Rüyada “Kene” Görmek

Kene
Rüyada kene görmek arkanızdan konuşan ve üzerinize iftiralar atan kişilere işaret eder. Rüyada kene gören için dost görünümlü düşmanların varlığına işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Kene Görmek

Rüyada kene görmek, çevrenizde bulunan art niyetli ve kötü huylu kimselerin varlığına işaret eder. Hakkınızda ileri geri konuşan, gıybet eden ve üzerinize iftira atacak kadar ileri giden kişiler ile tabir edilir. Aynı zamanda dost gibi görünen, her sözünüzü destekleyen, yaptıklarınıza kulak veren ve sizi takdir ediyormuş gibi görünüp de yokluğunuzda arkanızdan çirkin sözler kullanıp, sizi kötüleyen kişiler olarak da rivayet edilmektedir. İslami tabirde rüyada kene görmek Allah korkusu olmayan, dinden sapmış ve hak yoldan ayrılmış kişilerden göreceğiniz zarara işaret eder.

Rüyada kene sürüsü görmek genel olarak huysuz, geçimsiz, kötü düşüncelere sahip olan ve deyim yerindeyse kötülük yapmak için doğmuş kişilere işaret etmektedir. Rüyada kene gören bir kimse için yaşanacak olan ciddi sağlık sorunları ve hanede çıkacak olan sebepsiz tartışmalar olarak da yorumlanabilir. Ünlü rüya alimi İmam Nablusi rüyada görülen kene hakkında fakirlikten kurtulmaya, zengin bir hayata geçiş yapmaya yorumlanır diye tabir etmiştir. Rüyada kafada görülen kene dürüst olmayan, Allah korkusu olmayan kimseler olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Kene Yapıştığını Görmek

Rüyada vücuduna kene yapıştığını görmek yaşanacak olan sağlık sorunları ile tabir edilir. Çalışma hayatında veya sosyal hayatında yaşayacağı bir kaza sonucu yaralanmak olarak tabir edilir. Yaşayacağı ciddi bir rahatsızlık sonucu yataklara düşmeye ve deyim yerindeyse bir süre, elden ayaktan düşmesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kene Sokması

Rüyada kene ısırması üzücü ve sağlığına dokunacak olan kırgınlık yaşayacağı olaylar yaşamasına yorumlanır. Karamsarlığa kapılma, eve kapanma ve üzüntü keder sebebiyle yataklara düşmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Kene Öldürmek

Rüyada kene öldürmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada kene öldürdüğünü gören kimse düşmanlarına karşı galip gelmeye işaret eder. Art niyetli, huysuz ve rüya sahibini çekemeyen kişilerin kötü düşüncelerine fırsat vermemeye delalet eder.

Rüyada Kene Temizlemek

Rüyada kafasında, başında, vücudundaki veya evindeki keneleri temizleyerek yok etmeye çalışan bir kimse için, çevresindeki art niyetli kişilerin rüya sahibinin vefatından sonraki, mal ve mülk paylaşımını yapma planı içerisinde olduklarına rivayet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca