destek göreceğine de yorumlanabilir.
bu yakın kişiden iş arkadaşı, arkadaş çevresi, haneden veya akrabalarından, doğru adımlar atmak için manevi destek isteyeceğine işarettir. Rüyada özürlü kız kardeş görmek, Rüya sahibinin yapmış olduğu hatalarını düzeltmek için bu kişiyle bir araya gelecek ve hatalarını telafi edecektir.

Rüyada Kız Kardeş Katili Görmek

Rüyada kız kardeş katili görmek, Rüya sahibi bu rüyanın etkisi altında kalsa da, Çok güzel ve hayırlı anlamlara yorumlanmaktadır. Rüyada kız kardeş katili görmek, rüya sahibinin kalbinde iyi niyetler güzel ameller ve iyi düşünceleri olduğuna delalet eder. rüyada kız kardeş katili olduğunu gören kişi, yaşamı boyunca tertemiz yaşamış kimseye kötülüğü dokunmamış kişi olarak da işaret edilir. Cafer-i Sadık(ra) Demiştir ki: Rüyada kardeş katili olduğunu görmek, İyi niyetleri sayesinde herkese yardım etmeye çalışan bir kişinye delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşi Olduğunu Görmek

Rüyada kız kardeşi olduğunu görmek, Rüya sahibi Zorlu bir çalışma hayatına adım atacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kız kardeşinin dünyaya gelmesini görmek ise , rüya sahibi için yoğun çalışma hayatından kurtularak ferahla rahat bir iş kısmeti ile karşılaşacağına delalet eder. Çoğu zamanda bu rüya gerçek hayatta bir kız kardeş sahibi olacağı anlamına da gelmektedir.
Rüyada kız kardeşi olduğunu görmek ve rüyada kız kardeşi olmasını istemek, Rüya sahibinin, Aile büyüğü tarafından kendisini güvende hissettirecek ve huzuru sağlayacak dilediği muradına emin adımlar ile bir adım daha atılacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşini Dövmek

Rüyada kız kardeşini dövmek, Yaşadığı haneden veya yakınlarından müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Rüyada kız kardeşini dövdüğünü gören, gerçekte hayatta da kız kardeşi ile arasına husumet girer ve ağır bir tartışma yaşar. Rüyada kız kardeşini dövmek veya rüyada kız kardeşiyle tartışmak, Akrabalardan yada aileden kalcak olan miras ile ilgili aile bireyleri içinde çıkacak olan tatsızlıklarada delalet eder. Cafer-i Sadık(ra) Demiştir ki: Rüyada kız kardeşini dövmek, rüyada kız kardeşiyle tartışmak, Ticarette iş ortaklığından ayrılmak ve aileye kalan miras dan mahrum kalmakla da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Üvey Kız Kardeş Görmek

Rüyada üvey kız kardeş görmek; Rüya sahibinin iş ve özel hayatında zorlu bir süreçten geçeceğine, kişinin iş hayatında zorlu rakipleri ile kıyasıya mücadeleye gireceğine ve üstünlük sağlayacağına işaret eder. Rüyada üvey kız kardeşi olduğunu görmek, Rüya sahibinin kısa süreli bir tatile çıkmasında fayda vardır. Rüyada üvey kız kardeşi olduğunu görmek, Psikolojik yorumu ise stres ve sıkıntılardan ona iyi gelmeyecek olan bütün herşeyden uzak durması gerektiğine de işarettir.

Rüyada Sevgilisinin Kız Kardeşini Görmek

Rüyada sevgilisinin kız kardeşini görmek; Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda uğradığı zararları zamanla telafi edeceğine ve yeni işlere yönelmesine işarettir. Rüyada sevgilisinin kız kardeşinin öldüğünü görmek ise, Rüyayı gören kişinin sevdiği birinden göreceği maddi ve manevi destek ile hayata yeniden bağlanarak, bir çok hayırlı işlere vesile olup Allah’ın gönül kapılarını aralayacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşine Sarılmak

Rüyada kız kardeşine sarılmak görmek; Rüya sahibinin ömrünün uzun ve bereketli geçeceğine işaret eder. Rüyada kız kardeşine sarıldığını gören, Sarıldığınız o kişiyle olan bağlarınızın ömür boyu pürüzsüz şekilde devam edeceği anlamınada gelmektedir. Rüyada kız kardeşine sarılmak ve ağlamak ise, Rüya sahibinin bulunduğu psikolojik bunalımdan tez zamanda kurtulup feraha ereceğine işaret eder ve rüyada kız kardeşe sarılmak bir çok hayırlı anlamlara da sahiptir.

Rüyada Kız Kardeşine Sarılıp Ağlamak

Rüyada kız kardeşine sarılıp ağlamak, gören bir kimse sevdiği insanla bir ömür boyu beraber olacaklarına, evlilik hayatının yolunda gideceğine ve mutlu mesut bol kazançlı bereketli günler göreceğine delalet eder. Rüyada kız kardeşine sarılıp ağladığını gören, rüya sahibinin çevresindeki veya iş hayatındaki bir insanla ağız tartışmasına gireceği ve çok acı şekilde hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeş Sesi Duymak

Rüyada kız kardeş sesi duymak, Rüya sahibinin her ortamda adının güzel anılacağına ve öldüğü zaman şanını şerefini yücelikte güzel işler yapacağına işaret eder. Rüyada kız kardeşinin sesini duymak; rüya sahibi yaşamı boyunca, herkesin gönlünde taht kuracağına delalet eder. Rüyada kız kardeşinin sesini uzaktan duymak ise; bu rüya sahibi insanlar için iyi güzel faydalı şeyler yaparak insanlığı iyiliği ve merhameti herkese bahşedecektir. Rüyada kız kardeş sesi duyması, Rüya sahibinin uzun zamandan beri insanlık namına faydalı işler yapmak istemesi ve vefatı sonrasında arkasında güzel ve hayırlı bir şeyler bırakmak istemesine delalettir.

Rüyada Kız Kardeşin Misafir Gelmesi

Rüyada kız kardeşinin misafir gelmesi, Bu rüya hayırlı rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin evinde çoğalacak olan bolluk ve berekete delalet eder. Rüyada kız kardeşinin misafir olarak geldiğini görmek, misafir gören kişi evli ise kişinin erkek bir evladı olacağına işarettir. Rüyada kız kardeşinin eve ve işyerine misafir olarak gelmesi, misafiri gören kişinin rüyası güzel sözler duyacağı ve mutluluk verici olaylar ile karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşinin Cenazesini Görmek

Rüyada kız kardeşinin cenazesini görmek; Hayır ile yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi,  uzun yıllardır haber alamadığı bir yakını ile tekrardan görüşeceğine ve eski zamanlardaki gibi yakınlaşacağı anlamına işaret eder. Rüyada kız kardeşinin cenazesini görmek; Rüyada görülen enaze çoğu zaman saglık sıhhat ve uzun ömüre yorumlanır.

Rüyada Kız Kardeşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada kız kardeşinin zayıfladığını görmek; Rüya sahibi için sıkıntılı günler yaşayacağına ve çok meşakkatler görmeye işaret eder. Rüyada kız kardeşinin zayıfladığını gören kimse dert, sıkıntı, keder ve zorluklar çekeceğine ve bu zorlu günlerin üstesinden gelmek içinde , elinden geleni yapacağına delalet eder. Rüyada kız kardeşinin zayıfladığını gören kişi, gerçek hayatta da zayıflar ve bitkin düşer. Rüyada kız kardeşini zayıf olarak görmek, Rüya sahibinin maddi anlamda büyük harcamalar yapmak zorunda kalacağına ve yüksek miktarda borçlanacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşinin Zor Durumda Olduğunu Görmek

Rüyada kız kardeşinin zor durumda olduğunu görmek; Rüya sahibinin yaptığı hatalardan dolayı tövbe etmesine, aile ferdinden manevi bir yardım almaya, üzüntüye, kedere, zor durumda kalmasına delalet eder. Rüyada kız kardeşinin çaresiz kalmasını çıkmaz bir yola girdiğini görmek ve Allah’tan yardım dilediğini gören rüya sahibi, Allah’ın yardımı ve yakınlarının yardımı ile sıkıntılarından sorunlarından kurtulur ve esenlik ve ferahlığa çıkar.

Rüyada Kız Kardeşinin Kaza Yaptığını Görmek

Rüyada kız kardeşinin kaza yaptığını görmek; Rüyayı gören kişinin, hayatında iyi yönde ciddi anlamda değişiklikler yaşayacağına işaret edilir. Rüyada kız kardeşinin trafik kazası sonucu öldüğünü görmek; Rüya sahibinin iş hayatında yapılması gereken çalışmalar ve ortaya çıkacak olan çalışmaların rüyayı gören kişi aracılığı ile çok büyük başarı elde etmesine delalet eder. Rüyada kız kardeşinin trafik kazası yaptığını görmek ise, çalıştığı iş yerinde kıdem atlayacağına ya da yeni bir iş projesi için başka bir ülkeye gitmesine işaret eder. Rüyada kız kardeşinin trafik kazası sonucu yaralandığını görmek ise, Yeni bir iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşinin Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada kız kardeşinin doğum yaptığını görmek; Rüyayı gören kişi için çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin her türlü kötülükten, beladan, musibetten,üzüntü,kederden acıdan ve azaptan arınmasına delalet eder. Rüyada kız kardeşinin evlilik dışı doğum yaptığını görmek, Rüya sahibi için karmakarışık bir hal alan, adeta bir  kör düğüm haline gelen sorunların çözülmesine delalet eder. Rüyada kız kardeşinin evde doğum yaptığını görmek , Çoğunlukla doğum rüyaları sıkıntı, dert, sinir stres den kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Kız Kardeşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kız kardeşinin hamile olduğunu görmek; Karnı nın şişkinliği kadar mal ve zenginliğe delalet etmektedir. Rüyada kız kardeşinin hamile olduğunu öğrenmek; Bu rüyaları gören kişilerin, şansının ve bahtının açık olmasına bol bereket huzur ve rızkının artacağına işarettir. Rüyada kız kardeşini hamile görmek, müjdeli haberler almanızın yanı sıra, Rüya sahibininde bir erkek evladı olabileceğine delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşinin Maddi Sıkıntı Çektiğini Görmek

Rüyada kız kardeşinin maddi sıkıntı çektiğini görmek, Rüya sahibinin sıkıntılı zor günlerden geçeceğine ve geçim darlığına çekeceğine işaret eder. Rüyada kız kardeşinin ablasının maddi manevi sıkıntı içersinde olduğunu görmek, geçmişte yaşadığı korkunç olaydan dolayı başına tekrardan birşey gelme endişesine karşı o şeyden korkmaya delalet eder. Rüyada bacısının maddi sıkıntı yaşadığını, sıkıntıdan şikayetçi olduğunu görmek arzu ettiği hayalini kurduğu şeye kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşinin Habersiz Evlendiğini Görmek

Rüyada kız kardeşinin habersiz evlendiğini görmek; Rüya sahibinin bir eşine dostuna vermiş olduğu sözü tutmasına, sağlıklı,huzurlu bir ömür yaşamasına ve maddi manevi sıkıntılarından kurtularak ferah bir yaşama erişmesine işaret eder. Rüyada kız kardeşinin habersiz evlendiğini görmek, Ayrıca rüyayı gören kişinin özel yaşamında beklediği mutluluğa erişmesine, arzuladığı hayalini kurduğu, hayatı yaşayacağına delalet eder. Rüyada kız kardeşinin habersiz evlendiğini görmek; Rüyada bacısının habersiz evlendiğini görmek, Bu rüyayı gören kişi evli ise, hayırlı evladının olacağına delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşinin Kuran-ı Kerim Okuduğunu Görmek

Rüyada kız kardeşinin Kuran-ı Kerim okuduğunu görmek, Çok hayırlı bir rüyadır rüyayı görene ve o hanede yaşayan her bir kimseye, Bolluk, bereket,helal bol kazanç, zenginlik, şifa, huzur, mutluluk, ferahlık geleceği anlamına delalet eder. Rüyada kız kardeşinin Kuran-ı Kerimden okuduğu ayet-i kerime ler ve sure leri dinleyen kimse; Allah indinde salih amel işleyen kul anlamına gelmektedir.

Rüyada Kız Kardeşinin Doğum Gününü Kutlamak

Rüyada kız kardeşinin doğum gününü kutlamak, Rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine, yoksullukla geçecek  olan günlerin yakın olduğuna , gözyaşı, acı, dert, keder,korku ve şanssızlığa delalet eder. Rüyasında kız kardeşinin doğum gününü kutlamak, Rüya sahibinin yaşadığı bu olumsuzluklardan sonra, çaldığı bütün kapıların yüzüne bir, bir kapanacağı ve kısmetinin bahtının önünün kesileceği, kendini çok yanlız hissedeceği çok kötü bir dönemin beklediğine yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kız Kardeşini Yabancı Biri ile Görmek

Rüyada kız kardeşini yabancı biriyle görmek; Rüya sahibinin, Temiz yüzlü ve o kişiye güven veren bir yabancı tarafından, sevinçli haber ile beklenmedik bir iş kısmetine delalet eder.

Rüyada Kız Kardeşi ile Bir Yere Gitmek

Rüyada kız kardeşiyle bir yere gitmek; Bu rüyada, gidilen yere göre ve rüyanın yorumları değişiklik gösterebilir. Rüyada kız kardeşiyle bilmediği bir yere gitmek ,ama neresi olduğunu hatırlayamayan rüya sahipleri, son dakika gelecek bir haber ile uzun bir yolculuğa çıkar. Rüyada kız kardeşiyle bilmediği görmediği bir yere gitmek, İş hayatında yetiştirilmesi gereken işlerle alakalı, pürüzler yaşayacağına ve kişinin heycanlı telaşlı elinin ayağının birbirine gireceği günleri göreceğine de delalet eder. Rüyada kız kardeşi ile bir yere gitmek, tatil amaçlı bir yere gittiğini gören rüya sahipleri; Eski arkadaşları ile toplanır ve güzel bir gün geçirmek ister. Rüyada kız kardeşi ile bir kimseyi ziyaret, misafirlik, için gittiğini görmek; kişinin çok yakın zamanda alacağı sürpriz bir hediyeye delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca