Rüyada “Kertenkele” Görmek

Kertenkele
Rüyada kertenkele görmek laf taşıyan dedikodu yapan ara bozucu kişiye işaret eder. Rüyada kertenkele gören kimse için sağlık sorunlarının artmasına yorumlanır.

Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele görmek bu rüya çoğu zaman hayır ile yorumlanmaz. Kertenkele görmek dedikoducu, art niyetli, kötü huylu bir adam olarak tabir edilir. Kişiler arasındaki konuşulanları getirip götüren, ara bozuculuk yapan kimsenin varlığına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin sağlık sorunlarının baş göstermesine de yorumlanır. Fesat ve kötü düşünceli olan, ortalığı karıştıran, ikili ilişkilerin arasına fitne fesat sokan kişiye alamet eder. Rüyasında kertenkele gören kimse için, bu karakterleri taşıyan bir adam ile karşılaşmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada kertenkelenin saldırmasını görmek birinin arkasından kötü söz etmeye ve o kişinin kuyusunu kazmak ile tabir olunur. Rüyada görülen kertenkele çoğu zaman düşman, hasım ve çekemeyenlerin varlığına işaret eder. Rüyada kertenkele gören kimse gaddar, acımasız ve herkese zarar vermek isteyen bir adamla karşı karşıya kalmasına, bu kişiden göreceği zarara delalet eder. Bazı zamanda Rüyada görülen kertenkele kuşku dolu olaylar yaşamasına ve korku, endişelerinden emin olarak bunları yaşamasına yorumlanır.

İmam Nablusi: Rüyada eve kertenkele girmesi yakın çevrenizden veya akrabalarınızdan bir kimse ile yaşayacağınız tatsızlığa işaret eder. Aynı zamanda bu kimseden göreceğiniz zarara işaret etmektedir.

Rüyada Kertenkele Kuyruğu Görmek

Rüyada görülen kertenkele kuyruğu kişinin yaşayacağı olumsuzlukların ardı arkası kesilmeyeceğine, günden güne artan sorunların üstesinden gelmekte zorlanmasına işaret edilir. Ayrıca evde görülen kertenkele kuyruğu haneye gelecek olan bir misafirin, peşinden sürükleyeceği tatsız olaylara işaret eder.

Rüyada Kertenkele Eti Yemek

Rüyada kertenkele eti yediğini görmek rüya sahibinin, çevresinde kıskanç, çekememezlik yapan kimselere işaret eder. Çalışma ve sosyal hayatında çevresindeki düşmanların varlığı ile de tabir edilir.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada kertenkele öldürdüğünü görmek sıkıntılı ve sorunlu günlerini geride bırakacak olan bu kimse, yaşamış olduğu üzücü günlerin ardından ferah ve esenliğe ermesine yorumlanır.

Rüyada Kertenkele Isırması

Rüyada yeşil kertenkele tarafından sokulduğunu görmek dost görünümlü düşman ile tabir edilir. Güvenilmesi zor ve tekin olmayan bir kimse tarafından zarar görmekle de yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada görülen büyük kertenkele iki şekilde yorumlanır. Şansı açılır ve uğursuzluklar ortadan kalkar. Aynı zamanda, her türlü güce sahip olmaya ve makam, mertebe sahibi kimseye işaret eder. Bazı zamanda düşmanının ne kadar tehlikeli ve güçlü olduğuna işaret edilir.

Rüyada Renkli Kertenkele Görmek

Rüyada renkli kertenkele hayır ile yorumlanmaz. İnsanların arasına fitne fesat sokan, laf taşıyan, gıybet eden kimse olarak yorumlanır. Evde renkli kertenkele görmek ise o evde yaşanacak felakete işaret eder.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Kertenkele Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Kertenkele görmekle ilgili rüyanızı detaylı şekilde özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca