Rüyada “Kıyma” Görmek

Kıyma
Rüyada kıyma görmek şansın açılması kısmetinin artması bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüyada kıyma gören kimse için yeni başlangıçlara işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada kıyma görmek, rüyanın görülme şekline göre farklı yorumlarla tabir edilir. Bozulmuş, küflenmiş veya kokmuş kıyma görmek kişinin mesleki hayatından kaynaklı veya gireceği bir ortamda yakalanacağı illet bir hastalığın habercisi olarak yorumlanır. Taze ve yeni çekilmiş kıyma görmek helal rızk, bolluk ve bereket, kısmetinin artması ve şans kapılarının bir bir açılması olarak rivayet edilir. Rüyada kavrulan kıyma geçim sıkıntısı çekmemeye, aile içinde huzurun ve mutluluğun sürur etmesine ve evlatlarından yana çokça hayır göreceğine yorumlanır.

Rüyada Kıyma Görmek

Rüyada çiğ kıyma gören bir kimse mesleki başarıları yüksek olan bir kimse olarak tabir edilir. Birden fazla mesleğe sahip olan bu kimse için rızkın ne zaman nereden geleceği hiç belli olmayabilir. Para kazanmak ve hayatını idame ettirebilmek adına, birden fazla iş yapmasına da rivayet edilir. Girdiği bir işte muvaffak olamazsa diğer bir işe geçer ve bu sebeple rızkı hiç kesilmez, darlık çekmez diye rivayet edilmiştir.

Rüyada görülen pişmiş kıyma elde edilecek olan mal ve mülk olarak tabir edilip, hayallerini gerçekleştirmek üzere atılacak olan adımlara yorumlanır. Rüyasında kıyma yoğurduğunu gören kimse için yemek ayrımı yapan, her yemeği yemeyen, boğazına çok düşkün bir kimse olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen köftelik kıyma vitaminsiz görünen, dengeli beslenmemiş, sağlığını önemsemeyen kimse olarak işaret edilir.

Rüyada Kıyma Almak

Rüyada alınan kıyma kazancına kazanç katmak ve daha fazla mal mülk sahibi olmak için farklı iş arayışlarına girmek ile tabir olunur. Rüyada kıyma aldığını görmek yeni kazançlar elde etmeye ve ticarette rekabet yaratacak illere girmeye yorumlanır.

Rüyada Kıyma Yemek

Zahmet çekmeden ve zorluk çekmeden elde edilen haksız kazanç ile yorumlanır. Önceden yapmış olduğu birikim veya köşeye attığı banka hesabındaki paralar ile geçinmeye veya hanedeki bireylerin kazançları ile geçinmeye işaret eder.

Rüyada Kıyma Kavurmak

Rüyada kıyma kavurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatında ve iş hayatında yapacağı değişiklikler ile yorumlanır. Aynı zamanda monoton hayat yaşamaktan sıkılmış olan bir kimse kendine heyecan verecek atılımlar yapmaya hazırlandığına da rivayet edilir.

Rüyada Kıyma Yapmak

Rüyada kıyma yaptığını görmek karşısına çıkacak olan her kısmet kapısını zorlamasına ve kendisi için en hayırlı olacak olan işlere girmesine yorumlanır. Aynı zamanda kazancını arttırmak adına girişimde bulunacağı işler ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca