Rüyada “Kek” Görmek

Kek
Rüyada kek görmek, iyi kalpli, iyimser ve olgun bir kişinin varlığına delalet eder. Rüyada kek gören kimse, hayatta meydana gelecek güzel olaylara işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Kek görmek, rüya sahibini sıkıntılı günlerini geride bırakacak ve moralinin düzeleceği bir haber almaya delalet eder. Rüyada kek gören kimse, kısa süre içinde bulunduğu maddi ve manevi sıkıntıların esirinden kurtularak feraha ereceğine işaret eder. İslami yorumu, rüya sahibinin şansının açık olması veya hayırlı kısmetleri olacağına rivayet eder. Dini ve Diyanet yorumu, yakın zamanda aile büyüklerden bir kimsenin veliahdı olacağı anlamına gelir.

Rüyada kek görmek hakkında İmamı Nablusi Rahmetullah diyor ki; yakın zamanda başaracağı işler sayesinde örnek bir kişiliğe sahip olacağına delalet eder. Rüyada kek görmek bazı yorumculara göre, rüya sahibinin akrabaları arasında mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Kek Görmek

Rüyada kek görmek, rüya sahibinin çevresinde iyi kalpli, sakin, iyimser ve olgun bir kişinin varlığına delalet eder. Rüyada kek gören kimse, yakın zamanda ağız tadına ve hayatta meydana gelecek güzel olaylara işaret eder.

Rüyada Kek Almak

Rüyada kek almak, rüya sahibinin çevresinde kendisine hayrı dokunacak olan kişiler ile dostluk kuracağına delalet eder. Rüyada kek alan kimse, yakın zamanda hane içerisinde sıcak dostluklar edineceğine işaret eder.

Rüyada Kek Satmak

Rüyada kek satmak, rüya sahibinin hayırlı olmayacak işlere kalkışıp, zarar görmesine delalet eder. Rüyada kek satan kimse, kısa sürede aile hayatında sıkıntılar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağına işaret eder.

Rüyada Kek Yemek

Rüyada kek yemek, rüya sahibinin, yakınları ile yaşayacağı tatsız, can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada kek yapan kimse, yakın zamanda maddi ve manevi sıkıntıya gireceğine işaret eder.

Rüyada Kek İkram Etmek

Rüyada kek ikram etmek, rüya sahibinin zor günlerinde çevresindeki kişiler tarafından yardım eli uzanacağına delalet eder. Rüyada kek ikram eden kimse, yakın zamanda yakın bir dostuna maddi ve manevi yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Islak Kek Görmek

Rüyada ıslak kek görmek, rüya sahibinin sağlık problemi yaşayacağına, doktor tarafından iyileşmesi için destek almasına delalet eder. Rüyada ıslak kek gören kimse, yakın zamanda hane içinde düzensiz beslenme olacağına ve sağlık sorunları yaşanmasına işaret eder.

Rüyada Çikolatalı Kek Görmek

Rüyada çikolatalı kek görmek, rüya sahibinin yapacağı işlerden büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüyada çikolatalı kek gören kimse, yakın zamanda sıkıntılı, üzüntülü ve zor günlerinden kurtularak feraha çıkacağına işaret eder.

Rüyada Cevizli Kek Görmek

Rüyada cevizli kek görmek, rüya sahibinin çok büyük, sevilen, değer verilen bir aile bireylerinin olduğuna delalet eder. Rüyada cevizli kek gören kimse, yakın zamanda iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve helal kazanç elde edeceğine, ailesi içinde sevilen, saygı gören bir kişiye işaret eder.

Rüyada Meyveli Kek Görmek

Rüyada meyveli kek görmek, rüya sahibinin ailesiyle mutlu günlere, güvende kalmaya ve sözüne sadık kalacağına delalet eder. Rüyada meyveli kek gören kimse, yakın zamanda çevresindeki yakınlarıyla beraber yapacağı işlerde başarıya ulaşacağına ve maddi kazanç elde edip hane içinde mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeye işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca