Rüyada “Kıl” Görmek

Kıl
Rüyada kıl görmek sağlıklı huzurlu bir yaşama iyi bir geleceğe işaret eder. Rüyada kıl gören bir kimse maddi zorluğa düşmeden geçimini sağlamaya işaret eder.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yokluk çekeceğine zengin olacağına paralar içinde yüzeceği’ne işaret eder. Rüyada kıl gören bir kimse, düştüğü geçim sıkıntısından kurtulmaya yeni hayatında tüm isteklerini karşılamaya ve bol kazanca delalet eder. Rüyada kıl aldığını görmek, fitne fesat insanlardan kurtulmaya güzel hayırlı bir evliliğe ve evlat sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada kıl aldırdığını görmek, yok yere üstüne kalacak olan suça çıkmaz yollara düşmeye ve maddi yükünün azalacağına rivayet eder.

İmam Nablusi: Suskunluğundan dolayı başına hep dertler açtığına bu dertlerinden üstesinden gelemediğine üzüntü ve keder yaşadığına işaret eder.

Diyanet: Yaşanacak kötü olaylara bıkkınlık getiren kötü sözler işitmeye ve etrafında çekemeyen insanlar tarafından gelecek olan zarar delalet eder.

İslami Tabiri: Uzun zamandır borcunuzun olduğuna kafanıza takarak üzüntüye düştüğünüze ve borcunuzu ödemekte zorlanacağınız durumla karşılaşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kıl Kopartmak

Rüyada kıl koparttığını görmek, helal olmaya paraya kazandığı paranın hak olmadığına ve helal lokma yemediğine, başkalarının hakkına girdiğine işaret eder. Rüyada burnundan kıl kopartmak, üzüntüye düşmeye ve yapacağı bir takım işlerin yolunda gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Bacakta Kıl Görmek

Rüyada bacakta kıl görmek, hayal kırıklığına uğramaya canının sıkılmasına ve moralinin bozulacağı duyumlar almaya yorumlanmaktadır. Rüyada bacakta az kıl görmek, çektiği dertlerin kısa süre sonra azalacağına fakat kırıntılarının uzun süre kalacağına unutulmayacağına tabir edilir.

Rüyada Yüzde Kıl Görmek

Rüyada yüzde kıl görmek, hane içerisinde hasta olan var ise sağlığının iyiye gitmeyeceğine büyük çöküntüler yaşayacağına yorumlanır. Rüyada yüzde kıllar görmek, istediği hedeflerine ulaşamayacağına hayallerinin yarıda kalacağına umutsuzluğa kapılıp üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Yemekte Kıl Görmek

Rüyada yemekte kıl gören bir kimse, rüya sahibinin yakınları tarafından hakkında dedikodu çıkarılacağına üzülüp ağlayacağına işaret eder. Rüyada yemekte kıl çıkması, kişiyi üzecek olayların yaşanmasına huzursuz olacağı olaylar yaşayacağına ve eski gücünü geri toplayamayacağına delalet eder.

Rüyada Yerde Kıl Görmek

Rüyada yerde kıl gören bir kimse, rüya sahibi için hayırlı bir rüya sayılmaz. Gitmek istemediği bir yere zorla gideceğine ve orada kendisini iyi hissetmeyeceği’ hep dışlanacağı’na işaret eder. Rüyada yerlerde kıllar görmek, şan şöhret sahibi iken bir anda her şeyini elinden kaybetmeye yaşama sevincinin yok olmasına rivayet eder.

Rüyada Başkasının Vücudunda Kıl Görmek

Rüyada başkasının vücudunda kıl görmek, ömrünün hep hastalıklarla geçeceğine başını ağrıtacak kötü olayların olacağına varlıklı bir kimseden göreceği kötülüğe delalet eder. Rüyada başka birinin vücudunda kıl görmek, beklenmedik kötü havadislere malını mülkünü kaybederek yokluk çekmeye ve sağlığını zarara uğratacak duruma düşmeye yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca